С червените ботушки потропва дядо Мраз, Февруарчето засмяно очаква го в захлас

  • 28 878
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 587
До вчера беше с 4-ка Лупилу,но след 3-4 поредни сутрешни опикавания,реших да сменя на 5-ца.Е.. тази сутрин същата работа.Тази нощ мисля да му сменя памперса,вие правите ли го?

# 721
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
И аз вземам 4ка на мамиа. Реално са същите като памперс но с друго търговско име и без ментета. В моя град има много гадно миришешти памперс, които аз наричам реплики Simple Smile. Цената мамиа / памперс е 1/2 лева разлика, не е нищо.
Гащи не съм му слагала, просто си представям как му размазвам акото по краката и после той обикаля по цялото легло.... Хахах знам че се късат, но това си представям Simple Smile
Една друга мама също беше казала, че гащите пропускат и не смея да рискувам

# 722
  • Мнения: 2 361
Да,една вечер се събуди към 3ч(тъкмо започна да спи вечер) и гащите бяха пропуснали всичко, даже и чаршафа беше мокър.Оттогава само памперси,Лупилу 4-ка

# 723
  • Мнения: 587
Подстригвали ли сте ги до сега?И ако да,как?Струва ми се мисията невъзможна

# 724
  • Мнения: 1 406
Хихихи...скк разсмя ме с представите си. Аз гледам подобен филм на живо.
И двамата имат някаква страст в момента в който отлепя памперса да си стискат гениталиите. Нещо нормално за всички деца. Обаче как успяват точно когато са ос**** да си намажат и ръцете, и краката не знам. Чаршафи, подложки... Нищо вече не помага. Ще почна в банята да го свалям, че поне плочките се мият лесно и не остават петна.

# 725
  • Мнения: 16 871
Ооо любимото му - да си хвана нааканата паца... изтръпвам от ужас понеже постоянно ръцете са в устата Joy

# 726
  • Мнения: X
Моят пък обича да бърка в гърнето, след като  свърши каквото в правил, после да вземе и моята ръка и аз да бръкна и да си играем така.. 😱
Иначе не му сменям памперса вечер. След вечерното приспиване, си кара с него до сутринта. Случвало се е два пъти да пропусне.
Няма да го подстригвам скоро, той има малко косичка, прилича на дядовците си 😃

# 727
  • Мнения: 16 871
Моят има много коса и мисля да го заведа да го подстрижат. Косата му е много дълга.

# 728
  • Мнения: 3 998
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 е не така се смях 'нааканата паца' за 1в път чувам паца.
Ние сме на 5ца. На лупилу е ок, на Памперс почват да му омалява 5цата. Пробвах гащи на ДМ, не ми харесаха.
Трябва скоро да му резна бритона че ще му извади някое око. Трудно го сушим че понякога много пищи от сешоара. Вие как ги сушите косите.
Давайте предложения за име на темата
Ооо любимото му - да си хвана нааканата паца... изтръпвам от ужас понеже постоянно ръцете са в устата Joy

# 729
  • София
  • Мнения: 10 642
Не суша

# 730
  • Мнения: X
И моят е с дълга коса и стърчаща. Скоро ще издирвам фризьорка, която да се навие да го постриже.
Нощем не сменям памперс, чак на сутринта, че иначе няма да има приспиване обратно. Не ми е пропускал никога.

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
И аз не сменям нощем, т.е. кара 12часа с един препълнен вече накрая.
Подстригване не искам още, но ако двете кичурчета над ушите продължават да растат и влизат в ушите, ще ги скъся докато спи.
Не му суша косата, но тя е и много малко като цяло, освен кичуритв над ушите.
От два дни вече е на диетично меню на бебешка кухня, реших няколко пъти седмично да му разнообразяваме храната, не че е някаква голяма разлика се - варени и пасирани зеленчуци + малко месо и завъртяно име, колкото да звучат по-интересно манджите за родителите.
Момичета, как ви е цикъла? Питала съм и преди, но наистина се притеснявам да не се наложи да ми се влива кръв Simple Smile гооооолямо наводнение е при мен. АГ ми каза че е нормално, но нещо не ми се вярва.

# 732
  • Мнения: 1 418
Баба подстригва косицата перфектно, тати реже нокти, мама я няма в тия дейности.Иначе със сешуар сушим, беше я страх много, но май свиква.
Мамия в София  им ли ги ?

# 733
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Относно памперсите-ние сме с 3-ка още,но тя е финна мадама и затова. Ползваме Мамиа и пуфис напоследък. От мамиа съм доволна,че нощем не пропускат.  Памперс ползвах с каката и тогава бяхме доволни,но явно всяко дете се различава.
Косата не сме я подстригвали,но тя не е още много дълга.

# 734
  • Мнения: 90
Памперса е 3 на Лупилу, но скоро ще сменя, с 4. Беше 9кг. преди месец.
Цикълът беше редовен и нормален първите 3 месеца. Реших, че съм се отървала от лекарствата вече, че от години пия прогестерон. После или го няма и идва с месец закъснение ли пък после зацапва цял месец. Последните 2 месеца е супер обилен и болезнен, чак плашещо. Все отлагам, но другата седмица вече имам час за преглед.
В манастирчето, където правихме кръщенето, няма постоянно духовно лице, но човекът, който поддържа мястото се свърза с поп, който идва при нужда.
Подстригваме от август месец, всеки месец. Доста гъста косичка поникна след оплешивяването на 3 месеца. Купихме машинка и аз го подстригвам. Таткото го държи пред телевизора, пускаме детски песни и всички пеем с пълно гърло, за да му отвличаме вниманието и да не се плаши. Получава се. Сега, в Бг, го заведохме при позната фризьорка и тя с много търпение също се справи с наша помощ.

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 11:04 от teo_p

Общи условия

Активация на акаунт