Лидл 122 - Декември

  • 122 528
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 591
Привет , момичета. Искам да попитам дали има налични все още от захарните бастунчета? Купих преди 2 седмици някъде и искам да взема още ако има останали. Благодаря ви. Simple Smile

# 301
  • Мнения: 24 469
На Раковска вчера имаше

# 302
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Мисля да връщам елхата от предната седмица, много ми е плешива. Мога ли да я върна в друг клон или е необходимо от където е закупена?

И аз мисля да я връщам. Много е голямо разстоянието между отделните нива, самите пръчки назад към стъблото са си гол метал. А колко мръсни ми станаха ръцете, докато разперя клонките...
Яд ме е, че не отидох миналата седмица да видя кауфландските какви са.

# 303
  • София
  • Мнения: 3 860
Те кани за чай май са само за запарка на чая, не може да се греят на котлон, поне миналата година бяха такива. А на мен ми трябва такава, в която да се кипва направо, но не от тези електрическите, а за котлон. Има ли изобщо такива?

# 304
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
как се носят тия мъжки клинове. какво им е по-хубавото от анцуга ? виждал съм юлиан вергов с къси панталони отгоре ама ми се вижда доста клоунско.
Нямат предназначението на долнище на анцуг.  Laughing Това е термобельо, идеята му е да те топли. Носи се под нещо друго - ски панталон или някакъв друг панталон. Хора, които работят в студа навън или по складове го носят под работните дрехи. Туристите под туристическите си панталони. Може да има и други примери - ето, Тета си го носи у тях.  Laughing

# 305
  • Мнения: 1 953
Те кани за чай май са само за запарка на чая, не може да се греят на котлон, поне миналата година бяха такива. А на мен ми трябва такава, в която да се кипва направо, но не от тези електрическите, а за котлон. Има ли изобщо такива?
Ми, на това изискване отговаря чайник, а и той е точно за това. Малка тенджера (ползвам аз), касерола.

Бастунчета имаше в този на Черни връх, на входа за Драгалевци.

# 306
  • Мнения: 69 001
как се носят тия мъжки клинове. какво им е по-хубавото от анцуга ? виждал съм юлиан вергов с къси панталони отгоре ама ми се вижда доста клоунско.

Това са долни клинове според мен. Тип донови ли им викаха на едновремешните дядовски памучни. Сега ги носят под ски екипировката ММ го носи под панталон, когато работи навън. Не мисля че е горен клин това.

Иначе аз моя ще си го разтривам вкъщи по диваните...не ми дреме.

Сега гледах сивата дамска блуза пак - ми нормална си е кройката, с реглан ръкави. Нормална ми се вижда отвред. Аз ще я нося във виелиците под пуловер, че по спирките сутрин е доста студеничко.

# 307
  • София
  • Мнения: 7 934
Абе само на мен ли не ми харесва тоя прехвален шолен. Смърди на джибри и е гнетав та се не яде.
Щоленът е плътен по рецепта - никога не е бил нещо друго, ако е друг - няма да е щолен. А вече на какво ти мирише,  е отделна работа. Може нещо сушените плодове и стафидките да не ти понасят. Или да е с ром - има различни видове.

Между плътен и глетав има огромна разлика.

# 308
  • Мнения: 35 146
Другата седмица ще има термоси. Преди пускали ли са ги? Отзиви?
Аз бях купила такъв да нося на детето водата за адаптираното мляко, когато сме на разходка. Държал ми е до 8 часа топла вода. Много съм доволна!

# 309
  • Плевен
  • Мнения: 716
Моят голям щолен от 6лв също беше мокър/глетав по средата. Взимала съм много пъти такъв сладкиш и за първи път се случва. Може би заради големината.

# 310
  • Мнения: 69 001
Гледах чаршафите, но не мога да преценя само по снимката дали са от бархетните...ще трябва на място.
Ще дебна един сив долен да грабна, че втора година не се дореждам...

Харесах май чашите с двойното стъкло от другата седмица - за чай с дръжката си заплюх. Никой да не ги бара...Simple Smile долу лапите...

Гащи, сутиени, потници - зарината съм. Дънки тоже. Ще пасувам.

Дънките са промазани, не кожени - някой пита. Имам такива от преди 3 години - готини са, подобни има и в ХМ...

# 311
  • Мнения: 2 929
Глетав е щоленът с марципан, намирам го за нормално. Някъде да са останали бадеми в шоколад?

# 312
  • Мнения: 10 212
Сега гледах сивата дамска блуза пак - ми нормална си е кройката, с реглан ръкави. Нормална ми се вижда отвред. Аз ще я нося във виелиците под пуловер, че по спирките сутрин е доста студеничко.
Сивата не знам каква кройка е, но розовата не е с реглан ръкав, ако е точен размер. Иначе ако се вземе голям размер, ръкавът става реглан, отделно покрива пръстите изцяло, деколтето е широко, свръхдълга е и т.н. Smiley Така ми стоеше S размер. Смалила съм се от толкова щолени. Satisfied Ще наблегна на месото в следващите седмици. На мен за вкъщи ми трябва, но пак не ми е комфортно, ако не е точен размер.

# 313
  • Мнения: 36 663
Да не бъркате марципана в щолена с тесто? Марципанът е бял - да не би някой да си представя шоколад...

Чак сега видях готините неща за рисуване другата седмица. Ще ида за акрилни бои - 9 лв е евтино. За куфара ще изчакам - сигурно ще го намалят. Ако го изтърва няма да е болка за умиране... Лятото бяха намалили комплектите с въглен по 7 лв и имам един почти неизползван. Много по-евтино от подобни продукти, които се предлагат в книжарниците. Платната бяха намалени на 4 лв, мисля - и от тях имам още.

И сивата блуза ми харесва - може би ще ида направо в четвъртък...

# 314
  • Мнения: 69 001
Да, боите са попадение. Аз миналата коледа взех на детето-голяма радост беше. Рисува често с тях. Някои тубички са почти празни...ще заредя един комплект пак - то 9 лв. какво му плащаш...

Общи условия

Активация на акаунт