Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ноем. 2018, 13:37 ч.

фентъзи и фантастика - тема 16

• 20 614
  • 649
  •   1
Отговори
# 645
  • София
То е ясно,че е всеки с вкуса си. Не мисля,че има нужда от безкрайни обяснения и сравнения,та да се стига до оправдания или кой какво не рекламирал . Исках да изкажа разочарованието си и до там.
За мен тези сравнения и обяснения са интересни и важни дори. Така виждам с кои от групата сме на една вълна и с по-идентичен вкус и обръщам по-сериозно внимание на техните коментари когато търся нещо ново за четене, просто защото има повече шанс и на мен да ми хареса, както и обратното.
Blush Така че не го правя с лошо и не искам да бъде прието като заяждане или нещо такова.

# 646
Оо въобще не съм го възприела като заяждане. Simple Smile

# 647
  • България
Точно коментарите ме карат да наредя С. Маас за четене след Фийст.
Мислех, че е безспорен фаворит, но явно не всички я харесват.
Бях оставила творбите ѝ в резерв, ако нищо друго не намеря за четене, но такива противоречиви мнения, събуждат интерес.

# 648
Точно коментарите ме карат да наредя С. Маас за четене след Фийст.
Мислех, че е безспорен фаворит, но явно не всички я харесват.
Бях оставила творбите ѝ в резерв, ако нищо друго не намеря за четене, но такива противоречиви мнения, събуждат интерес.

Лично мнение - поредицата "Cтъкления трон" се чете по-лесно  и разбрано от 7 към 1 книга.
Аз в момента продължавам да  ровя из нетя и чета къде-що намеря нещо от "Миры Хаоса". Чопли ме отвътре да събера цялата картинка.

# 649
Не си спомням, дали е обсъждана в темата - Морелси на Чайна Миевил. Останах приятно изненадана от историята.

Общи условия

Активация на акаунт