Против акне/пъпки по лицето 8

  • 89 972
  • 799
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 752
Преди време по аптеките/козметичните магазини продаваха едно лосионче против акне в бяло шише със син етикет(ако не се лъжа), беше евтино и доста ефикасно. Виждали ли сте го някъде и дали го произвеждат? Не се сещам името му и производителя, а в аптеките, в които търсих, не го открих.

# 511
  • Мнения: 1 271
Преди време по аптеките/козметичните магазини продаваха едно лосионче против акне в бяло шише със син етикет(ако не се лъжа), беше евтино и доста ефикасно. Виждали ли сте го някъде и дали го произвеждат? Не се сещам името му и производителя, а в аптеките, в които търсих, не го открих.
Този ли:

# 512
  • Мнения: 4 628
Ей, значи да ви кажа, по-скоро на себе си напомням. Никога, ама никога да не си пипате и чоплите лицето! Ни-ко-га! Все тая за всички мазила ако постоянно пръстите ви шарят по лицето. Хем го знам, хем си причиних егати outbreak-a, като се събудих в 4 сутринта онзи ден и до 7 не спрях да чопля всички неравенства. Сега за награда 4 между очите и една голяма над веждата. Просто страхотно.
Винаги трябва да са ви чисти ръцете, телефоните, калъфките на възглавниците, кърпите. И ако не сте разбрали - не си пипайте лицатааа Astonished

# 513
  • Мнения: 752
Преди време по аптеките/козметичните магазини продаваха едно лосионче против акне в бяло шише със син етикет(ако не се лъжа), беше евтино и доста ефикасно. Виждали ли сте го някъде и дали го произвеждат? Не се сещам името му и производителя, а в аптеките, в които търсих, не го открих.
Този ли:

Точно този е, благодаря!

# 514
  • Мнения: 132
Аз от седмица почнах да давам Омега 3 на сина ми и лицето му направо светна Simple Smile

# 515
  • София
  • Мнения: 3 761
На коя фирма?

# 516
# 517
  • Мнения: 4 628
Добре, а да ви питам как се справяте с черните точки? Аз имам бели, черни... взимам си едни черни маски, които уж ги издърпват, ама пак си остават поне половината. Гледах за уреди с вакуум, някой ползвал ли е? Исмуква ги, дали е по-ефективно от маските?

# 518
  • Мнения: 5 258
Мнения за Акнатак гела? Има ли ефект? Изписаха ни го, но не трябва да е излагаме на слънце, което не знам как ще стане. То вече какво ли не пробвахме и няма особен ефект.

# 519
  • Мнения: 9 781
За черни точки е много ефективно да се мажеш с парче домат.. но това разбира се има временен ефект. После пак се появяват.

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 7 043
За черните точки ползвам само бензоил пероксид, друго не ми помага.

# 521
  • Мнения: 2 287
Преди време по аптеките/козметичните магазини продаваха едно лосионче против акне в бяло шише със син етикет(ако не се лъжа), беше евтино и доста ефикасно. Виждали ли сте го някъде и дали го произвеждат? Не се сещам името му и производителя, а в аптеките, в които търсих, не го открих.
Този ли:

Точно този е, благодаря!

Лосиончето е хубаво, но от едно място казаха, че скоро го спират, което ще е жалко, ако е така. Дано да не е вярно! В момента пробвам продуктите на Dr. Derm за акне и съм доволна. Забелязала съм също, че розовата вода и водата от маточина ми помагат!

# 522
  • Мнения: 229
Мнения за Акнатак гела? Има ли ефект? Изписаха ни го, но не трябва да е излагаме на слънце, което не знам как ще стане. То вече какво ли не пробвахме и няма особен ефект.

Използвала съм го преди години, поизчистих се тогава. Ползвах го само вечер, а през деня задължително слънцезащитен

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 7 043
Преди време по аптеките/козметичните магазини продаваха едно лосионче против акне в бяло шише със син етикет(ако не се лъжа), беше евтино и доста ефикасно. Виждали ли сте го някъде и дали го произвеждат? Не се сещам името му и производителя, а в аптеките, в които търсих, не го открих.
Този ли:


Аз това не бих го ползвала за всекидневна употреба. Съдържа Хлорхексидин диглюконат, което е дезинфектант, използван в болниците и в стоматологията.

# 524
  • Мнения: 2 287
Преди време по аптеките/козметичните магазини продаваха едно лосионче против акне в бяло шише със син етикет(ако не се лъжа), беше евтино и доста ефикасно. Виждали ли сте го някъде и дали го произвеждат? Не се сещам името му и производителя, а в аптеките, в които търсих, не го открих.
Този ли:


Аз това не бих го ползвала за всекидневна употреба. Съдържа Хлорхексидин диглюконат, което е дезинфектант, използван в болниците и в стоматологията.

Това лосионче, не се ли използва само върху засегнатите участъци и върху самите пъпки два пъти на ден? Смисъл, цялото лице не се обтрива всеки ден, а само до елиминиране на пъпките. Когато си го купувах ме посъветваха да третирам локално.

Общи условия

Активация на акаунт