За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 72

  • 25 644
  • 760
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 248
Имали ли сте проблем с млечницата? Вървим към втори месец и не можем да се отървем? Имате ли някакъв съвет как да я прекъснем?
Най-добрея я заведи на доктор но ако кърмиш трябва и ти да се лекуваш
Ние ползвахме това,но не знам дали го има в България

# 646
  • Мнения: 243
Имали ли сте проблем с млечницата? Вървим към втори месец и не можем да се отървем? Имате ли някакъв съвет как да я прекъснем?
Най-добрея я заведи на доктор но ако кърмиш трябва и ти да се лекуваш
Ние ползвахме това,но не знам дали го има в България

Докторката я видя още на контролния преглед каза само вода, но не минава. Сега пак наближихме прегледа и ще я помоля най - вероятно, ще попитам и за това лекасттво. Бързо ли премина?

# 647
  • Мнения: 9 196
Ако са гъбички, няма как само с вода. АКО е това. Трябва и ти, и детето да приемате нещо. И е хубаво да приемате нещо, защото те от там гъбичките плъзват навсякъде, че чак до памперса, където ако се подсече, пак ще завъди гъби по раздразнената кожа.

# 648
  • Мнения: 1 001
Аз пак се удивлявам как все за тази млечница, за която уж всички знаят, че е гъбична инфекция, препоръчват да се изплаква устата с вода?!? Тия лекари ако имат гъбички по други места по тялото, айде да не конкретизирам, само се поливат с вода или и някакво лечение си прилагат?

# 649
  • Мнения: 9 196
Аз пак се удивлявам как все за тази млечница, за която уж всички знаят, че е гъбична инфекция, препоръчват да се изплаква устата с вода?!? Тия лекари ако имат гъбички по други места по тялото, айде да не конкретизирам, само се поливат с вода или и някакво лечение си прилагат?

Те повечето лекари отдавна нямат гъбички по другите места, а паяжини и не помнят какво е усещането от сърбящата, пареща гъбичка ... Simple Smile

# 650
  • Мнения: 248
За 7 дена премина и повече не се появи аз се мажех с един гръцки крем мисля че се казваше дактакорт или нещо подобно .По добре я заведи на друг лекар да я прегледа

# 651
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Аз мажех с дектарин устата на бебето и зърната си. За няколко дни нямаше нищо.

# 652
  • Мнения: X
Дактарин за млечницата

# 653
  • Мнения: 243
Благодаря ви много ще действам! И аз много се усъмних, че само водата ще спаси положението.

# 654
  • Мнения: 648

Това беше пъпчица стана връх стоя два дни с гной , поду се и сега четвърти ден започна да посинява и петното да става по- голямо! Какво е това трябва ли да се консултирам с лекар?

# 655
  • Мнения: 9 196

Това беше пъпчица стана връх стоя два дни с гной , поду се и сега четвърти ден започна да посинява и петното да става по- голямо! Какво е това трябва ли да се консултирам с лекар?

Ти сериозно ли питаш, дали трябва да се консултираш с лекар, при това положение? Даже си закъсняла! Ще го докараш до гангрена.

# 656
  • Мнения: 648
Ами не се консултирам с лекар , защото гнайта изчезна

# 657
  • Мнения: 337
Аз да попитам ако някой има опит с ечемик? Дъщеря ми има малко топче на клепача от около две седмици , единия ден изтече малко гной. Водих я на очен лекар, изписа само някакви капки и каза, че трябва да чакаме можело да мине бавно...

# 658
  • Мнения: 9 196
Ами не се консултирам с лекар , защото гнайта изчезна

Гнойта изчезнала и на нейно място - увеличаващо се синьо петно. Ти имаш ли някаква бегла идея, какви ужасни неща може да е това петно?! Върви на лекар и то веднага, един сепсис се развива часове и хората си умират преди да разберат, че нещо им има.

# 659
  • гр.Божурище
  • Мнения: 131
Благодаря ви много ще действам! И аз много се усъмних, че само водата ще спаси положението.

давах крем Дактарин намазвах биберона и го давах точто за 3-ри дни и нямаше помен ,но за всеки случай продължих още няколко ,за да стане седмица и вече помен няма от гадната млечница...

Общи условия

Активация на акаунт