Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 13 ФИНАЛ /03.12. - 11.12.2018/

  • 83 603
  • 3 479
  •   1
Отговори
# 3 450
  • Испания
  • Мнения: 37 503


- Не разбрах, Зуек, Златка роди ли, не роди ли...

- Спокойно, Ненчо, ще роди. Първо, обаче, ще види видеозона в "Здравей, България". После ще разбере пола на бебето в "На кафе". Ще ѝ изтекат водите в "Семейни войни", след което ще получи разкритие в "Черешката на тортата". И чак накрая ще роди в "Господари на ефира".



# 3 451
  • Мнения: X
На Мите Пищова му вървяли назад бройките.Вчера били 3905,днес 3904.Защо?
ДошлА Златка Райкова и помолила той да я отпише/от списъка/.
Това е за златен фонд на ВБ.
Шоуто на Слави Simple Smile

# 3 452
  • Мнения: X
Много ми хареса сезона MOST WANTED. В пъти по-интересен ми беше от Кулагиния, наистина.

Радвам се, че нямаше драми за храна и за битовизми. Просто бяха сведени до минимум. Страхотни мисии, много се смях. Добър кастинг, колоритни образи.
Успях да се посмея добре и на гърба на някои жалки съквартиранти.
Не на последно място - спечели точно този, който исках да спечели! Heart

# 3 453
  • Мнения: 1 673
На Мите Пищова му вървяли назад бройките.Вчера били 3905,днес 3904.Защо?
ДошлА Златка Райкова и помолила той да я отпише/от списъка/.
Това е за златен фонд на ВБ.
Шоуто на Слави Simple Smile


Хаааахахахаа!!!! SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied

# 3 454
  • Мнения: 14 966
ММ и той чел някъде, че от  ББ губела Нова.
И хипер доволен. Ние от началото на сезона сме разделени пред два тв, аз съм си с вас.
И се чудя, ако рейтингът им е спаднал, с какво ще го вдигат. Ами те и Милен свалиха, той беше в 24 нощем.
Ай да ги видя и без Брадърчето.
Да уволнят нЕкои фигури от формата и пак ще си е ок. Например Сашка ич не е за там. Най -вече.

 

# 3 455
  • Мнения: 1 673
Айде, леканощдовижданечестито!
Догодина, до амина!
Bingo! It's a jackpot!
Kiss

# 3 456
  • Мнения: 5 490
Айде, леканощдовижданечестито!
Догодина, до амина!
Bingo! It's a jackpot!
Kiss

И аз ще вдигам гълъбите.
ББ и умната, не русата.

Поздрав на всички виртуални събеседници и до нови срещи. Flowers Hibiscus

# 3 457
# 3 458
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Айде бе, правете Биг Брадър  бг мама!

# 3 459
  • София
  • Мнения: 2 239
Аз още стоя на дивана и почесвам глава недоумяваща как ДжуТО стигна до среброто при този каст? Не говоря само за полуфиналистите, а изобщо в сезона имаше много по-атрактивни и най-вече по-умни (почти всички) участници. Но поне се радвам, че на финала винаги избират по-малкото зло.  

ПП. Това е най-приятната тема във форума, дори и в споровете, макар че заради всеобщия любимец я пропуснах половината в сезона на "Женското царство". Smileys, от сега събирай сили за догодина, много си добра като домакин Wink HugFlowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 23:59 от malina_smile

# 3 460
  • Мнения: 257
Ами до последно се надяваха на заявката между номер 2 и номер 1 Simple Smile.

# 3 461
  • Мнения: 19 025
Е, как, Джулка съвсем целенасочено си стигна до финала, че да не протестирват зрителите кого ще изберат за победител пред алтернативата да е тя. И на президентските избори така действат. И Уош може хич да не е за победител, ама пак са доволни хората, че - ехей, колко по-зле имаше.

# 3 462
  • Мнения: 1 187
Аз се кефя че блатка и  злагой не спечелиха. Много тъпо всеки път като питат защо те да спечелят, всички повтарят любовта нещо си. Един не каза щото са готини. Радвам се че Стефан спечели. Сега като се замисля в джулката наистина има някаква неподправена искреност и добрина. Дори да е клюкарка тъпа и наивна не е злобна и  винаги е лъчезарна и усмихната. Наистина е запазила  детското у себе си.

# 3 463
  • Мнения: 14 966
Жула никаква добрина не носи. Това си е чиста доза инфантилизъм и дебилизъм. Да не се трогнеш, че любовното ти писмо се чете с ирония и сарказъм и да не реагираш. Да се подиграват с  еднорога ти , подарък от любимия, и да не реагираш. Ами това за мен не означава , че е над нещата , а че не е наред с нещата. Най-важните.

# 3 464
  • Мнения: X

Албена много се излага като публикува такива неща.
Не може дори за малко да стърпи злобата си. Грозно е.



ПП. Кулагин пуснал някакъв пост в инстаграм, с който пък този път не съм съгласна. Той пък все се изказва като някаква инстанция. Откога почна да разбира от бг рап? БГ рапът бил на ниско ниво. Да, Скандау и Наско може да са ниско ниво, но Уош не е.

Общи условия

Активация на акаунт