На море в България 2019!

  • 77 661
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Берлин
  • Мнения: 4 500
Poli, можеш ли да дадеш линк към този хотел? Заинтригува ме

# 721
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
poli_, можеш ли да ми разкажеш повече за Евриката?Знам, че там има предимно добри отзиви.
Кажи ми колко са пързалките към аквапарка на хотела?
Във сайта на Визит пише, че в цената влиза ползването на мини Аквапарк.Каква е разликата с аквапарка на хотела?

# 722
  • Мнения: 678
Poli, можеш ли да дадеш линк към този хотел? Заинтригува ме
DIT Evrika Club Hotel

# 723
  • Мнения: 678
poli_, можеш ли да ми разкажеш повече за Евриката?Знам, че там има предимно добри отзиви.
Кажи ми колко са пързалките към аквапарка на хотела?
Във сайта на Визит пише, че в цената влиза ползването на мини Аквапарк.Каква е разликата с аквапарка на хотела?
Мини Аквапарка е за малките деца, с водна пързалка, атракции, има огромна кофа която излива вода върху стълбите на пързалката...
Аква парка за възрастни: 3 успоредни /различни/ пързалки+турнадо-пързалка/най-якото според дъщеря ми и ММ/
 Има и воден “канал” около пързалките, по който с пояси на Аквапарка се въртиш в голям кръг/възрастни и тинейджери/. Позволено е и с лични пояси, защото тези на Аквапарка свършват.
Аквапарка е озвучен с музика, чист, подържан, обиколен с 2 бара, шезлонги има достатъчно.
Басейните за възрастни са 2 големи.

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 14:40 от poli_

# 724
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
По описанието на Визит бг значи входа за големия аквапарк се заплаща.Имам спомен, че по-рано аквапарка беше безплатен за почиващи от хотела.

# 725
  • Мнения: 678
По описанието на Визит бг значи входа за големия аквапарк се заплаща.Имам спомен, че по-рано аквапарка беше безплатен за почиващи от хотела.
Не се заплаща никакъв вход никъде!
Ползваш всичко на всякъде.
Визит имат много малко инфо и стаи за хотела, Визит още февруари отговарят, че нямат места за Еврика.
Аз резервирам през boocking, сед 3месеца теглят сумата, имам право да откажа след 3месеца без такса.

# 726
  • Мнения: 9 448
Темата е На море в България, нали така?

# 727
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Темата е На море в България, нали така?
Да, и спор няма че и Мирамар, Марина, Еврика, Грифид, са скъпи хотели сравнено с доходите В БГ! И 90% не могат да си позволят такава почивка.Няма смисъл със сравнения с Турция.Може и с испанските курорти да сравняваме, нали?Аз например в Турция и за без пари не отивам.

# 728
  • Мнения: 9 448
Темата е На море в България, нали така?
Да, и спор няма че и Мирамар, Марина, Еврика, Грифид, са скъпи хотели сравнено с доходите В БГ! И 90% не могат да си позволят такава почивка.Няма смисъл със сравнения с Турция.Може и с испанските курорти да сравняваме, нали?Аз например в Турция и за без пари не отивам.

И аз! И точно поради тази причина не ми се чете за Турция в тази тема.

# 729
  • Мнения: 1 621
Някой с резервация в " Алгара бийч ", Кранево ?!! Много му се чудя....

# 730
  • Мнения: 202
Здравейте, групичка 😀.

Вече си отдъхнахме доволно, че получихме потвърждение за Дюни 🌞.
Остава да чакаме да дойде август.

# 731
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Алгара Бийч има много добри отстъпки във Визитбг.И аз го следя.Много добре изглежда, но не намирам снимки от басейна.Може би не е готов още.

# 732
  • Мнения: 32
Оси, пчели, мравки.....те са част от природата.Вие наистина ли това го смятате за минус на хотела??? Тия животинки може да ги срещнете навсякъде. Simple Smile)

Два пъти съм била на Цезар Палас и съм много доволна.За мен това е едно прекрасно,красиво и тихо местенце за почивка.Хотелът е на самия плаж,гледката е прекрасна,храната е разнообразна,персоналът е любезен и готов да откликне на всяка молба на гостите,Басейните са хубави, анимацията е добра,а и цената е доста поносима.

# 733
  • Мнения: 6 300
Babamama, тези Ваши впичатления от кога са, т.е. дали са актуални?  Лошите отзиви основно са от лято 2018 г., когато явно нещата са се променили, по отношение на обслужване, храна и анимация.

# 734
  • Мнения: 32
Babamama, тези Ваши впичатления от кога са, т.е. дали са актуални?  Лошите отзиви основно са от лято 2018 г., когато явно нещата са се променили, по отношение на обслужване, храна и анимация.
[Аз бях 2017 и 2016,но синът ми и снаха ми бяха 2018 и бяха очаровани.Просто мисля,че малко се преекспонират някои дребни проблеми.За нас този хотел е един от любимите,Тази година също си направихме резервация-за началото на септември.За края на юни съм резервирала  на Марина Сандс Обзор,хотел от който сме много доволни.
 

Общи условия

Активация на акаунт