Лидл 122 - Декември

  • 122 458
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 25 750
Минах да видя термоблузите. Не ме грабнаха, те бяха и нахвърляни наляво и на дясно. Клиновете са същите като миналата година. Имам черен с лилави кантове, свлича ми се и за една година стана на бобчета.

# 376
  • Мнения: 633

Работи си списъка за пазаруване, кликване се на сърчицето, може да се вписват продукти, както и в самата брошура да се отбелязват

# 377
  • Мнения: 19 689
Свалих друг апп засега, благодаря!

# 378
  • Мнения: 35 113
Свалих друг апп засега, благодаря!
На мен color note ми е по- удобен за списък. Мога да си задраскване , след като купя дадено нещо от списъка

# 379
  • София
  • Мнения: 170
Хм, бях чела за някой доволна точно от стандартен списък в пазаруването, който може и да се споделя с други хора. Странна работа Confused

Приложението на К може да се споделя с други хора. Въпреки че при мен не работи Simple Smile

# 380
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Свалих друг апп засега, благодаря!
На мен color note ми е по- удобен за списък. Мога да си задраскване , след като купя дадено нещо от списъка
При апликацията на Лидл махането от списъка става с приплъзване на ляво, а на дясно се зачертава с еднократно приплъзване, а с още едно приплъзване на дясно се премахва задрасканото.

# 381
  • София
  • Мнения: 4 052
Много съм доволна от това приложение:
Добрата новина за портмонето ми е, че нищо не си харесвам от последните брошури  Mr. Green

# 382
  • Мнения: 25 750
Тази кафемашина защо е 250кинта, какво и е толкова специалното? Мели ли зърната сама?

# 383
  • Мнения: 19 689
Много съм доволна от това приложение:
Добрата новина за портмонето ми е, че нищо не си харесвам от последните брошури  Mr. Green


Точно него свалих Grinning

# 384
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Машината за кафе прилича на Кафеавтомат, но не виждам да пише изрично.

# 385
  • София
  • Мнения: 5 547
https://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-63978B80-F3CA9578/lsp/h … D0%B5%D1%81%D0%BE
На мен пък ми прилича на машина за еспресо, не мисля че меле кафето. Изтеглих и ръководството, сега ще чета.
П.С. Както и предполагах, не меле, прави няколко вида кафе и с мляко и това е .

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 101
Имах кафемашината,но след една година употреба престана да прави каймак.Върнах я и след един месец ми казаха да отида и да ми върнат парите.Сега се чудя дали да купя пак същата или да заложа на нещо по-качествено.Даже сега е по-скъпа с 10лв.

# 387
  • Мнения: 596
Ето обикновен списък в лидълското приложение
Скрит текст:
И с неща от брошурата
Скрит текст:

Може да се направят много списъци, да се изпращат също
Скрит текст:

# 388
  • Мнения: 5 956
Аз пак за глобуса -че ще го вземем е ясно, но да питам -колко интензивна горе долу е светлината? Става ли и за нощна лампа, или е много слаба?

# 389
  • Мнения: 35 113
Явно не съм разучила добре приложението. Моят списък не изглежда така..

Общи условия

Активация на акаунт