Прахосмукачка робот. Прочети преди да питаш! - 16-та тема

  • 81 506
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Second, благодаря за инфото, но ми се ще да взема най-доброто. Затова съм се насочила към последните модели. Вярно, че цената между xiaomi-то и irobot е голяма, но съм склонна да прежаля и повече пари стига да си заслужава. Ако разликата между тях не е кой знае колко голяма ще си взема xiaomi. Малко ме притеснява дали няма да се заплитат много косми в четките му.
Румба 980 е модел 2015г,а 960 е по-нов.Не се подвеждайте по номерацията.Ползвала съм 980,но си купих 960 разлика не усетих.Освен ценова едната е на половин цена.

# 301
  • Мнения: 10
chocha, благодаря за инфото незнаех това.

# 302
  • Мнения: 16 887
В   YouиTube има клипчета,сравняващи румба иа шиоми. От изгледаните за мен Шиоми се представя по-добре.

# 303
  • Мнения: 10
Second, благодаря много, ще ги разгледам. Понеже нищо неразбирам от тези роботчета, затова съм толкова объркана.

# 304
  • Мнения: 7 856
Second, благодаря за инфото, но ми се ще да взема най-доброто. Затова съм се насочила към последните модели. Вярно, че цената между xiaomi-то и irobot е голяма, но съм склонна да прежаля и повече пари стига да си заслужава. Ако разликата между тях не е кой знае колко голяма ще си взема xiaomi. Малко ме притеснява дали няма да се заплитат много косми в четките му.
Аз имам Xiaomi Mi robot - първата генерация без моп. Имам дълга и падаща коса. За моя много приятна изненада чистенето на омотана коса от четката става най-много за минута - сваля се изключително лесно. Към робота има специално приспособление за чистенето й.
Изобщо не може да става сравнение с положението с турбочетката на голямата прахосмукачка, която не е пригодена изобщо за чистене на оплели се косми.

# 305
  • Мнения: 787
Пристигна моят XIAOMI ROBOROCK от Алиекапрес от много коректен продавач -  няма какви даже да се чудите! Невероятен! Просто съм във възторг!  За 2 дни от немски склад до Германия.Не се чудете!

# 306
  • Мнения: 6 639
Пристигна моят XIAOMI ROBOROCK от Алиекапрес от много коректен продавач -  няма какви даже да се чудите! Невероятен! Просто съм във възторг!  За 2 дни от немски склад до Германия.Не се чудете!

Честито! Може ли линк? Simple Smile

# 307
  • София
  • Мнения: 946
Може ли първото зареждане на Braava 390T да е на turbo charger-a?

# 308
  • Мнения: 16 887
Аз там я заредих.

# 309
  • Мнения: 746
.  Здравейте,какво ще кажете за този робот

# 310
  • София
  • Мнения: 1 476
Second, благодаря за инфото, но ми се ще да взема най-доброто. Затова съм се насочила към последните модели. Вярно, че цената между xiaomi-то и irobot е голяма, но съм склонна да прежаля и повече пари стига да си заслужава. Ако разликата между тях не е кой знае колко голяма ще си взема xiaomi. Малко ме притеснява дали няма да се заплитат много косми в четките му.
Румба 980 е модел 2015г,а 960 е по-нов.Не се подвеждайте по номерацията.Ползвала съм 980,но си купих 960 разлика не усетих.Освен ценова едната е на половин цена.

Не е по-нов, излязоха по едно и също време с 980, като разликата между двата наистина е минимална, но в полза на 980, което се отразява и в цената, която все още е същата и не пада надолу, въпреки че са излезли по-нови модели.
Относно заплитането на косми...при 980 почти няма заплитане, а малкото оплели се около гумената четка просто ги хващам и отскубвам, не се налага с каквото и да било да си помагам и ми отнема секунди.
Щом парите не са проблем не бих се замислила и бих взела 980 или 960\966. А при тази оферта в испанския амазон...ако сега избирах щях него да взема за тази цена.

# 311
  • Мнения: 787
Пристигна моят XIAOMI ROBOROCK от Алиекапрес от много коректен продавач -  няма какви даже да се чудите! Невероятен! Просто съм във възторг!  За 2 дни от немски склад до Германия.Не се чудете!

Честито! Може ли линк? Simple Smile
Имате ЛС от мен!

# 312
  • софия
  • Мнения: 10
Irobot Roomba 616 имам от днес. Четох, четох - не "срещнах" никой с точно този модел. Дано не е боклук...
Здравей,
Аз съм с Roomba 616 (Жужи съм я кръстила) вече година и съм много доволна, но трябва да отбележа, че нямам килими, само паркет и гранитогрес. Чистя контейнерчето с филтъра след всяко пускане (ежедневно), а четките и колелцата 1-2 пъти седмично, филтър сменям на 3 месеца, а междувременно го пера.
Голяма мъка видях с основното й почистване-около 2 часа, защото трябва да се разглоби , за да се обере натрупалия се прах вътре под всички капаци, фугички и т.н., а то винтове, винтчета, то кръстати, то прави отверки... Но и това не е чак такъв проблем, защото не е необходимо повече от 2 пъти годишно, а Жужката работи всеки ден Simple Smile

# 313
  • Мнения: 4 578
galgas,може  ли да се пуска да чисти целия апартамент, когато не сте вкъщи или трябва някой да я насочва от стая в стая? Как се справя с косми и ъгли?

# 314
  • Мнения: 2 645
От къде купувате резервни филтри и четки за ЛГ роботите? И колко често ги сменяте?

Общи условия

Активация на акаунт