Любители на котки ТЕМА 126

  • 22 879
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 275

Благодаря за новата тема.
Прекрасни снимки Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 3 838
Ей го моето маймунче

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 794


Чудесни данъци сте платили момичета.
Радвам се да видя Късметка отново, а Мърки ми е голяма слабост.

# 18
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 654
Хайде и ние с Топчо да си платим данъка Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 715
С толкова снимки и хубави котачета темата е много приятна 😀
Днес купихме чанта за пренасяне. Във вторник пак ще водим Майки за повторно обезпаразитяване. Клиниката е на около 10 мин. пеша. Чантата е с дупки, а не съм шофьор. Може ли да настине? Все пак вече е домашен и свикна на топло. Не мисля, че ще седи завит в нещо 😁
Предишния път беше в термо чанта и само ципът не беше дръпнат съвсем.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Най-добре е в затворено! Иначе винаги има опасност да се стресне, да тръгне да се промушва. Става изведнъж и може да не може да го удържите.

# 21
  • Мнения: 22
Кари на 4 месеца, вече 2,6кг Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 13 142
С толкова снимки и хубави котачета темата е много приятна 😀
Днес купихме чанта за пренасяне. Във вторник пак ще водим Майки за повторно обезпаразитяване. Клиниката е на около 10 мин. пеша. Чантата е с дупки, а не съм шофьор. Може ли да настине? Все пак вече е домашен и свикна на топло. Не мисля, че ще седи завит в нещо 😁
Предишния път беше в термо чанта и само ципът не беше дръпнат съвсем.

Сложи някакво малко одеялце или стар пуловер в чантата, за да му топли. То и с кола да си, докато се нагрее купето, пак минават почти 10 минути.  Wink

Освен това остави отсега чантата на достъпно място, за да я опознае. Така стресът от вкарването ще е по-малък.

# 23
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря за темата, данък по-късно, че Ушатото не стои мирно.
Танче, радвам се да те видя!

Всички котачета са прекрасни!:heart_eyes:

# 24
  • Мнения: 4 406
Какви сте хубави всички Gift Heart
Аз тръгвам на работа, някои си остават да си спят цял ден, а и да папат, и да се посдърпат по някое време. Искам и аз още да спя.

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 19:35 от Jerry F

# 25
  • София
  • Мнения: 9 534
Данъци за чудо и приказ сте напускали! Пу-пу! Purple Heart Аз пак съм от служебния комп и не мога да пусна данък сега. А и в телефона нямам нови снимки.
Елза много обича да излиза на кухненския балкон - той е остъклен и безопасен. Но вече е студено  на него, затова затваряме вратата към балкона и по този начин й отрязваме достъпа. Обаче вчера диването издебна едни 30 секунди, в които вратата беше отворена, за да внеса нещо в кухнята и се шмугна тичешком към балкона. След няма и 5 секунди се обърна и почти в галоп влезе обратно вътре, защото усети студа. Laughing Вече гледа към балкона със страхопочитание и не си и помисля да се промъква навън. Grin

Много съм й благодарна, че най-накрая се научи да се качва на високия гардероб в спалнята. Твърде висок е и трябва да му бърша прахоляка със стълба. Стълбата пък е тежка и съответно я се прежаля веднъж в месеца да го обърша, я - не. Но сега Елза ме отменя. Справя се перфектно! Smirk Само първият път като се покатери горе се разкиха, но после вече няма проблем.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 854
Страхотни котета имате Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
И от нас данък

Редовната поза за спане...

# 27
  • España
  • Мнения: 342
Благодаря за новата тема.
Имам въпрос- вътрешните паразити заразни ли са за хора?
Казаха ми, че е обезпаризатена Лиса, но тази сутрин видях около 5 семенца, светли на цвят, там където спи. Преполагам, че са от паразити, веднага взех от ветеринаря една ампула, за вътрешни гадинки. Утре ще видя дали има нещо в пясъчника.
Да си платя и данъка

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 22:05 от bruja

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Яяяяя нова тема.
Благодаря!
Данък нямам защото нещо не успявам за сложа снимка.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 140
Записвам се и аз с данък:



 Бяхме длъжни да направим опит, но явно елха няма да има тази година. Свали всичко, което докопа, събори я веднъж вече, опитвайки се да се изкачи на върха.

Общи условия

Активация на акаунт