Лидл 122 - Декември

  • 122 537
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз шаран не купувам,това нещо е пълно с кости и то гадни,в повечето случаи мирише на тиня. Взех си ципура, хапнахме снощи.
Шарана го мразя от детството си, тогава нямаше други риби освен шаран и толстолоб, ама втория рядко го имаше и майка все шарани вземаше.

# 361
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Мисля да връщам елхата от предната седмица, много ми е плешива. Мога ли да я върна в друг клон или е необходимо от където е закупена?

И аз мисля да я връщам. Много е голямо разстоянието между отделните нива, самите пръчки назад към стъблото са си гол метал. А колко мръсни ми станаха ръцете, докато разперя клонките...
Яд ме е, че не отидох миналата седмица да видя кауфландските какви са.
Набързо я свърших тая работа вчера. Все пак 55лв не е като да е евтина, а ме дразнеше как грозно прозираха долните редове. Взех една от Хоуммакс за 70, мога да кажа, че ми харесва.

Снощи пекох шарана и той един странен ми беше. Аз ли не съм добре, че все не харесвам?

Хмм аз имам 150см Лидл от една шатра и много си я харесвам, метал никъде не се вижда. И исках 180 да си взема сега, дали е възможно да са различни или аз просто не съм фен на много кичестите Blush

# 362
  • София
  • Мнения: 12 495
Нахлувам в темата, за да ви питам. Хубави ли са киселите краставички в Лидъл? (никога не съм купувала)
И друго - детските сокчета по колко броя са в опаковка и каква им е цената?

# 363
  • Мнения: 69 030
Детето обажава кис.краставички на Фрешона в буркан. Мънички са вътре.

# 364
  • Мнения: X
Нахлувам в темата, за да ви питам. Хубави ли са киселите краставички в Лидъл? (никога не съм купувала)
И друго - детските сокчета по колко броя са в опаковка и каква им е цената?
Сокчетата са по 5 бр за 2 и нещо. От скоро могат да се продават и по единично.

# 365
  • Мнения: 36 666
Харесвам краставичките - обикновено вземаме от най-дребните. Според мен са супер.

# 366
  • Мнения: 19 698
Има и едни, които се водят пикантни. Страааашни!!!

Кой беше споменавал за приложението на Лидл, че има много удобен списък за пазаруване? Аз нещо не откривам такова чудо Confused

# 367
  • София
  • Мнения: 11 732
Има и едни, които се водят пикантни. Страааашни!!!

Кой беше споменавал за приложението на Лидл, че има много удобен списък за пазаруване? Аз нещо не откривам такова чудо Confused
+ 1 за краставуците. Много ги харесвам.

# 368
  • София
  • Мнения: 12 495
Много ви благодаря момичета!

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Някой купувал ли си е кафеварката? Всъщност пускали ли са я предни сезони? Ще ми се да я взема за подарък и дано е хубава...
Не е хубава. Уж е Биалети, ама не е като италианските

Купих си такава миналата година. Нямам никаки забележки.

# 370
  • Мнения: X
Краставичките на К-Класик от Кауфланд са в пъти по-хубави от еквивалента им в ЛИДЛ.
Тези на ЛИДЛ са по-кашави,не са избирани пресни,незагнили и хубави краставички при затварянето.Обаче маринатата е същата.То нали и магазините са на една фамилия,та...

# 371
  • Мнения: 10 212
Не ги знам краставичките на К, обаче ми се паднаха такива кашави от Фантастико, промоционални някакви. Тези от Лидл са били винаги перфектни при мен - както на Фрешона, така и някакви други имаше на промоция.

# 372
  • Мнения: 2 232
На приложението можеш да си отбелязваш харесаните неща със сърце, после ги намираш в табчето сърце долу. Донякъде бива, но си има недостатъци,  не можеш да добавяш неща от редовния асортимент, само от седмичните промоции. Примерно дднес имам да купувам мляко, яйца, зеленчуци - не става с приложението. Също и като е от минала седмица, може в магазина да има още бройки, но в приложението не ги виждаш. Като цяло целта е друга, не за стандартен списък за пазаруване. Известията са удобни, ако телефона се сети да звънне тогава. Понякога седмичните промоции ги ъпдейтват по-бавно, към 9-10 сутринта. Иначе за да си гледаш нещата в движение, е сто пъти по-удобно, отколкото да отваряш сайта на телефона.

# 373
  • Мнения: 19 698
Хм, бях чела за някой доволна точно от стандартен списък в пазаруването, който може и да се споделя с други хора. Странна работа Confused

# 374
  • София
  • Мнения: 70
Какво ви е мнението за прахосмукачките робот в лидъл

Общи условия

Активация на акаунт