Идея за заведение с дете!

  • 5 271
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Ходих днес в Северния парк и много ми хареса  bouquet . Скоро ще пробвам и пицарията! Peace

# 16
  • Мнения: 8 917
Дайте идея къде в София може да се отиде с детето . Някое заведение с детски кът, да е зелено и спокойно, може да е и сладкарница и кафе и кръчма . Освен по парковете, там е ясно newsm78 . Виждала съм такива хубави места, а като трябва да отида не мога да се сетя ooooh!  Квартала няма значение!  Praynig
На края на Панчарево - ресторант Бадемова къща - страшшшно ми харесва като заведение - има страхотна градина с маси, които са далеч една от друга, Гери може да си ходи насам натам без да ме притеснява какво може да намери и отделно от това си има и детски кът Peace

# 17
  • Мнения: 596
Ресторант-градина в Изток. Точно до магазина на Винпром, от страната на "Цариградско шосе". Имат градина с детски кът. Готвят добре, и не е скъпо. После е идеално да се спуснете пеша за разтоварване на разходка в парка.И инфото ми е от миналата година, още не съм го обновила.
Моля те, обясни по-подробно къде е това, ако може. Не го знам този магазин на Винпром, а оградено ли е?

# 18
  • Мнения: 303
Ресторант "На върха" в Горна баня. В събота бяхме на сватба там, така, че цените не ги знам. Но храната беше добра, има и хотел. Има доста огромна градина..направо поляна си е..има пързалки, люлки и дори някакви пауни и яребици..Както се сещате р-та се намира на върха в Горна баня.

# 19
  • Мнения: 1 052
Ресторант-градина в Изток. Точно до магазина на Винпром, от страната на "Цариградско шосе". Имат градина с детски кът. Готвят добре, и не е скъпо. После е идеално да се спуснете пеша за разтоварване на разходка в парка.И инфото ми е от миналата година, още не съм го обновила.
Моля те, обясни по-подробно къде е това, ако може. Не го знам този магазин на Винпром, а оградено ли е?

На Цариградско, от център към Изток, след като се качите по хълма, след парка, влизате в локалното за към Изток. И спирате. Вижда се. Оградено е. Има голяма табела с "Винпром" и май р-т табелата на самия ресторант.

# 20
  • Мнения: 1 327
в центъра за кафенце е много удобно пред хотел Рила. Не си спомням как се казва кафето, но има доста голям пясъчник с 2 пластмасови къщички, 2 пързалки, 2 люлки....

Общи условия

Активация на акаунт