Лидл 122 - Декември

  • 122 663
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10 214
Тета, от кои цветове блузи и клинове взе? То не е да ме впъва моят, то виси направо. Блузата, примерно, S размер - може да се вкара още една ръка като моята между рамото и лакътя. Освен да са кроили както им падне, нали имаше и някакви клинове с различна дължина на крачолите. Simple Smile Клинът пък има някакви като джобове от уширеност, не е като да е пропорционално широк. Никога не съм носила XS, а и не съм забелязала да съм се сгърчавила толкова Simple Smile , нали сега е сезонът на щолените, марципаните, свинското и червеното вино. Smiley

# 271
  • Мнения: 69 266
Сива блуза с червени точки долу. И черен клин с черти на коляното.
Идеална ми е блузката на раменете. Дългичка...но аз такава исках. Като се изпере моге да се свие..да тжва не ми се рискуваше с С блуза.

Те клиновете са си свободни. Без еластан. Но по-добре...че инак стягат на кръста и не можеш да седнеш и да дишаш....лично мнение де 😊

# 272
  • Мнения: 25 881
Ох, наточила съм се на една термо блуза но днес няма да стигна до Лидъл. Дали ще ми оставите едничка за утре, емка, моля.
Как са като качество, струва ли си да правя шпагати днес да търся ?

# 273
  • Мнения: 10 214
Може би има разлика в кройката на различните цветове блузи. Моята е розовата, XS пак ми е леко широка и определено дълга, но не виси. Нея ще си я оставя, харесва ми, ще я видим как ще е след пране, има и накъде да се събира, няма да е проблем. Клинът с розовите кантове е смешна картинка върху мен заради този "кенгуру" ефект, дори XS.  

# 274
  • Мнения: 69 266
Довечера ще снимам Мката...Лъки, Арни са блузетата - мекички. Биваше и повечко вата вэтре да лепнат...ама и тъй биват...😃

Е аз баш този клин взех. Не ми дреме как изглеждам...за вкъщи да ми топли на ишиаса там...

# 275
  • Мнения: 35 189
Едва открихме два мъжки клина М... Бяха извън кутиите, кутиите скъсани, и всичко оставено в блузите. Наистина не разбирам защо хората се държат като овце на моменти. Пак навъртяхме бележки за регистриране Wink

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Сутринта като видях 30 човека да чакат плътно залепени до щорите на нашия Лидл, лошо ми стана... Не че с дечко не бяхме отишли и ние затова де. Лудницата беше дори по-голяма от миналоседмичната с детските дрешоляци. Обаче успях да взема всичко от списъка. МъжО не си знае номера, та и клинове и блузи и качулка тип нинджа от всичко по 2 размера трябваше да взема и утре да ходя да връщам излишните. Ще връщам и моя клин, защото кройката ми е странна и доста неудобна (сивият е): много широк и дълбок на задника, с  луфт отпред, идващ ми широк (при положение че нося този и следващия номер обикновено), но пък шевовете под задника и над коленете опъват и се усещат много неприятно. Разочарована съм и ще го мятам обратно! Блузата също ми е по-широка, отколкото трябва, но надали ще има утре с какво да я сменя, така че ще си я оставя. Всичко досега ми е било L или XL, а сега определено ми хлопат и двете неща, така че за мен са уголемени този път.  Шапка исках, но хем малки, хем доста смачкани бяха пухчетата на черните, каквато исках, така че се отказах.  Народът здраво отваряше, мереше, хвърляше, отваряше друго, пак мереше и хвърляше и си представям довечера какво ще им е на служителите Sad
Взех на дечко и от нощните лампи, ама греда - не свети :/ Уж на смрачаване трябва да се включи, но дори на пълна тъмнина няма грам живец. Не бяха много като бройки, а и различните цветове са с различни прожектирани картинки, та надали ще я сменяме и нея. Връщанка...
От магнитните комплекти детски имаше точно 4 бройки - по 2 от вид!!! Взехме единия, поигра 15 минути, уж интересно било, ама толкова. Ще го мисля и него...
И на този карък, ако пъстървата е вмирисана, като я отворя следобед, ще вилнея!

# 277
  • Мнения: 39 664
Някъде останали винтоверти в София?

# 278
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Някой изобщо взе ли мъжко яке размер 56. В 8,40 бяхме в магазина и нямаше нито едно. Имаше доста 54, и останалите номера, нооо на мъжо 54 му е тясно в раменете. Вероятно 56 щеше да му стане. То вярно че само от единия размер имаше 56, ама само 1-2 бройки ли са били, че да се разземат толкова бързо. Прерових целия кош-половината бяха отворени. Всичко нахвърляно, абееее свинщина направо Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 280
В Лидл искат явно да направят "Черен четвъртък" с лупа тупа за стока-хахаха:)) Що си дават парите за реклами по тв, брошури и т.н. като карат по 2 броя от вид? Луди хора:)

# 280
  • Мнения: 24 749
Кой изяде шарана, да си признае!  Thinking Нито един нямаше, а народът явно за дрехи се блъскаше.
На касата чух, че имат 3г гаранция! Термо бельо и ски екип с гаранция  Laughing

# 281
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 093
https://www.lidlonline.es/
Има доста неща, които търсите в испанския онлайн Лидл. Ако на някой му е супер зор, може да опитаме от тук да вземем, но да си знаете, че ще се ускъпи доста с двете препращания. +4€ за доставката тук, + ?€ до България.

# 282
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 311
Чувам...чувам....ама фризерът ми е пълен. Не мога да насмогна на промоциите...

Шапки - калпави, тесни...не стават.

Термо клин взех за мен и ММ и блуза пак така...М нямаше от мъжкото...кога ги разграбиха. Взех Л....да видим. Ако е голям, ще връщам...

И при нас беше същото положението - няма М мъжко и S женски блузки нямаше та взех XS за мен хем като довтасах там беше раничко не знам дали ще ни станат Simple Smile
При нас имаше бадемово брашно до суровите бадеми и ванилията беше Simple Smile

# 283
  • Мнения: 35 189
Прощавайте, онези дълги крекери, които са голяма опаковка и вътре индивидуално опаковани по няколко бисквитки, изтеглени ли са вече?? Днес питах служител в магазина. Идея няма за какво питам. Да търся!

# 284
  • Мнения: 10 214
Ще връщам и моя клин, защото кройката ми е странна и доста неудобна (сивият е): много широк и дълбок на задника, с  луфт отпред, идващ ми широк (при положение че нося този и следващия номер обикновено), но пък шевовете под задника и над коленете опъват и се усещат много неприятно. Разочарована съм и ще го мятам обратно!
Абсолютно! Цял ден си мисля, че клинът няма начин да е скроен правилно, защото иначе излиза, че аз не съм скроена правилно, а за толкова години нито аз съм забелязала, нито някой друг около мен. Satisfied Много ме е яд, точно такъв ми трябваше, перфектно се допълва цветово с якето ми, обачеее... Мислех пак да го пробвам, но след като те прочетох, няма какво да се хабя. Сега ми е безкрайно важно мъжките термоблузи с колко са уголемени, не, че имам избор, то М размер вече го нямаше в 7.15 ч., но поне мога да дебна дали ще върнат нещо, очаквам доста хора да са се разминали с правилния номер. А мъжът ще може да си каже тежката дума чак в неделя, така че трябва да запасявам размери предварително.

Общи условия

Активация на акаунт