Какво ни казват планетите тази седмица? - 3

  • 60 297
  • 799
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 862
Осъзнах, че ретроградния Меркурий и Марс се съвпадат с пътуване при мен. Освен това ми транзитират през 5-ти натален дом и Марс прави квадратура с натален Плутон в 7-ми дом. По принцип ретроградния Меркурий на мен ми се отразява много добре, та май ще пада забава на това пътуване. Simple Smile

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Аз не съм забелязала по някакъв начин да ми влияе, за всеки случай да попитам докога е ретрограден, за да си имам едно наум все пак.

# 677
  • Мнения: 3 850
Аз не съм забелязала по някакъв начин да ми влияе, за всеки случай да попитам докога е ретрограден, за да си имам едно наум все пак.

01/08/2019.

# 678
  • Мнения: 24 350
Ретрограден Меркурий не означава задължително проблеми. Хората, родени в такъв период даже им е късметлийски. Една дама беше споделила в темата, че е забременяла инвитро точно в такъв период. Не се настройвайте, а бъдете по-бдителни.

# 679
  • Мнения: 11 344
Трябва да проведа разговор с близък човек. В момента ми тежи и съм напрегната. По негова вина се чувствам така. Да говоря ли с него сега или да отложа след 1.08?

# 680
  • Мнения: 24 350
Аз бих говорила, защото смятам че е вредно да задържам отрицателни емоции. А и до август има много време, в което нещата ще се позабравят.... Това е добър период за разчистване, за приключване на стари неща. Не е добър за стартиране и подписване на нови сделки.

# 681
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Не знам дали е от ретроградния Меркурий, но съм влязла в ужасна серия и едно след друго гърмят неща, които едва съм крепила да не се сринат. Стигна се до разговори, които вместо да успокоят и изяснят положението, значително го влошиха. Август ли да чакам?

# 682
  • Мнения: 19 018
Аз се събудих с главоболие...към обяд имаше и разговор с крясъци...

# 683
  • Карлово
  • Мнения: 4 651


Направи така и ще имаш печалба на края на деня.

# 684
  • Мнения: 3 978
Незнам на кого да се ядосвам ,на зодия рак ли,на луната ли ,на ретроградния меркурий ли ,или на марс но мъжът ми типично в рачешки стил уж да си улесни живота в такъв филм се забърка че сега е длъжник на две мобилни компании ...такава глупост сътвори че нямам думи ...

# 685
  • Мнения: 1 750
Ако си бяха само Марс в съвпад с Меркурий в Лъв,щяхме да си изкараме весело донякъде.Обаче тези двамата в негативна комбинация с Уран вече е ... извънредно нервно .Вече се повредиха коли на мои познати - блокирал двигател ,включително и нашата - нещо уж дребно,но пък няма такава оригинална част.Не знам откъде Simple Smile ,обаче няколко дни подред телефонният оператор ми изпраща някакви неща,които не съм искала,особено по вайбър. Изненадите са по Уран !!! Меркурий и Марс ще се срещнат отново в 8-ия гр. на Дева ок.
 3 - 4 . 09 ,но ще са в добър аспект с Уран. Затова сега ще бъдем изненадвани къде приятно,къде - не и ще си хабим нервите,ще има крясъци и недоволство,главоболия и противоборства,но ще си изживеем времето до началото на м.септември,когато нещата коренно ще се променят.

# 686
  • Мнения: 3 978
Крясъците вече започнаха,от няколко часа не мога да се успокоя,хапче взех-цветотерапия съмнява ме че ще се успокоя,дано септември или октомври да са по благосклонни вибрацийте че ми предстои раждане в този период ...

# 687
  • Мнения: 1 109
Привет, аз започнах с крясъците от петък вечер. Така ме взриви сестра ми, която е рак, че не можех място да си намеря. Аз съм кротък човек, не вдигам скандали толкова лесно. Simple Smile

# 688
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Ако си бяха само Марс в съвпад с Меркурий в Лъв,щяхме да си изкараме весело донякъде.Обаче тези двамата в негативна комбинация с Уран вече е ... извънредно нервно .Вече се повредиха коли на мои познати - блокирал двигател ,включително и нашата - нещо уж дребно,но пък няма такава оригинална част.Не знам откъде Simple Smile ,обаче няколко дни подред телефонният оператор ми изпраща някакви неща,които не съм искала,особено по вайбър. Изненадите са по Уран !!! Меркурий и Марс ще се срещнат отново в 8-ия гр. на Дева ок.
 3 - 4 . 09 ,но ще са в добър аспект с Уран. Затова сега ще бъдем изненадвани къде приятно,къде - не и ще си хабим нервите,ще има крясъци и недоволство,главоболия и противоборства,но ще си изживеем времето до началото на м.септември,когато нещата коренно ще се променят.
[/b]

Моля!? Титания, това до началото на септември ли ще продължи!?Hushed

# 689
  • Мнения: 47 991
Аз съм рак
Тия дни си отвиках
Явно не съм от късметлиите, на които ретрогадния им влияе добре

Общи условия

Активация на акаунт