Лидл 122 - Декември

  • 122 536
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 20 191
Нищо не казвате за спалните комплекти с две лица, от другата седмица?

# 256
  • Мнения: 6 482
И все пак зависи какво му подават на този МС Може ли да оставиш магазина без мити картофи, защото ти изглеждат не добре? Според мен се правят и компромиси.
От Лидл съм взимал най-вкусните банани, мандарини, круши, мити картофи и отскоро фолирана краставица (преди беше яко семка вътре).
Това е много важно, да. Да не кажа най.

Мога,да.
При една ревизия, ако има и един гнил плод или зеленчук, филиала си получава червената точка като стой та гледай. Критерият за свежест при картофите, особено митите е друг. И т.н. Не рискувам да оставя кофти картофи и после да пиша обяснения...
Работата на МС , зависи и от Управител филиал.
Хамалогия си е.
Ако съм досадила, сори. Написах ги тези неща, за да добиете представа какви са изискванията към нас в този сектор и, че да, не продаваме лекарства, но и не хвърляме ей така нещата по регалите и готово. Изисквания си има навсякъде, не само при ПиЗ.
Хубав ден!

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 09:54 от Thirteen#

# 257
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 027
Здравейте!

Някой може ли да сподели отзиви за тази електрическа четка за зъби, обмислям да я купя за подарък:

https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=21994

Благодаря.
Много са добри и са звукови/ ултразвукови. По-добри са от нормалните електрически. Имам и такава.

# 258
  • Мнения: 1 040
Здравейте,
някой знае ли къде в София има от бадемовото брашно в 3 магазина търсих няма питах и управителя каза, че го няма от 1 година което е така, но нали му смениха опаковката и уж го пускаха.

Благодаря!
Онзи ден, онзи.. в петък имаше на Раковска и взех 2 пакета, никой не го купуваш и си стоеше там където стои сметаната, малко е забутано в лилави опаковки в един кашон

Ах сега и до там ще се ходи явно . Сутринта пак отидох до халите, въпреки че бях в петък и брашно нямаше. Днес беше ад едва намерих някой от персонала да питам след като 20 мин щателно обикалях и търсих нямаше на описаното място не успяха и персонала да намерят на мястото където седи според тях.
Обвявам Ви за луди такова бутане беше сутринта за термо бельо и якета всеки е награбил по 6 бр поне и не пуска на касата всеки с поне 1 бр от зимните стоки.
Лудница!

# 259
  • Мнения: 1 355
Много исках масажора, но явно закъснях Weary
Не предполагах, че ще има такъв интерес Scream
И аз вчера взех един, но последен /в Германия/. Днес ще пообиколя останалите магазини, дано е останал още някой. Исках да купя и един от Бг, за подарък, дали са свършили към момента?

# 260
  • Мнения: 19 698
Ако съм досадила, сори. Написах ги тези неща, за да добиете представа какви са изискванията към нас в този сектор и, че да, не продаваме лекарства, но и не хвърляме ей така нещата по регалите и готово. Изисквания си има навсякъде, не само при ПиЗ.
Хубав ден!
Аз от все сърце ти благодаря за информацията  Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 3 862
Дънките от другата седмица кожени ли са или така ми се струва?

# 262
  • Мнения: 10 212
Култов пазар днес. В 7.15 ч. хората вече натоварили препълнени кошници с дрехи и се блъскат за още. Термоклиновете и термоблузите дамските са уголемени (поне черният с розови кантове и розовата блуза). Взех S размер, по спешност се върнах да сменям с XS. Моля някой взел от този клин да каже как му се струва. Нещо не е скроен както трябва, на чатала прави някакъв луфт, никой друг клин не ми прави такъв проблем. Ще трябва да връщам и двата размера. Ще съм благодарна и за отзив за мъжките термоблузи - дали са уголемени - тези зеленикавите с черни ръкави.

# 263
  • София
  • Мнения: 5 547
Дънките от другата седмица кожени ли са или така ми се струва?
Не са, пише с високо съдържание на памук. Кожените май са полиуретанови.

# 264
  • Мнения: 5 148
Стъклените кани за чай от другата седмица подходящи ли са приготвяне на кафе тип френска преса?

# 265
  • София
  • Мнения: 1 365
Стъклените кани за чай от другата седмица подходящи ли са приготвяне на кафе тип френска преса?
Мисля, че не.

# 266
  • София
  • Мнения: 5 547
Стъклените кани за чай от другата седмица подходящи ли са приготвяне на кафе тип френска преса?
Те са съвсем различни, пресата си е поставена в тях. Това си е кана за чай.

# 267
  • Мнения: 69 020
Аз нямам впечатление да са утолемени термо дрехите...томан са си май.
Взех клин С...таман ми е. Не искам да ме впъва в кръста...за вкъщи го взех..искам да ми е спокойно. Блуза нарочно взех М..и тя ми е таман. Не понасям да ме впъва, пристяга и задушава...минах го тоз период на младини.

Клин Л на мъжо взех два...довечера ще мери. Но май ще е добре.
 Според мен са дори умалени...

# 268
  • Мнения: 1 204
Мисля да връщам елхата от предната седмица, много ми е плешива. Мога ли да я върна в друг клон или е необходимо от където е закупена?

# 269
  • Мнения: 69 020
Може и в друг град дори
..

Общи условия

Активация на акаунт