Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 44

  • 38 530
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 987
Добре да ни е дошла Баба Марта! Да са червени бузите от здраве и да ни е слънчево настроението!
И при нас сутринта беше голямо вълнение: награби в пъти повече мартеници от необходимото, връчих му и една кутия бонбони, че си го смятаме и за имен ден и едва тичайки по коридора с тежката раница тръгна. Уж закъсняхме 5мин., а децата бяха в коридора и нямаше и помен от започване на часа. Представям си каква лудница е било...Simple Smile)))

# 691
  • София
  • Мнения: 23 165
честит ви имен месец  Mr. Green

# 692
  • София
  • Мнения: 10 642
А всъщност именния ден е на 14 април 😆

# 693
  • Мнения: 39 296
Ние сме си вкъщи с Т.

# 694
  • Мнения: 987
Нандин, знам, знаааам....
Ама какво да направя, като Баба Марта ми е много по-симпатична от този там папа, който се чества на 14/04. А и март месец ни е вълшебният месец, в който беше "забъркан" нашия младеж:))) Та сме си го нарекли днес да му е празник! Simple Smile
Сигме, да оздравявате бързо. Има някакъв модерен вирус сега с температура само за ден, максимум за два дни. Дано да е мимолетно нещо, наистина..

# 695
  • Бг
  • Мнения: 846
Честита Баба Марта и от мен. Всички да сте здрави, щастливи и усмихнати.
Викаш модерен вирус, Luthien-че. В такъв случай явно много сме се "омодерили", че от вчера и моето момче е с 38,5-39,5 температура.
Писна ми вече от болести. Ходи три дена на градина /от не ходене близо два месеца/ и бум на четвъртия ден със затлачен нос и температура. Ама то в нашата група е практика децата да се водят болни.

# 696
  • България
  • Мнения: 3 621
И моите близначета са облечени като мартенички и на ясла до обяд,че нещо се сополивят,но пък ги заведох ,че ще идва Баба Марта!
Аз също съм като мартеничка и вече съм на работа в училище Simple Smile
Всички сме накичени до ушите Simple Smile))

# 697
  • Мнения: 2 615
Честита баба Марта!

# 698
  • София
  • Мнения: 874
Честита баба Марта, момичета! Здрави да сме всички и всичките ни дечица!
Честит имен ден и на празнуващите този месец! 😃

# 699
  • Мнения: 6 538
Честита Баба Марта!

# 700
  • Мнения: 4 651
Честита Баба Марта . Любим празник ми е. Аз си поизкопах малко дупка миналия месец, па си взех един витамин Д и мисля да се погржа малко за себе си, преди да съм затънала в нея. Февруари ми е най- смотания месец в годината.
Иначе съм леко зомби. Поредните зъби и растат на моята мома и като почне от 12 се буди на всеки час до 7. В 5 вече се предавам и ставам. 
Мазах с какво ли не, чак хомеопатия пробвах, явно така ще е.
Хубави празници на всички!

# 701
  • Мнения: 3 191
Честит национален празник!
Честита Баба Марта и с голяяямо закъснение да почерпя виртуално за попорастналия ми младеж :

# 702
  • Мнения: 13 929
Фокси, честит да е 🤗 Тортата е супер.

# 703
  • София
  • Мнения: 10 642
ЧРД на порастналия младеж! Много здрав и щостлив да е!

# 704
  • Мнения: 2 615
Честит рождин ден на порастналия юнак! Да е жив и здрав@

Общи условия

Активация на акаунт