Кауфланд - тема 33

  • 78 927
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 779
Купих си дълбоки чинии.От подочистачката се отказах като чух коментари на жени,които я имат и не са доволни.

# 466
  • Мнения: 1 953
Bradley,  по картинка ми приличат на тези:
Ако са от тях, са много хубави.

# 467
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Кога са спряли сметаната, онзи ден много неприятно се изненадах, някой знае ли нещо повече. За тази става на въпрос
Да ти кажа, че тази вечер при нас имаше 7-8 сметани. Купих си една, че ще ми трябва след месец-два, да имам Joy. Беше с трайност до края на март.
Тази вечер беше пълен хаос в магазина. Олио нямаше, домати нямаше, тиквички също. А в това време по високоговорителите ни приканваха да си купим тиквички само за 2,49 лв.
Взех набързо гъби и една Лаваца и беж към касите. След витрините с млеката беше невъзможно да се размина с тълпата. Имах в списъка и кофа, че вчера на моята и счупих отцедника, но се отказах за друга вечер. Няма да свършат. В понеделник вечер винаги е кошмар да се пазарува в Кауфланд. Frowning

# 468
  • Мнения: 5 137
Кога са спряли сметаната, онзи ден много неприятно се изненадах, някой знае ли нещо повече. За тази става на въпрос
Да ти кажа, че тази вечер при нас имаше 7-8 сметани. Купих си една, че ще ми трябва след месец-два, да имам Joy. Беше с трайност до края на март.
Тази вечер беше пълен хаос в магазина. Олио нямаше, домати нямаше, тиквички също. А в това време по високоговорителите ни приканваха да си купим тиквички само за 2,49 лв.
Взех набързо гъби и една Лаваца и беж към касите. След витрините с млеката беше невъзможно да се размина с тълпата. Имах в списъка и кофа, че вчера на моята и счупих отцедника, но се отказах за друга вечер. Няма да свършат. В понеделник вечер винаги е кошмар да се пазарува в Кауфланд. Frowning

Много добре си направила, аз съжалих, че не си взех когато имахме, не съм обръщала внимание на срока им на годност дали е дълъг, но при нас ги няма вече.

# 469
  • Мнения: 4 841
При нас тази сутрин в 8ч паркинга беше пълен с коли. Вътре тоже. Влязох и излязох. Работеха цели 4 каси. Обикновено по това време работят макс 2 каси. Така и не разбрах какво даваха без пари за тази лудница.

# 470
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 324
При нас тази сутрин в 8ч паркинга беше пълен с коли. Вътре тоже.
откога и вътре се влиза с коли ?  newsm78

# 471
  • Мнения: 1 953
Вътре с колички Simple Smile.

# 472
  • Мнения: 69 090
И неправоспособни ги управляват...мАни..мани...

# 473
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Кажи сега,  хареса ли ти фърфалака?

# 474
  • Мнения: 69 090
Не са ми го доставили още
..Confused

# 475
  • Варна
  • Мнения: 10 805
Който си купи тостера за 12.49 лв, бързо да казва пече ли хубаво. Grinning
Имам подобен, ама много амортизиран вече, горкият...

# 476
  • Мнения: 69 090
Не ми хареса килимчето на мен. Отдолу гумата от сега е нацепена...боклуци само продават.

# 477
  • Мнения: 230
взех си подвижната  дръжка за тиганите тефал индженио - дебна ги отдавна, за 16 лв., иначе са над 30 лв.

# 478
  • Мнения: 280
Сметаната временно я е нямало според мен. Преди НГ купувах и беше срок края на февруари, после изчезна и днес пак имаше, като срока е 23.03.2019 г. Дано не я спрат, че е единствената читава на пазара за тия пари.

# 479
  • Мнения: 2 122
А не избягвате ли карагенана в сметаната?

Общи условия

Активация на акаунт