Електронни четци - тема 22

  • 46 835
  • 756
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 715
NumLock, много благодаря!
Имам четец Толино, не Киндъл 😀

# 661
  • Мнения: 37
Това все пак е електронно мастило и няма как да се изпари, че да изчезне всичко от екрана. Няма да прегори, не го мисли, всички са така.
Не думай. Моят киндъл пък не е така. като натисна и задържа пауър бутона за 5-7 секунди и изгасва! Включително изчезва и мастилото!

# 662
  • Мнения: 6 131
Не думай. Моят киндъл пък не е така. като натисна и задържа пауър бутона за 5-7 секунди и изгасва! Включително изчезва и мастилото!
Покажи де.

# 663
  • Мнения: 23
Здравейте искам да попитам дали някой има 1 книга от поредицата След  на Ана Тод

# 664
  • Мнения: 23
Пратете ми я на zainepa87@gmail.comm благодаря предварително

# 665
  • София
  • Мнения: 7 802
Здравейте искам да попитам дали някой има 1 книга от поредицата След  на Ана Тод
Тема за търсене на книги - попитайте тук:
Търся електронна книга - 23

# 666
  • Мнения: 478
Аз с рулит не успях да се оправя, а си бях свалила супер много книги, които в читанката ги няма. Текста излиза с ужасен шрифт, абсолютно всяка една дума се пренася на нов ред... Рових в настройките, не намерих решение и засега се примирявам с читанка.

# 667
  • София
  • Мнения: 19 969
Все още не успявам да настроя корицатта на книга да е видима, но и това ще пипна. Книгите конвертирах с Калибри в Моби формат
Пак в Калибре - отиваш на Edit metadata - Change cover - избираш корицата.  Peace

# 668
  • Мнения: 37
Не думай. Моят киндъл пък не е така. като натисна и задържа пауър бутона за 5-7 секунди и изгасва! Включително изчезва и мастилото!
Покажи де.
Разбира се. http://prikachi.com/images.php?images/908/9550908v.jpg

# 669
  • Мнения: 6 131
Ок, приемам. Явно има и такива.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ами има, киндълите се изключват напълно. Аз затова се зачудих как може четец или каквото и да е устройство да не може да се изключи до чист екран. Не че е проблем де, просто ми стана интересно.

# 671
  • Мнения: 2 404
Ами има, киндълите се изключват напълно. Аз затова се зачудих как може четец или каквото и да е устройство да не може да се изключи до чист екран. Не че е проблем де, просто ми стана интересно.
моля ви кажете ми на покета, как да си го изключа напълно /до чист екран/, защото в момента, /цяла седмица/ си стой с надписите. Благодаря предварително

# 672
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Е, на покета явно не е възможно, поне така казват собствениците на покет. Всяка марка си е различна.

# 673
  • Мнения: 5 352
Миналата седмица ходих на лов за четци в Технополис.
Всички бяха с напълно изключен екран освен Pocketbook. Дори с мъжът ми се чудехме дали не са просто мостри с картинен екран, защото точно така изглеждаха. Като картон, по който е писано с черен писец. Малко като аборигени пред компютър бяхме. Чак питахме персонала дали имат работещи да ни покажат. Grinning
Обясниха ни, че те са с някаква друга технология и така си стоят.
Аз се спрях на Pocketbook Ink 3, основно заради по-големия екран.

# 674
  • Мнения: 204
Ами има, киндълите се изключват напълно. Аз затова се зачудих как може четец или каквото и да е устройство да не може да се изключи до чист екран. Не че е проблем де, просто ми стана интересно.
моля ви кажете ми на покета, как да си го изключа напълно /до чист екран/, защото в момента, /цяла седмица/ си стой с надписите. Благодаря предварително
Може, разбира се, аз го изключвам напълно - има се копче в настройките, като компютър. Но не става черен екран.

Общи условия

Активация на акаунт