Лидл 122 - Декември

  • 122 455
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 718
По спомен от темата и без касова бележка можеше да се върне. Мисля, че се даваше първо за ремонт, ако не става, даваха друг , а ако не могат да заменят връщат пари. Да се изкажат и по-запознати, да не те подведа.  Peace
Питай за касовия бон, който ти го е подарил.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 926
Скрит текст:
Днес имате ли регистрирани бележки, аз няколко, но нямам обратните писма?
Преди 20-тина минути регистрирах,  върнаха ми веднага мейли.
На мен ни за една не ми върнаха, май пак ще пробвам днес.
P.S. Сега сутринта пак ги регистрирах и дойдоха е-мейли, може би пък вчера да са теглили печелившите и затова да нямах.
И аз не бях получил вечерта, рег-рах я след полунощ - значи остава за другата седмица?
Заслужава ли си зарядното - преди няколко години бяхме взели но не ставаше... дали батериите им бяха зле дали зарядното...

Това ми изглежда интересно за вратите:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=18077
Дали има все още от акум. флекс? Г.Делчев, Борово... О. Купел

ПП: Гледам и Орал Б два броя за 60лв с въртяща глава, но аз се мия с много фини четки с 4000-5000 косми...?!

# 62
  • Мнения: 20 172
Днес имате ли регистрирани бележки, аз няколко, но нямам обратните писма?
И аз нямам мейли, две регистрирах. Дали може да се регистрират отново?

# 63
  • София
  • Мнения: 5 547
Днес имате ли регистрирани бележки, аз няколко, но нямам обратните писма?
И аз нямам мейли, две регистрирах. Дали може да се регистрират отново?
Да, аз моите днес ги пуснах пак и този път имам писма.

# 64
  • Мнения: 1 511
Заслужава ли си зарядното - преди няколко години бяхме взели но не ставаше... дали батериите им бяха зле дали зарядното...
Ние имаме и зарядно, и батерии. Не съм забелязала да има проблем нито с едното, нито с другото. Батериите ги ползваме основно на апарат за кръвно и за играчките на детето.

Рана сутринта ходих за шиацу-възглавница. Изпробвах я - на пръв поглед добре масажира. На фона на подобен модел, който продават за 180 лв.на други места, ми се струва доста добре. Пък ако му стане нещо - има гаранция.
Много спокойно беше в магазина - десетина човека се мотаеха максимум. Взех едно шаранче, което сложих във фризера за Никулден и малко сьомга за детето.
При следващо ходене ще купувам лимони.

# 65
  • Мнения: 3 917
Днес имате ли регистрирани бележки, аз няколко, но нямам обратните писма?
И аз нямам мейли, две регистрирах. Дали може да се регистрират отново?

И мъжът ми нямаше, регистрирани са 3 бележки. Прерових всички папки - нищо. Снощи пробвах с търсене по дума, излезнаха. Не знам къде отиват, но бяха там - потвърдих си ги, нямаше проблем. Първата е от миналата седмица и можеше все още да се потвърди.

# 66
  • Мнения: 20 172
По коя дума ги търси?
Рових навсякъде.
Регистрирах ги отново, този път получих мейли.

Последна редакция: пн, 03 дек 2018, 10:21 от Lemy

# 67
  • Мнения: 5 101
Сиренето на пилос как е като качество, гледам, че е намалено.

# 68
  • велико търново
  • Мнения: 585
Сиренето на пилос как е като качество, гледам, че е намалено.
Отивам да го върна сирене то. Вкиснато горчиво уличих лошо сирене пилос.Купих клинове за децата не харесах тлъстите шарани ,а всички мъже грабеха инструменти.
Предупреждавам дамските клинове са уголемени от 12,99 лв.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 365
Моето пижамено бархетно долнище се скъси след пране. Но си остана широко в д-то. Много съм разочарована.
Така става обикновено с бархета

# 70
  • Мнения: 633
Лидълският обезмаслител читав ли е?

# 71
  • Мнения: 10 210
Как ползвате импрегниращия спрей на Лидл, за да е ефективен? Еднократно ли пръскате обувките или преди всяко излизане?

# 72
  • София
  • Мнения: 5 547
Как ползвате импрегниращия спрей на Лидл, за да е ефективен? Еднократно ли пръскате обувките или преди всяко излизане?
Аз си купих и го ползвах, но не мога да кажа дали е ефективен , защото не е имало такъв сняг че да го пробвам. Пръска се периодично, не всеки ден, и много силна миризма има на ацетон, ако можеш на открито ги напръскай и остави за 5-10 минутки да се проветрят. Аз на велурени ботуши пръсках, изобщо не си личи, т.е. не остават следи.

# 73
  • Мнения: 2 804
Някой мяркал ли е някъде изостанали сушилници за дрехи бяха преди седмици...

# 74
  • Мнения: 35 113
Пет бележки и нищо и тая седмица....

Общи условия

Активация на акаунт