Спирала за мигли- тема 17

  • 62 647
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Разделянето на мигли (които са повече от 10) косъм по косъм е някакъв мит.

# 256
  • Мнения: 5 234
Търся си хубава спирала за обем.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Търся си хубава спирала за обем.

От дрогерията любима ми е Лореал Парадайс Екстатик. Страхотна сама, както и в комбинация. Минусът й е, че много бързо изсъхва самият продукт в тубичката, след горе-долу 3-4 седмици и започва да слепва ужасно. А и за спирала от дрогерията, малко й е висока цената. Аз я взимам, когато е на намаление за +/- 16лв. Когато не е на промоция е около 26лв, зависи от коя дрогерия е.

# 258
  • Мнения: 92
В Англия златна ли е, или сребриста? Имам бегъл спомен да съм си купувала сребриста от там, но нямаше нищо общо със златната, по която всички припадаме.

Видях 3 вчера-златна ,сребриста и черна
..🤔

# 259
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Що не пробваш една златна, да видиш дали още е толкова добра?

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Най-най любима спирала. Ползвам от години и за никаква друга не я сменям.

# 261
  • Мнения: 2 681
Rimmel - Wonderfully Real Extreme black.
С кератин е, точно такава по-мазничка, каквито аз харесвам.В момента е около 8лв. в Лили.

# 262
  • Мнения: 786
Le volume de Chanel Simple Smile Не е изненада,както и overcurl Dior и всички спирали до една на Lancome. ❤

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 2 390
Харесвам кукленските мигли
Една от спиралите, които най-много ми пасват е IMJU DEJAVU LASH KNOCKOUT VOLUME MASCARA BLACK   https://www.beautykat.com/products/imju-dejavu-lash-knockout-volume-mascara-black
Но не съм я срещала у нас. Някой виждал я някъде да се продава?

# 264
  • Мнения: 2 310
Момичета, в магазина на NYX в София има ли тези спирали ?

В чужбина съм, изглеждат доста яки, но ако ми хареса и не мога да я намеря в Бг да си я подновя, ще ми е тъжно и искам да знам Grinning

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 279
А някой да има впечатления от спиралите на Gosh
...и по специално тази:

# 266
  • Мнения: X


Стара, но златна. Това използвам от една година. Преди това си взимах мейбълин (снимка долу), но все по-трудно се намираше по магазините, та се върнах към Боржуа. Аз имам дълги и гъсти мигли, но са ми прави, затова все взимам за извиване. Не обичам тънки четки.

# 267
  • София
  • Мнения: 52
Аз обикновено ползвам някакви спирали от дрогерии, но от скоро започнах да използвам спирали на никс. Харесват ми, пък и са матови.

# 268
  • Мнения: 2 681
Връщам се пак с мнение за спиралата на Римел. Самия продукт е хубав, но четката е кошмарна. Ще се опитам да я разработя някак, че не ми се хвърля. Как не се сетих да гледам ревюта преди да я взема. Почти няма положително...

# 269
  • Мнения: 1 381
Преди седмица си я взех. Доволна съм, харесвам подуктите на maybelline Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт