Банята - 33 тема

  • 88 930
  • 770
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 742
Да питам между двете най-разпростратени фуги на пазара, коя бихте  избрали  Ceresit или Mapei ?Ще правя тъмни фуги в баня.
   Мапей

# 271
  • In transit
  • Мнения: 11 803
Да питам между двете най-разпростратени фуги на пазара, коя бихте  избрали  Ceresit или Mapei ?Ще правя тъмни фуги в баня.
   Мапей
+1

# 272
  • Мнения: 588
А мнение за фугирол Боро?

# 273
  • Мнения: 2 694
Борото е боклук.
При наличието на Мапей, Баумит и Вебер, не трябва да си мислиш за боро.

# 274
  • Мнения: 74
Здравейте! Предстои ни ремонт на баня с размери 130/230. Въпреки че е малка, тясна, ни се иска да обособим душ с параван и суха част, където ще има wc и мивка. Мисля си дали е възможно сухата част да е облечена с плочки само до средата на стената/ малко над мивката/, а отгоре пространството да се боядиса с боя. Там, където е душа - догоре с плочки. Прозорец няма, само отдушник. Има ли качествена боя за влажни помещения на пазара, или да забравя за тази си идея....Споделих с майстор и той препоръча плочки навсякъде.....догоре.

# 275
  • Мнения: 588
Цветина, ние имаме баня направена така и няма никакъв проблем. Дори отдушник нямаме и въпреки всичко няма проблем вече година. Боядисахме с боя Dulux за баня.

# 276
  • Мнения: 3 505
И аз се интересувам от баня без или с възможно най-малко плочки. Мислила съм за готова кабина с вентилация, за самостоятелно стоящата ретро вана с виждащи се тръби от жълт метал, каквито тръби изобщо не ми е ясно дали се продават, за слагане на плочки частично само при душа и мивката.  В главата ми е пълен хаос, всякакви извратни варианти ми се въртят в главата, за да избегна плочките, но се чудя дали е практично.

# 277
  • Мнения: 7 260
123, а защо искаш да избегнеш плочките?

# 278
  • Мнения: 3 505
123, а защо искаш да избегнеш плочките?
Имам фобия от некадърни майстори. Не са един или двама познатите ми, на които се е наложило да ремонтират ремонтираното. Искам, ако някой си остави ръцете и се наложи да се кърти и прави отново, това да се случи възможно най-бързо и с най-малко шум. Освен това чистенето на фугите ми е хамалогия, а и правя някакви асоциации с кланица, когато видя плочки до тавана. Искам да ги заменя с нещо, ако е възможно.

# 279
  • Мнения: 74
Благодаря, Carie, ще прочета за Dulux задължително! Преди полагането на боята с какво трябва да се обработи стената? 123 - майсторът е много важен, да....Аз пък се притеснявам от това, че искам боя и не го слушам него какво ме съветва - да не си бия главата в стената някой ден, хаха... и да се чудя какви плочки да се донадят....

# 280
  • Мнения: X
Здравейте,записвам се да следя с интерес.Успех на всички с ремонтите.

# 281
  • Мнения: 2 817
Здравейте! Моля, препоръчайте магазин за плочки, в който правят и проекти в района на София - Младост, околовръстното, до Бояна. Да не е нещо мега лукс, среден клас.

Благодаря предварително.

# 282
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте! Моля, препоръчайте магазин за плочки, в който правят и проекти в района на София - Младост, околовръстното, до Бояна. Да не е нещо мега лукс, среден клас.

Благодаря предварително.

"Баня Стил" - на околовръстното до Технополис, чакам проект то тях и ще споделя ако има интерес.

# 283
  • София
  • Мнения: 3 159
И Сима в Дружба, съвсем близо е до Младост а има огромен избор.

# 284
  • Мнения: 5
баня Djia на Цариградско шосе. Проекта им беше наистина много изпипан и професионален.

Общи условия

Активация на акаунт