Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 007
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 261
Честита тема, желая Ви много късмет и успехи в игрите през месеца!
Втори ден и все още нямам ваучер от Юск.

# 181
  • Мнения: 10 210
И аз съм с втори ваучер от Юск. Няма ли начин да ги принудим да ни ги дадат, в крайна сметка грешката си е тяхна. 😃

# 182
  • Мнения: 361
При участие в играта на Нескафе 3 в 1 в Лидл, получавате ли някакво потвърждение за регистрирано участие? При мен просто нищо не се променя, след като натисна "Регистрирай" екранчето мига и пак остава същото? По нищо не личи да е приета регистрацията? Пробвах десетки пъти...


Изписва :Успешна регистрация на касова бележка! По средата на екрана и наистина може да не се забележи.

# 183
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Може и да не е грешка с ваучерите на Юск,защото на мен втори ден не ми пуска Joy

# 184
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
На мен само ми натрупва точки от познатите 3 еднакви символа от картинката. Има ли нещо друго, което се прави, за да се играе за ваучер?

# 185
  • Мнения: 36 482
Единственото, което трябва, за да пусне ваучер, е да даде три пъти 5 точки.

# 186
  • Мнения: 1 348
Ето какво се случи при мен в календара

Не печеля ваучер, ама и точки не иска да ми дава Joy

# 187
  • Мнения: 36 482
Провери ли имейла?

# 188
  • Мнения: 2 682
Добро утро! И на мен ми пусна ваучер от Юск...
Дали да не вземем да им пишем , че има бъг, поне да не се надяваме напразно.

# 189
  • Мнения: 36 482
Те така или иначе утре ще разберат. Едва ли днес някой ще прочете сигнала.

# 190
  • Мнения: 615
Ще пишат ,че трябва да сме открили три подаръчета с лилава панделка и след това да изпише "честито" /мисля ,че така беше/ и тогава е ваучер , може с нещо да ни залъжат ,защо останах с убеждението ,че ваучерите са 5 за деня , а пише "Всеки ден имате възможност да спечелите един от 3 ваучера...."

# 191
  • Мнения: 11 737
Някакви други ваучери ще да са тези.
То и сега имат 50% намаление на много от стоките. На черния петък беше 70%
При покупка на черния петък подаряваха талон за 25% отстъпка към всички стоки. Та може нещо такова да дадат Simple Smile

# 192
  • Мнения: 1 348
Да, нямам имейл от тях, поне за сега.

# 193
  • Мнения: 14 784
И аз днес нямам ваучер,дано този от вчера ми пратят поне. 😃
И от Теленор пак гредичка.
Поне си намерих 4 капачки и пак играя за пуловер.

# 194
  • Мнения: 1 970
При участие в играта на Нескафе 3 в 1 в Лидл, получавате ли някакво потвърждение за регистрирано участие? При мен просто нищо не се променя, след като натисна "Регистрирай" екранчето мига и пак остава същото? По нищо не личи да е приета регистрацията? Пробвах десетки пъти...


Изписва :Успешна регистрация на касова бележка! По средата на екрана и наистина може да не се забележи.

Пробвах за n-ти път през два различни браузъра на лаптопа и през телефона, не ми излиза съобщение за успешна регистрация... Преди малко им писах имейл, да видим какво ще ми отговорят...

Общи условия

Активация на акаунт