Лидл 122 - Декември

  • 122 666
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 345
  • Плевен
  • Мнения: 724
Аз да попитам за дамските дънки от следващата седмица - каква е разликата между двата модела?

Моля някой да ме "светне" Wink
Аз не харесвам "скини" модели, но сега за ботушите много ми лепват.

Първите май ще са с лек блясък.

# 346
  • Мнения: 9 162
Тези грейки за ръце са ми непонятни(( Взех вчера след обяд още едни и пробвах дали работят и двете, Докато се прибера се бяха втвърдили и не знам сега какво да ги правя. Първите пък едната не работи , няма пластинка вътре и не бях взела да я връщам, другата също стана на нещо твърдо. Мислех, че е еднократно май , ама ви чета , че нещо се варят. Вътре нямам нищо в кутийката упътване. То за 3 лв ги бях прежалила, но биха ми свършили работа, все са ми студени ръцете на мен. Какво варите , не съм имала никога такива джаджи. Вижда ми се много нещо проблемно. То ако си на планина , после къде ще ги вариш , ако ги ползваш дори 1 път. Колко време ги варите?
Мъжките обувки са много хубави , особено тези със сивата подметка. Има още на Борово , поне снощи имаше  А термобельото го ползвах за спане , като пижамка, еми супер е. Много съм доволна.

# 347
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 100
Взех на ММ ръкавици и ски панталон, не ги хареса, днес ще ходя да ги връщам.

# 348
  • Мнения: 36 900
Варят се във вода, докато субстанцията вътре стане напълно прозрачна и течна.
След като изстинат (след активация), се втвърдяват. Според мен, те не са за да се грее постоянно човек, а ако наистина му е студено, да се стопли, докато намери по-добър вариант. Или да си нагрее джобовете и да си държи ръцете там...

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 07:47 от Petia Kageyama

# 349
  • Мнения: 48 150
Да, вариш, ползваш еднократно около половин час, пак вариш, пак ползваш и така. Ние имаме десетина, варим накуп, после ако някой иска, взима и ползва. Полезни са докато чакаш рейс например, на пързалката и т н
Малкия много ги ползва

# 350
  • Мнения: 36 900
Аз имам 4, но ако ги оставя всичките да се втвърдят и после ги варя заедно, все някоя няма да се доизвари - ще останат няколко кристалчета, които почти не се виждат, докато е мокра, и след малко пак ще е твърда...

# 351
  • Мнения: 69 272
Аз да попитам за дамските дънки от следващата седмица - каква е разликата между двата модела?

Моля някой да ме "светне" Wink
Аз не харесвам "скини" модели, но сега за ботушите много ми лепват.

Единият е черен промазан, другият е с блестящи частици.

# 352
  • Мнения: 25 884
Аз да попитам за дамските дънки от следващата седмица - каква е разликата между двата модела?

Моля някой да ме "светне" Wink
Аз не харесвам "скини" модели, но сега за ботушите много ми лепват.

Единият е черен промазан, другият е с блестящи частици.
И бляскавите са до по големи номера, за големи дупета. Десните са до 42.
Заинтругувахте ме, от кога са?

# 353
  • Мнения: 69 272
От сряда ...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 354
  • софия
  • Мнения: 25 931
Грейките за ръце са ми вършили вълшебна работа, когато детето го болеше ухо. Не съм ги ползвала по предназначение, но има полза от тях.

# 355
  • Мнения: 25 884
Еее, то не беше от понедлник, от четвъртък, от петък... Crossing Arms

# 356
  • Мнения: 9 014
Аз да попитам за дамските дънки от следващата седмица - каква е разликата между двата модела?

Моля някой да ме "светне" Wink
Аз не харесвам "скини" модели, но сега за ботушите много ми лепват.

Единият е черен промазан, другият е с блестящи частици.
И бляскавите са до по големи номера, за големи дупета. Десните са до 42.
Заинтругувахте ме, от кога са?
От четвъртък  13.12.

# 357
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 887
Сега се включвам в декемврийската тема, та ще ме прощавате Blush
Загледах се в сиропите за кафе, май сефте ги пускат. Подправките ме радват, придават ароматче. Тез сиропи предполагам като тез по заведенията за топли коктейли, та тъкмо за модерно капучино за Коледа с най-долен пласт сироп Blush
Чудя се на якето колко и дали ще се носим с младежа таз зима, че цената е мн добра на фона на разни др Blush

# 358
  • Мнения: 1 210
Мисля да връщам елхата от предната седмица, много ми е плешива. Мога ли да я върна в друг клон или е необходимо от където е закупена?

И аз мисля да я връщам. Много е голямо разстоянието между отделните нива, самите пръчки назад към стъблото са си гол метал. А колко мръсни ми станаха ръцете, докато разперя клонките...
Яд ме е, че не отидох миналата седмица да видя кауфландските какви са.
Набързо я свърших тая работа вчера. Все пак 55лв не е като да е евтина, а ме дразнеше как грозно прозираха долните редове. Взех една от Хоуммакс за 70, мога да кажа, че ми харесва.

Снощи пекох шарана и той един странен ми беше. Аз ли не съм добре, че все не харесвам?

# 359
  • Мнения: 2 285

Снощи пекох шарана и той един странен ми беше. Аз ли не съм добре, че все не харесвам?


Тц, шаранът не струваше - с една мека, кашеста структура и пълен с кости. Но те, шараните, са си такива... Вярно, нямаше дъх на блато, но това не е достатъчно, за да го харесам. Да бях взела една лавраца, да хапнем рибка като хората, а то...

Общи условия

Активация на акаунт