Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 13 ФИНАЛ /03.12. - 11.12.2018/

  • 83 605
  • 3 479
  •   1
Отговори
# 3 420
  • Мнения: X
Вулева не пусна телефона си. Сигурно събира всенародната лИбоФ.


Тя такъв телефон не е виждАла,сигурно още си прави пръстовия отпечатък,или ѝ е зациклил на разпознаването на лицето.Двойна AI мощ,Huawei,ама тоя дзвер...

# 3 421
  • Мнения: 2 990
Олиииииии, хораааааааа, какво ще гледаме от утрееееее...

Новите съседи

# 3 422
  • Мнения: 5 490
Олиииииии, хораааааааа, какво ще гледаме от утрееееее...

Прехвърляме се в "Черешката на тортата".

# 3 423
  • Мнения: 1 530
Само ви чета, но и на мен ми олекна, Уош, добре, доволно. Важното, да не е онова чучело Джугани. Много доволно даже!

# 3 424
  • Мнения: 258
Радвам, се че Уош победи. Просто от всички други участници, той е най-малкото зло.

В него не ми харесва това, че много пие, даже сега е почерпен и това го прави много емоционален. Макар че какво лошо има да се радва, че печели? Добър и възпитан е, само пиенето да спре.
Браво, да му е честито! Но ми писна да слушам, че дете на баща си ... играл във "Всичко е любов", но и като Димитър Благоев (срамно, че има град преименуван на него).

# 3 425
  • Мнения: 14 635
Олиииииии, хораааааааа, какво ще гледаме от утрееееее...
Като за начало кака/баба Лили. Mr. Green

# 3 426
  • Мнения: 3 331
Олиииииии, хораааааааа, какво ще гледаме от утрееееее...
Черешката😄.
Само не разбрах какво стана с годежния пръстен за Златка?

# 3 427
  • Мнения: 74
А къде е Мария, наистина ?
Той си я чака и се взира

Аз мисля, че и той и Ники Кънчев я видяха в публиката, но тя отказа да излезе на сцената. Поне с такова впечатление останах докато гледах. Може и да греша, разбира се.

# 3 428
  • Мнения: 5 490
ББ е контрацепцията на хора на едно място!

П.С. Господарите къртят... Simple Smile ))))

# 3 429
  • Мнения: 24 352
Олиииииии, хораааааааа, какво ще гледаме от утрееееее...
Как какво? Бившите съквартиранти  Sunglasses
Кака-баба Лили ще готви и рИве утре в Черешката

# 3 430
  • Мнения: 1 673
Джулката искаше да спечели, за да си прибави плакета към всички награди в гардероба, с които се хвали: ''Мис Еротика"', '''Мис влажни очи", ''Мис големи гърди" , ''Мис Силиконова долина" и тем подобни. Наградата ще даде самочувствие на Уош и ще му помогне да развива таланта си.

Както каза и Яя, когато го попитаха кой трябва да стане победител в началото на тазвечершния финал.

Еййй, изпуснах си аз човека. Как беше? Какво каза? Седнах да гледам само в последния час. На финалната сцена ми се видя много отегчен, едва чакаше да свърши всичко и да си ходи. За мен той беше готиното в сезона, всички други си ги знаем: както си влязоха, така си и излязоха.(Гъмчо си е отделно той).

# 3 431
  • Мнения: X
Радвам, се че Уош победи. Просто от всички други участници, той е най-малкото зло.

В него не ми харесва това, че много пие, даже сега е почерпен и това го прави много емоционален. Макар че какво лошо има да се радва, че печели? Добър и възпитан е, само пиенето да спре.
Браво, да му е честито! Но ми писна да слушам, че дете на баща си ... играл във "Всичко е любов", но и като Димитър Благоев (срамно, че има град преименуван на него).

Самият Уош много се дразни, че постоянно изтъкват, че е дете на баща си.
А той си има и стойност като самостоятелна единица и изпълнител.

# 3 432
  • Мнения: 14 635
Олиииииии, хораааааааа, какво ще гледаме от утрееееее...
Черешката😄.
Само не разбрах какво стана с годежния пръстен за Златка?
Може да си го е увил и пази за следващата кандидатка след Златка.

# 3 433
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Джулката искаше да спечели, за да си прибави плакета към всички награди в гардероба, с които се хвали: ''Мис Еротика"', '''Мис влажни очи", ''Мис големи гърди" , ''Мис Силиконова долина" и тем подобни. Наградата ще даде самочувствие на Уош и ще му помогне да развива таланта си.

Както каза и Яя, когато го попитаха кой трябва да стане победител в началото на тазвечершния финал.

Еййй, изпуснах си аз човека. Как беше? Какво каза? Седнах да гледам само в последния час. На финалната сцена ми се видя много отегчен, едва чакаше да свърши всичко и да си ходи. За мен той беше готиното в сезона, всички други си ги знаем: както си влязоха, така си и излязоха.(Гъмчо си е отделно той).

Каза, че Уош заслужава да спечели, защото е готин и добър професионалист и има нужда от ритник в задните части, който да го изпрати във висините на българския шоубизнес. Цитирам по памет. Simple Smile

# 3 434
  • Мнения: X
Благо просто изрекламира фирмата,от която бъдещият предложител да купи пръстена.Остава да се уточни в кое предаванье.Мъжът не е важен,Златка може да си избира,все пак,в София малко мъже ли са,а и се познава с поне половината.

Общи условия

Активация на акаунт