Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Растеж на мигли

• 242
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте,
От Кой серум сте доволни за растеж на мигли?

# 1
От дрогерийните най-коментираният е този на Eveline, мисля. И аз съм доволна от него (този с арган). Някои са доволни и от белия.
Рициновото масло помага много, но трябва да се спи с него, а аз не мога да изтърпя такава цапаница.
Имай предвид че трябва време тези продукти да подействат, мигли не растат бързо.

# 2
От дрогерийните най-коментираният е този на Eveline, мисля. И аз съм доволна от него (този с арган). Някои са доволни и от белия.
Рициновото масло помага много, но трябва да се спи с него, а аз не мога да изтърпя такава цапаница.
Имай предвид че трябва време тези продукти да подействат, мигли не растат бързо.

Пробвяла съм този:

И миглите ми окапаха....

Този е страхотен, миглите растат, но те си имат определен растеж и после падат, така или иначе.

Успех Simple Smile

# 3
Този на Фаберлик. Ползвам го от 4-5 месеца и съм много доволна, две приятелки също го ползват и са доволни. Ефект обаче наистина няма как да има веднага, трябва да мине едно 2 месеца.

# 4
  • на дъното

Ползвам от много години, като правя почивки.По нищо не отстъпва на Бонилаша.Поръчвам от Алиекспрес 😉

# 5
С обикновено рициново масло от аптеката. Станаха доста дълги. Опираха ми в очилата като сложа спирала. Като спрях си възвърнаха старата дължина.

Общи условия

Активация на акаунт