Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 13 ФИНАЛ /03.12. - 11.12.2018/

  • 83 606
  • 3 479
  •   1
Отговори
# 3 435
  • Мнения: 14 635
Бай брадър!Ниещу,куйето трябва да надиниеш.

# 3 436
  • Мнения: X
Някой пита по-рано - какво станало с пръстена на Блатка и Злагой?

Ама кого го интересува наистина? Joy


Сериозно, бях забравила, добре че е темата тук, да се присетя. Толкова са ми безинтересни тия "влюбените".

# 3 437
# 3 438
  • Мнения: X
Ще има ли живо излъчване?
Може да погледаме как чистят.

# 3 439
  • Мнения: 1 673
Скрит текст:
Джулката искаше да спечели, за да си прибави плакета към всички награди в гардероба, с които се хвали: ''Мис Еротика"', '''Мис влажни очи", ''Мис големи гърди" , ''Мис Силиконова долина" и тем подобни. Наградата ще даде самочувствие на Уош и ще му помогне да развива таланта си.

Както каза и Яя, когато го попитаха кой трябва да стане победител в началото на тазвечершния финал.

Еййй, изпуснах си аз човека. Как беше? Какво каза? Седнах да гледам само в последния час. На финалната сцена ми се видя много отегчен, едва чакаше да свърши всичко и да си ходи. За мен той беше готиното в сезона, всички други си ги знаем: както си влязоха, така си и излязоха.(Гъмчо си е отделно той).

Каза, че Уош заслужава да спечели, защото е готин и добър професионалист и има нужда от ритник в задните части, който да го изпрати във висините на българския шоубизнес. Цитирам по памет. Simple Smile

Ама това докато още имаше шанс за гЪмена, ли? Еййй, не искам да си развалят другарството. Ама те си знаят най-добре, де...

# 3 440
  • Мнения: 6 471
Ох,тези от господарите са големи идиоти Joy
Ще има ли живо излъчване?
Може да погледаме как чистят.

Joy

# 3 441
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В Господарите:

Благой:
- Маци, ще се омъжиш ли за мен?
Злата:
- Ще се омъжа, що да не се омъжа. Не ми се чака до следващия формат.

# 3 442
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Джулката искаше да спечели, за да си прибави плакета към всички награди в гардероба, с които се хвали: ''Мис Еротика"', '''Мис влажни очи", ''Мис големи гърди" , ''Мис Силиконова долина" и тем подобни. Наградата ще даде самочувствие на Уош и ще му помогне да развива таланта си.

Както каза и Яя, когато го попитаха кой трябва да стане победител в началото на тазвечершния финал.

Еййй, изпуснах си аз човека. Как беше? Какво каза? Седнах да гледам само в последния час. На финалната сцена ми се видя много отегчен, едва чакаше да свърши всичко и да си ходи. За мен той беше готиното в сезона, всички други си ги знаем: както си влязоха, така си и излязоха.(Гъмчо си е отделно той).

Каза, че Уош заслужава да спечели, защото е готин и добър професионалист и има нужда от ритник в задните части, който да го изпрати във висините на българския шоубизнес. Цитирам по памет. Simple Smile

Освен това каза, когато Кънчев го пита защо не Гъмов, че вече е помогнал на Гъмов, давайки му щита, сега било момента да подкрепи Уош. (Гъмов беше още в къщата, когато Яя се изказа).

# 3 443
  • София
  • Мнения: 1 590
Приятно ми беше дами (и господа) 

До нови срещи!

# 3 444
  • Мнения: 1 673
А, ясно за Я-я.
Ами добре го е казал - справедливо.
Ето я Албена, вече се е отчела със снимки във фейса:
https://www.facebook.com/197658600339644/photos/a.80305850979964 … ype=3&theater

# 3 445
  • Мнения: 14 966
В Господарите:

Благой:
- Маци, ще се омъжиш ли за мен?
Злата:
- Ще се омъжа, що да не се омъжа. Не ми се чака до следващия формат.


И пак от Господарите - Никита към Златка- Раждай, че и от теб да излезе нещо свястно / или нещо подобно беше /

# 3 446
  • Мнения: 2 715
Мария не се яви на сцената. Дано просто я е срам и все пак да е била в студиото.

Не ми хареса Мария, по-добре да я е нямало. Една такава студена, сериозна и прагматична, ще му смачка емоционалната душица, хич не си подхождат.

# 3 447
  • Мнения: 19 018
Проспах най-интересното - изгонването на То Grinning

# 3 448
  • Мнения: 6 471
В Господарите:

Благой:
- Маци, ще се омъжиш ли за мен?
Злата:
- Ще се омъжа, що да не се омъжа. Не ми се чака до следващия формат.


И пак от Господарите - Никита към Златка- Раждай, че и от теб да излезе нещо свястно / или нещо подобно беше /
..че и от теб да излезе човек Joy

# 3 449
  • Мнения: X
Мария не се яви на сцената. Дано просто я е срам и все пак да е била в студиото.

Не ми хареса Мария, по-добре да я е нямало. Една такава студена, сериозна и прагматична, ще му смачка емоционалната душица, хич не си подхождат.
И на мен не ми хареса.

А и тя каза в "На кафе", че не иска нищо сериозно, за разлика от него. Не иска да ми губи времето.

Съгласна съм. Нека не му губи времето.
Аз, например, няма да му губя времето. Joy

Общи условия

Активация на акаунт