Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 241
  • 208
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 692
Черно за вежди - не. Не стои естествено.

# 91
  • Мнения: 7 574
На Бенефит какво ще ми препоръчате ?

# 92
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
аз имам (и) това, ОК е...
https://www.benefitcosmetics.com/us/en/product/ka-brow

# 93
  • Мнения: 31 206
На Бенефит какво ще ми препоръчате ?
Какъв ефект търсиш?
Аз си купих куфарчето за Коледа и имам на практика всичко в него.
Гел Ка Брау за силен ефект на подчертаване и изписване на веждите. Можеш да промениш формата им и да дорисуваш всичко, което пожелаеш.
Молив дебел за нормално подчертаване. Форма не може да се промени почти с него.
Спирала за вежди за съвсем леко оформяне на цвят. Пудрата не съм пробвала още, нито тънкия молив.

# 94
  • Мнения: 7 574
Подчертаване търся  , нямам нужда да променям форма.

денси , ти с беше боядисала веждите в ринг или греша ? Мисля да се престраша и аз , много съм доволна от оформянето с конец.

# 95
  • Мнения: 31 206
Да, боядисвам ги постоянно, като ги оформям с конец, но боята пада много бързо и подчертавам всеки ден.
Страшно доволна съм от продуктите на Бенефит, добре, че си ги купих.

# 96
  • Мнения: 7 574
мерси ,ще погледна дебелия молив.

# 97
  • Мнения: 10 012
Аз подсилваме моите с молив и над него слагам спирала за вежди. Изглеждат съвсем естествено и не мърдат цял ден.

И аз започнах да правя това, и никога не съм била по-доволна. Смешното беше, че бях объркала молива, мислех, че е друг продукт, за вежди. По случайност разбрах, че е идеален за целта.
Вече ми е любим продукт.

Сега ще купувам за трети път


В комбинация са идеални.

# 98
  • Мнения: 609
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добра козметичка за оформяне на вежди в София 😥😥😥

# 99
  • Мнения: 7 574
Криси -пяботи в салон Хелита.

# 100
  • Мнения: 39 380
Моя за препоръка за хубави пинцети. Повечето се продават опаковани и не върви да се пробват. Понякога от един вид имам и качествени и супер кофти.

# 101
  • Мнения: 1 349
Titania и Solingen

# 102
  • Мнения: 39 380
Ами и от двете съм имала и хубави и не хубави

# 103
  • Мнения: 1 349
Аз съм много доволна. Използвам скосени. Всички други вариации не отскубват добре. Може би и това има значение. В момента съм с Титаниа, четвърта година е безгрешна.

# 104
  • Мнения: 31 206
Не съм ползвала по-добри пинсети от Tweezerman.
Имам 4, скъпи са, но са супер качествени и веднъж пробвани, няма как да се сменят. Моите са поръчвани от чужбина, а тук ги имаше преди години в Сефора, но сега не знам.

Общи условия

Активация на акаунт