Електронни четци - тема 22

  • 48 570
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Натопи го в един леген с вода, ако не умре, значи е новият
hahaha hahaha hahaha

На новия надписът Kindle е със сребристи букви, а на стария си е черен.

# 136
  • Мнения: 18 444
Вчера трябваше да ми пристигнат киндълите, уж до 9 вечерта, днес се извиняват, но щяла да се забави доставката между 6-ти и 9-ти.

# 137
  • Мнения: 508
Благодаря Ви, в менюто намерих серийния номер - започва с G000, надписа е сребрист. Кутия нямаше, беше пъхнат е една картонена настрани се вкарва, черна и нищо не пише. И това в найлонов плик запечатан де, с китайски ейроглифи.

# 138
  • София
  • Мнения: 9 920
е, "измит" ли е текста? С коя версия пристига?

# 139
  • Мнения: 19 010
Пак има намаление в немския EUR 99.99

# 140
  • Мнения: 1 622
Ripple, Аквата има няколко вградени речника, но за съжаление английско-българският не е сред тях. Опитах се да намеря такъв, но не успях. За "забиването" също трябва да спомена, че го прави от време на време, но аз съм му свикнала. Общо взето чете всякакви формати, така че в този аспект няма да имаш никакви грижи. Подсветката можеш да си я нагласяш както си искаш, аз моята не съм я пипала и ми е удобна така. Друго няма какво да добавя.

Наистина ли нямат англо-български речник?
Аз мислех, че това е база миниум.

# 141
  • Мнения: 910
е, "измит" ли е текста? С коя версия пристига?

Да,отстрани се вкарва в силно казано "кутия".Има и найлон.
Текстът не е размит,нищо такова не съм видяла.

# 142
  • Мнения: 348
Моят дойде в същата черна "кутия", но тя беше в още една синя (бяха я постнали по-нагоре), запечатана и опакована в найлон.. Да не са ти пратили отварян  и върнат на Амазон?

# 143
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
И в анг амазон има намаление някои ако се интересува

# 144
  • Мнения: 910
Моят дойде в същата черна "кутия", но тя беше в още една синя (бяха я постнали по-нагоре), запечатана и опакована в найлон.. Да не са ти пратили отварян  и върнат на Амазон?

Аз от вълнение и бързане да го взема в ръце не съм обърнала внимание явно Blush
Сега погледнах-външната кутия е синя,а вътрешната,в която се пъха странично,е черна.

# 145
  • Мнения: 5 354
Ripple, преди време се намираше такъв, но връзката отдавна не е актуална и такава в момента не мога да намеря Confused Ако се появи такъв, ще пиша веднага, но идея си нямам дали ще се спреш окончателно на PocketBook-а.

# 146
  • Мнения: 19 010
All-New Kindle , 6" Glare-Free Touchscreen Display, Wi-Fi (Black) - Includes Special Offers - EUR 49.99 в немския

# 147
  • Мнения: 1 622
Ripple, преди време се намираше такъв, но връзката отдавна не е актуална и такава в момента не мога да намеря Confused Ако се появи такъв, ще пиша веднага, но идея си нямам дали ще се спреш окончателно на PocketBook-а.

Поръчах Покет бука. Синът ми иска точно него заради всичките водо, прахо и т.н. устойчиви неща, което  заа мен не би било критерий, но изборът е негов.  Ще съм ти много благодарна ако успееш да намериш речник към него.

# 148
  • Мнения: 8 230
И аз търся английско-български речник за Pocketbook от доста време, засега безуспешно. Има тълковен, който вече не помня дали беше вграден или аз го сложих. На мен той ми върши работа, но ако синът ми се засили да чете книги на английски, ми се струва, че няма да се оправи с него. Един куп речници имаше сложени фабрипно и точно английско-български да няма Sad

# 149
  • Мнения: 2 847
Аз съм много разочарована от новия киндъл точно защото няма английско-български речник .Имаме си с щерката и двете киндъли на по 3 години са и нямат никъкъв проблем.Ама викам нова технология хайде няма лошо.Детето се зарадва и днес уснанови че няма английско-български речник .Тя чете само на английски и си помага с речника
Ако не намерим начин да качим ,ще ползвам новия киндъл аз.Така ме е яд!Иде ми да напиша едно писмо на амазон ама с остър тон!Ми така де с гугъл преводач как ги спретвам!И ще ги посъветвам да си го преведат с речника на Оксфорд!Нука ми имаше повече речници!



Общи условия

Активация на акаунт