Какво не бихте купили от магазин Втора употреба?

  • 6 786
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Никога не бих дала 100-150лв.за чанта,яке или обувки втора употреба.Независимо каква марка са.
За тази сума мога да си купя например нова чанта или обувки от естествена кожа -на някоя българска фирма,не китайски или турски боклуци.
Яке също мога да си купя ново.

А виждам в  Мания и Ремикс онлайн едни цени-100-200-300 до 400лв.,Ами смешно е.Каквато и марка да е стоката,втора употреба е.За 400лв.мога да си пазарувам в мола .

# 76
  • Мнения: 10 804
Не го знаех този сайт Ремикс. Влязох сега да видя за какво става дума. Тези наистина са луди, какви са тия якета за по 200 лв 😁

# 77
  • Мнения: X
В Ремикс продават и нови неща. Освен това идеята на сайта е да изчакаш намалението и тогава да си купиш продукта. Редовно купувам обувки на мъжа ми от там, нови са, а цената на която ги вземам е поне на половина по-ниска от реалната. Вярно е че пускат и скъпи маркови продукти на много високи цени, но като цяло са малко и непреобладават. И изобщо след като нямате представа от нещо, защо толкова крайно коментарате?

Аз пък не искам да пазарувам в Мола - баш там са турските и китайски боклуци.

# 78
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Има много якета ,които са с цени от 100до 200,300лв.
Цените падат,но ако якето е струвало 300лв,накрая струва 150лв.
И то марки като Есприт,Том Тейлър,които мога да намеря в Хумана например за 10лв.бройката.
И чанти има доста на такива цени.Вярно,хубави са,но за 100лв всеки може да си купи нова чанта от естествена кожа.
Ами прекалено скъпо е за втора употреба.
Обувки-например маратонки Адидас има по 120,150лв.
и да ги намалят,ще струват към 70-80лв.


В мола,освен турски и китайски боклуци има и българска стока.


# 79
  • Мнения: 47 982
В ремикс Адидас, които нови закупих от мола за 110 или 120 лева, ги предлагаха с лек дефект за 130-140 лева, ама видиш ли, да чакам да падне цената...миии мерси. Имам някои попадения на някакви супер намалени според тях цени, за мен- поносими. Но честно казано не ми се занимава с дебнене на боклуци за тия пари. Да бяха 20-30 лева, да. Но цена, по висока от ново...ми не. Съжалявам

# 80
  • Мнения: 5 262
... Както и продадахме палто на Валентино, чисто ново с етикет за 10 лева, и 10 човека ни казаха, че е адски скъпо....Сверявам си часовника просто...
ами свери си го. излез на улицата и виж колко са модни подобни палта ...
А валентино е марка от 1960 ... то палтото може да е Валентино, но ... кой го знае как е изглеждало и кой го иска и за какво

# 81
  • Мнения: 36 484
... Както и продадахме палто на Валентино, чисто ново с етикет за 10 лева, и 10 човека ни казаха, че е адски скъпо....Сверявам си часовника просто...
ами свери си го. излез на улицата и виж колко са модни подобни палта ...
А валентино е марка от 1960 ... то палтото може да е Валентино, но ... кой го знае как е изглеждало и кой го иска и за какво

На една шепа хора им пука, кое е модерно и кое актуално. Казвам ти го добронамерено и честно - освен ако модата не ти е хоби или не работиш сред хора, които изключително много държат на нея, няма абсолютно никакво значение. Ако дрехата е здрава, стои добре и изглежда добре, това е. Всичко друго е без абсолютно никакво значение за 90% от населението.

# 82
  • Мнения: 992
Пазарувам от ремикс, наскоро взех рокля desigual за 40лв, нова с етикет, ами какво да ви кажа,почти същата я имаше в мола в Бургас, в магазина на марката за над 200лв.

Но сте прави, има неща и с безумни цени и там. Като цяло не съм фен на моловете и предпочитам да си търся по малки магазинчета интересни парцалки, без значение нови или ВУ.

Последна редакция: сб, 08 дек 2018, 18:05 от Mики

# 83
  • Мнения: X
Докато има хора, които могат да рецитират и марката на чорапите си, вериги като Ремикс ще продават изхвърлени дрехи и обувки за 200 лв.
Аз за 100 лв съм се опаковала от ботуши през клин и туника до яке и шапка от китайско-турските магазини с евтини стоки. Ни съм гледала марката, ни съм гледала модата.

# 84
  • Мнения: 108
... Както и продадахме палто на Валентино, чисто ново с етикет за 10 лева, и 10 човека ни казаха, че е адски скъпо....Сверявам си часовника просто...
ами свери си го. излез на улицата и виж колко са модни подобни палта ...
А валентино е марка от 1960 ... то палтото може да е Валентино, но ... кой го знае как е изглеждало и кой го иска и за какво

Сверила съм го,от преди 4 години....не е от 1980 примерно....

# 85
  • Мнения: 108
Докато има хора, които могат да рецитират и марката на чорапите си, вериги като Ремикс ще продават изхвърлени дрехи и обувки за 200 лв.
Аз за 100 лв съм се опаковала от ботуши през клин и туника до яке и шапка от китайско-турските магазини с евтини стоки. Ни съм гледала марката, ни съм гледала модата.
Такива хора бол....Ако не е Адидас, Найк, нещо по-така-Долче и Габана...за тях не става....

# 86
  • Мнения: X
Ако не е Адидас, Найк, нещо по-така-Долче и Габана...за тях не става....
То няма лошо, обаче Пенка в Н&М-ВУ или Гучи-имитация-с-огромен-надпис-от-пайети никога няма да бъде Мадона във Версаче.
Нищо лично, ма поне половината безпарични разбирачи, които ходят да ровят във ВУ с обяснение как там било по-качествено, не могат да отличат лукс от конфекция. Иначе и луксът, и конфекцията са маркови, все пак под някакъв бранд се продават, нали.

# 87
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Даже Долче и Габана да е.Веднъж излязла дрехата от магазина и носена,тя вече е втора употреба.
А удоволствието от пазаруването в такива магазини е именно в това да си намериш хубава дреха на много ниска цена.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 433
прави ми впечатление, че конфекции тип ХМ, купувани от втората са много по-качествени от тези, куени от Мола
може да са конфекция, ама тези купени от секънда, ги прехвърляме на комшийчетата след нас, а те зи от мола стават на дрипи

# 89
  • София
  • Мнения: 14 683
Много ясно, защото не са шити за пазар като нашия. ММ преди години караше ХМ от Турция за Швеция. Блузите минаха през няколко деца и не мръднаха ни платове, ни кройки. Появиха се после и тук ХМ и направо се втрещих - уж същата блузка, а като я пипнеш нищо общо.

Общи условия

Активация на акаунт