Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 дек. 2018, 22:40 ч.

GLO или IQOS и вредни ли са те?

• 18 576
  • 17
  •   3
Отговори

Анкета

Кое е по-добро?

Опции:

# 15
На мен Гло ми харесва повече.До колкото съм чувала в Айкос има химия,за да се направи това малко късче цигара и при нагряването се отделят вредни вещества.Но е въпрос на вкус.Пуша гло 2 дена и ми задоволяват никотиновия глад.

# 16
Аз пуша iqos, първо yellow, а сега bronze вече година и половина и не се сещам дори за обикновенна цигара. Не мирише неприятно, има ванилов вкус и аз се чувствам 100 пъти по-добре, вече не се задъхвам по стълбите. Препоръчвам!

# 17
  • София
От ноември 2018 г. пуша IQOS, пробвах различни стикове и установих, че най-добре за мен са Тюркоазените. Скоро си взех и GLO заради различните вкусове, които предлагат /боровинки, цитрус, сметана/. Ще ги подпушвам и тях  Laughing И двата вида изпарители трудно могат да се нарекат "цигари", но се свиква, определено има и никотиново задоволяване, което е супер за пушача! Големи плюсове са: няма вече кашлица с храчки, няма запъхтяване при тичане или изскачване по стълби, няма гаден мирис на тютюн в устата, по ръцете и косата. Ако IQOS предлагаха повече различни стикове /боровинка, ябълка/, щях да си го пуша само него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт