Лидл 122 - Декември

  • 122 601
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 965
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.

# 286
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Здравейте!
Аз към 09:00 ходих да видя какво е останало.от Ски дрехите. Взех си яке - харесва ми и е удобно. Панталонът го надцених и ще видя за по-малък.
Мъжки клин M едвам намерихме един след обиколка на 3 магазина.
Харесаха ми Ски чорапите. Ръкавиците биват.
Дамското термобельо не ми хареса нещо. То и мъжкото е едно странно откъм кройка.
Шаран нямаше. Но аз бях за Лаврак така или иначе.

# 287
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 738
Аз харесах кафе машината от другата седмица пускали ли са такива ? То едва ли ще ме огрее ,но да питам.

# 288
  • Асеновград
  • Мнения: 3 126
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.
Спокойно и аз съм така.След многото хвалби тази година му дадох втори шанс, но ще е последен.За жалост и никой от домашните не го одобри, та ще си се боря сама с него.

# 289
  • Мнения: 36 778
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.
Щоленът е плътен по рецепта - никога не е бил нещо друго, ако е друг - няма да е щолен. А вече на какво ти мирише,  е отделна работа. Може нещо сушените плодове и стафидките да не ти понасят. Или да е с ром - има различни видове.

# 290
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.

Ама той така трябва да е, бе, дядо хаджия Grinning Много си е хубав щоленът, ама се дебелее от него, та щом можеш да не го ядеш, браво Simple Smile

# 291
  • Мнения: 20 224
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.
На мен щолените не ми харесват, не само Лидълските, ами изобщо.

# 292
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
В Люлин 2 все още има якета и термобельо - и мъжко, и дамско. Дамското не ми хареса, щерката взе мъжко за Коледа за ММ. То по-бива.  Laughing Върнах якето, ще се ходи до Декатлон или Спорт Депо. Шаран не видях, нямаше и в Т-маркет. Добре, че половинЪт е рибар и имам замразен в камерата. Сега остава и да се реша как ще го готвя. Mr. Green

На щоленът и аз не съм фенка. Мога да го ям, но не ми е нещо Уау!

# 293
  • Мнения: 69 180
Не знаех че ски дрехите са с гаранция 3 години.
Ски панталонът на детето мин.дима се скъса в корен на дэрво при пързаляне. Не съм вземала сега - оня още му става. А и сега ходи като министър на даскало с кола, а преди аз го водех пеша 😃

# 294
  • София
  • Мнения: 9 959
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.
аз още в магазина като го повдигнах се отказах... Предпочитам нещо по-пухкаво и некалорично.

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Прощавайте, онези дълги крекери, които са голяма опаковка и вътре индивидуално опаковани по няколко бисквитки, изтеглени ли са вече?? Днес питах служител в магазина. Идея няма за какво питам. Да търся!
При нас си ги има на обичайното място. Или поне преди 3-4 дни си бяха там. Търтийн, пиле, ако имаш инфо за отлистване, сподели, моля, че да се запасявам!!!

# 296
  • Мнения: 25 839
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.
Спокойно и аз съм така.След многото хвалби тази година му дадох втори шанс, но ще е последен.За жалост и никой от домашните не го одобри, та ще си се боря сама с него.
И аз с  вас. Щолена е да си отрежеш едно тънко парче и толкоз. Има други сладки радости, които повече ми намигат от щолените.

# 297
  • Мнения: 17 643
как се носят тия мъжки клинове. какво им е по-хубавото от анцуга ? виждал съм юлиан вергов с къси панталони отгоре ама ми се вижда доста клоунско.

# 298
  • София
  • Мнения: 723
Взех на дечко и от нощните лампи, ама греда - не свети :/ Уж на смрачаване трябва да се включи, но дори на пълна тъмнина няма грам живец. Не бяха много като бройки, а и различните цветове са с различни прожектирани картинки, та надали ще я сменяме и нея. Връщанка
Не съм гледала тези лампи какви са, но в началото на лятото си взех пет малки за балкона. Бяха намалени, ако помните. Едни цветни, соларни. Е не светеха и не светеха. Накрая се оказа, че имат едно копче on/off под капачето. Аз се помислих за егати каръка Simple Smile Пет и петте счупени Simple Smile. Та може да погледнете някъде за такова копченце (като палче, не за натискане).

И аз да питам за чаршафите от др седмица - от тия меките ли са?

# 299
  • Мнения: 188
Другата седмица ще има термоси. Преди пускали ли са ги? Отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт