Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 15

  • 90 418
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Тази вечер у нас мъжка торта Шрек.

# 121
  • DE
  • Мнения: 971
Свинско и кисело зеле на руло



Макаронести с шунка, гъби, кашкавал и заквасена сметана

# 122
  • Мнения: 5 998
След повече от 3 седмици без кухня най-накрая е готова и първото, което сготвих като монтираха плота и фурната беше... Супа 😁


Понеже за Никулден бяхме на гости и ципурата ми остана, днес я приготвих с гриловани зеленчучки


И последно, черпя виртуално за моята половинка, която тази седмица имаше рожден ден. Почерпката е за офиса му - бонбоните с бишкоти и чийзкейк



Хубава вечер! Flowers Hibiscus

# 123
  • Мнения: 7 285
Пилешко с лук,моркови,червено цвекло

Суджукакя на Ил(😘)

"Плато дивечови суджуци"(от Лидъл) с картофи

# 124
  • Мнения: 905
Благодаря ти, Карина, записвам си я!

Оххх, че вкусотии виждам..... Браво, момичета!
Току що мъжът ми изяде 2/3 наведнъж от тортата и каза точно стъпка по стъпка да запиша рецептата в дебелия тефтер, защото мн му харесала,въпреки че я знам я записах  Simple Smile та се сетих, че не уточних следното: при смесването на готовото нишесте (1/2 пак) и маслената част, сложих част от нишестения крем, не всичкия,толкова че да се получи хубава смес между двете, иначе става воден и не така наситен Simple Smile малко сложно го обясних ама... Simple Smile иначе от вчера гъбена супа, картофена запеканка, и една домашна пушена скумрия(от баща ми) без снимки Simple Smile

# 125
  • София
  • Мнения: 15 467
И вкусните чушки с гарнитура огромно кюфте.

# 126
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   На Никулден вкъщи имаше пъстърва по Годечки по Бордовски. Разкошна. Само вместо копър ( че ММ не обича) я направих с магданоз и вместо пшеничено, използвах царевично брашно. И салати.







 И едни поширани яйчица с препържено масло и червен пипер върху сирене от онази вечер.



   Тази вечер специално меню по желание на малкия - тако вечер.




Последна редакция: сб, 08 дек 2018, 05:08 от ir74

# 127
  • Мнения: 6 017
Цветен карфиол в Лекси, интересно. Пропуснах една седмица да отида и изненада.
Още днес ще отида да си взема.

От мен един Чийзкейк с овесени ядки, шоколад и банан
https://www.-spam303-.com/2018/12/blog-post_8.html

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 366

В процес на готвене са... Главна репетиция за Коледа

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 16 170
Следникулденски шаран 😂


# 130
  • Мнения: X
След повече от 3 седмици без кухня най-накрая е готова и първото, което сготвих като монтираха плота и фурната беше... Супа 😁

Може ли рецептата за бонбоните и чийзкейка. Моляяяяяя Simple Smile Flowers Hibiscus

# 131
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
филенцата са готови, пробвахме с малчо и сега са с едно по-малко Trollface
придържах се към тази рецепта, само със сушенето не се разбрахме. първо ги оставях във фурната след готвене, когато температурата спадне под 40 градуса, но ми се видя бавна работа и ги оставих във фурната на 40 градуса за няколко часа Simple Smile


готови са бисквитките с две съставки
не съм впечатлена. пише да се пекат 15 минути. повече им трябват.


грозните италиански целувки Simple Smile  първата тава чаках да си сменят цвета - не е добра идея Wink


сега имам два жълтъка и се чудя какво да направя, да не идат зян Simple Smile Simple Smile  Simple Smile

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 16 170
Понички

# 133
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062

хапнахте ли ги вече? Simple Smile Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 15 467
Добри, с жълтъците тесто за паста си направи.


Джерки.


Купешки кебапчета.


Скрит текст:

И пак пържих чушки, че снощните изядох.

Общи условия

Активация на акаунт