Прахосмукачка робот. Прочети преди да питаш! - 16-та тема

  • 81 377
  • 736
  •   2
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 7 147
... филтър сменям на 3 месеца, а междувременно го пера.
Тъкмо влизах да ровя за инфо как се чисти този филтър... Присъединявам се и към въпроса от къде се купува нов и колко струва.

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 379
Здравейте,подариха ми прахосмукачка-робот от магазин Lidl.Но проблема е, че чисти хаотично.Изпробвах я на всичките програми и резултата е един и същ. Закрих датчиците с фолио,защото килима е тъмен и мислих,че това е причината,но пак чисти хаотично.Някой да има предложение какво да направя или къде бъркам.

# 317
  • Мнения: 4 751
А на характеристиките й какво пише, че не трябва да чисти така, така ли? Много модели имат само хаотично чистене + ъгли и петно. Но дори и да е така, пак е нещо Simple Smile)))) , със сигурност ще останеш доволна.

# 318
  • Мнения: 5 642
Здравейте,подариха ми прахосмукачка-робот от магазин Lidl.Но проблема е, че чисти хаотично.Изпробвах я на всичките програми и резултата е един и същ. Закрих датчиците с фолио,защото килима е тъмен и мислих,че това е причината,но пак чисти хаотично.Някой да има предложение какво да направя или къде бъркам.
Никъде не бъркате, хаотичните модели са така. Единственият начин при този тип модели е да се ползват виртуални стени, но не знам дали лидълската има такава. Румба имаха със сигурност. Другия вариант е да го пруехвърляте ръчно от стая в стая - затваряте вратата, чисти докато прецените,после прехвърляте в другата стая и така.

# 319
  • Мнения: 4 751
Абе и аз нещо имам спомен, че Лидълската не беше хаотична, ама не съм се задълбочавала. Иначе аз им намерих цаката, пускам първо да мине по ъглите, така обикаля навсякъде и после пускам на авто и тя си довършва, но пък аз имам и през телефона, та дори и да съм навън, нямам проблем да сменям програмите, когато реша. Така съм сигурна, че наистина навсякъде е минала.

# 320
  • Sofia
  • Мнения: 379
В характеристиките не пише дали чисти хаотично или систематично. Мислех,че заради тъмния килим се върти и не минава навсякъде,но и на ламината и плочките е така.Минава някой участъци по 100 пъти,а други ги пропуска и се налага аз да я местя.

# 321
  • Мнения: 7 856
Мисля, че лидълската е хаотична. Малко са тези, които чистят систематично - някои от най-скъпите Румби, Xiaomi, едно ново китайче и още няколко модела, за които не съм сигурна.

# 322
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз имам хаотична Ремба, като я оставя да си обикаля накрая изчиства навсякъде.

# 323
  • Мнения: 4
Здравейте! Искам да закупя Roomba i7. Идея имате ли как да стане това?

# 324
  • Мнения: 954
Аз не успях да се добера до лидълския робот..Но предварително, четох че чисти хаотично, но пък има виртуална стена.  Изглеждаше ми много приличен, но последния го отмъкнаха буквално под носа ми.. Ще се радвам да споделите още  впечатление за него.

# 325
  • Враца
  • Мнения: 2 709
аз пък, защо ли си спомням , че на кутията имаше като функция и систематично чистене?  newsm78

# 326
  • Португалия
  • Мнения: 4 210
Аз го видях в действие- систематично чисти

# 327
  • Sofia
  • Мнения: 379
Значи аз бъркам някъде след като при мен е хаотичен и то на всичките програми,които има.

# 328
  • Sofia
  • Мнения: 379
Здравейте! Искам да закупя Roomba i7. Идея имате ли как да стане това?
В тази група във фейсбук има едно момче Ерджан, което съдейсва за закупуването.
ilife xiaomi и други роботи

# 329
  • Мнения: 4
Знам я тази група, не могат да ми предложат това, което търся. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт