Фермата 4 - Съединение - тема 13 (03.12. - 09.12.)

  • 34 873
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 14 830
Много спокойно наставлява Нури.Говори бавно и всяка дума е на място.Няма викане, крясъци и допълнителен стрес за дуелиста.
Роси  защо се е преместила в отбора на Милена  Crossing Arms Редактирам се -върнала се  на нейната си пейка вече
Каза още в началото че подкрепя и двете и за това

# 991
  • Мнения: 4 749
Защото подкрепя и двете. Миналата седмица беше така и с Дидо и Симо.

# 992
  • Мнения: 5 173
Аз до сега гледах пак коледен филм. Кеееф. И тъкмо превключиха на btv  и слушам Дидо да разправя, че Ваня не била сръчна и се надява Милена да вземе играта. Ай стига бе.

# 993
  • Мнения: 2 199
Ей сега ако не се усети да спре цигарите значи няма да ги спре никога, никакъв въздух няма. Обаче тениската и.....безмълвна съм.
Адмирации към Ваня, супер хладнокръвно си изигра игрите!

# 994
  • Мнения: 14 830
Еее,Милена на арената не е като да свиваш цигари, да врякаш и да гледаш лошо, правейки се на голямата работа.
Хич и не мисля че ще спре цигарите.
Със сигурност ще каже че е паднала щото нали ръцете..

# 995
  • Мнения: 6 189
Еми Ваня отлично се представя в дуелите .Заслужава си финала от жените ,както и Роси  Peace

# 996
  • Мнения: 3 794
И аз стискам палци на Ваня. Милена има ужасен характер. (А каква й тениската, че гледам на телефона с половин око и не виждам).

# 997
  • Мнения: 31 212
Тази неприятна жена най- после се разкара.

# 998
  • Мнения: 1 712
Боже, Боже, то мазнене, то чудо от Иван и Андрей. Че вярата ѝ била върнала Бети, аз превъртах сцената с дистанционното. Радвам се, че отпадна Милена.

# 999
  • София
  • Мнения: 20 105
Еее,Милена на арената не е като да свиваш цигари, да врякаш и да гледаш лошо, правейки се на голямата работа.
Точно това си мислех през цялото време на дуела. Много се радвам, че Милена падна. Оказа се, че изобщо не е никак силна и на дуел не е като на състезание за имунитет от ратайство. Малко й се получи като на Марина от миналия сезон - успя някак да заблуди останалите, че е силна, и необезпокоявана стигна почти до финал.
Със сълзи се смях на играта й с топчетата.  Laughing
Браво на Ваня! След това  е неин ред да хваща пътя към дома.

# 1 000
  • Мнения: 5 173
Повториха и потретиха на Ваня,че няма да е претендент за фермер. Ми хубу де, то тя беше на елиминационен дуел.Важното е,че победи и се връща,тя, а не Милена.

# 1 001
  • Мнения: 1 865
Наистина ще е супер интересно един дуел между Ваня и Роси. Вече Алекс според мен няма абсолютно никакъв шанс да оцелее при тези 2 силни жени. Ваня си заслужава финала с тази хладнокръвна игра - просто виртуоз, както каза Роси

# 1 002
  • София
  • Мнения: 11 587
Милена какво е тренирала?

# 1 003
  • Мнения: 3 453
Мисля, че ще изпратят Ваня директно на финал. Ако съм права, фермерите ще гласуват за един, може би Дидо. Останалите двама ще отидат след дуели. Чисти предположения са това

# 1 004
  • Мнения: 4 749
Интересно ми е как ще процедират следваща седмица с чистката на играчи. 2 от отпадналите фермери. После колко мини дуели ще има. Зор ми е да си ходи Александра...затова питам 😂

Общи условия

Активация на акаунт