Какво ни казват планетите тази седмица? - 3

  • 60 321
  • 799
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 750
Гледах по ТВ- то, че най напрегнат ден ще бъде 30 май заради точната квадратура тогава Меркурий - Нептун и Юпитер. Повече изопачаване и интриги.




Края на седмицата ще е спокойно и красиво от Венера и тригон, който образува с планетите в Козирог  Следва 2 юни да е хубав ден:)
  Това разбрах общо взето.

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 17:38 от Щефи

# 616
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Да, за четвъртък разбрах, че трябва да се пазим от интриги и клюки.

https://www.astroacademy.bg/27-may-2-june-merete-si-prikazkite/

# 617
  • Мнения: 24 395
За мен вчера беше ден пълен с интриги. Дано днес е различно положението

# 618
  • Мнения: 2 750
Аз понеже между другото съм родена на 30, се ровя назад.  Четох, че такава квадратура Меркурий - Нептун се случва на 12 години. Точно преди 12 години в такива филми и интриги, злонамерено ме забъркаха, че това беше началото на края на дългогодишно приятелство. Вероятно и други фактори са били налице, защото следващите 5-6 години преминаха да откривам, че "своите не са това, което са".....

п. с. Всъщност опозиция Меркурий - Юпитер на 12 години веднъж.. Близнаци - Стрелец....
Хубавото е, че като един любопитен близнак се по научих да си пазя мнението за себе си

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 12:13 от Щефи

# 619
  • SF
  • Мнения: 21 243
Чакай сега... За каква опозиция Меркурий-Юпитер говориш? Натален Меркурий - Транзитен Юпитер ли?
Защото, ако говориш по принцип, опозиция Меркурий-Юпитер има веднъж на 88 дни, а квадратурите са 2 пъти за този период.

# 620
  • Мнения: 2 750
Опозиция Меркурий - Юпитер,  съответно в знаците
Близнаци - Стрелец  веднъж на 12 години, а не опозиция обичайно всяка година

# 621
  • SF
  • Мнения: 21 243
Ясно, сега разбрах.

# 622
  • Мнения: 10 636
Леле къде ме върнахте! Преди 12 години и аз бях попаднала в страшна интрига на работното място. Бяхме две нови колежки. Другата ми се кълнеше в приятелство и подкрепа, докато шефът не ми каза да престана да го плюя, щото ще ме уволни. Аз му казах и той да престане да говори как не се справям с работата пред нея, а ако има нещо - да ми каже директно. Сещате се кой беше в дъното на това. После се оказа, че е имала интимни отношения с 2-3 мениджъра, което доведе до освобождаването й. И до голяма обица на моето ухо.

# 623
  • Мнения: 1 750
ЧРД на Щефи!!! Нека звездите да са с теб!!!  Birthday Balloon Flowers Hibiscus

# 624
  • Мнения: 2 750
Много благодаря:)  Малко тегав ден си беше вчера, дано хубавите неща са повече занапред

# 625
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 947
Вчера ми заформиха два скандала... Двама човека, отделно един от друг. Явно наистина са им действали планетите. Но аз бях подготвена, че е ден за скандали и си премълчах, иначе ако им бях влязла в тона, не се знае до къде щеше да се стигне....

# 626
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Здравейте, кога е новолунието в близнаци?

Грешно ли е, ако желанията са написани предварително (12 часа по-рано) и какво се прави в такъв случай?

# 627
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Щефи, Новолунието настъпва днес в 13:03 ч. За желанията не знам, ако са написани по-рано.

# 628
  • Мнения: 24 395
Т.е да започна да мисля желания Smile

# 629
  • Sofia
  • Мнения: 305
   Новолунието ме разтресе, два дни ме държа. Беше близо до слънцето ми и до асц ми. Никакво спане просто Scream
   При пълнолунието ми предстоят интересни неща. Двоен съвпад на слънце и венера (натални и транзитни).
Иначе откак Уран влезе в телец, което е моя 12 дом, започнаха интересни промени. Първо не се чувствам същата Satisfied не знам как да го обясна. Второ, започнаха доста ярки сънища да ме гонят. Понякога дори са толкова ярки, че на сутринта като се събудя съм уморена. Но последните седмици удържам фронта и положението е ок, като изключа лунните цикли. А още по странното е, което се получава при мен е чести проблясъци за моето, пък и за чуждото минало. Как изпадам така лесно до алфа-вълните, нямам идея. Онзи ден пак имах проблясък с мое минало. Досега винаги е било през сън или през друг човек. Необяснимо за мен, казах някои ключови животи на хора, които едвам познавах, а сега сме си и първи приятели. Впоследствие разбрах и откъде се познаваме. По принцип 12 дом при мене е акцентиран със Слънцето, Марс и Меркурий. Но този Уран ми разклаща всичко.
   Някой преминавал ли е през такъв транзит? Какво се случва, когато наближава асц и преминава през него? Как го усетихте и какво беше проявлението?

Общи условия

Активация на акаунт