Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 44

  • 38 611
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39 614
Солна стая. В процес на ползване съм и.

# 91
  • Мнения: X
Високият титър на АСТ в кръвта дава честите ангини.
Пънче и Нандин да кажат й те.

# 92
  • Мнения: 6 566
Не съм влизала скоро, живи и здрави да са вчерашните именници Simple Smile
Много се радвам на мерките на децата, супер са ни!
Моето на 1г 9м и половина е 9240, 86 см. Висок и фин 😁

По въпроса за къпането, и той ходи навсякъде след мен. Принципно гледам като спи да се къпя,но се е случвало и на притворена врата. Идва, успокоява се, че не съм забегнала и си отива да играе. Него отскоро го къпя под душа, аз по блуза и гащи и много се кефи.

И той кара някаква настинка. Тази зима доста по често му се случва от миналата.

# 93
  • Мнения: 11 539
Aleks-a, на каква възраст е детето?

# 94
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Високите стойности на АST са следствие на честите ангини, а не обратното. Ако стойността е много висока трябв да се вземат мерки, защото крие риск от артрит. При мен около 15 годишна възраст след няколко поредни гнойни ангини се наложи терапия с Ретарпен, за да се свалят титрите и да се предпази сърцето.

# 95
  • Мнения: 993
Aleks-a, аз ще се повтаря, но с този проблем се справихме заедно с Петко от Хера. Ама не знам колко си склонна да пробваш, че не всеки  е ок с хомеопатията, но просто това беше нашият начин.
Сега се поддържаме с продукти на Health Aid и тримата. Английска компания за добавки и си поръчваме разни вълшебства от там.

# 96
  • България
  • Мнения: 3 621
И аз щях да каж хомеопатия,но в началото е трудно.Докато се напаснете с хомеопата.Докато опознае децата....
Случва се понякога проба-грешка.В смисъл,то не вреди,но и не помага.
Ето,днес пак бях с децата,че нещо се разкашляха,след 3,5 седмици  на ясла Simple Smile Я другата седмица ще идва Дядо Коледа и дано сме здрави тогава!!!
Та,исках да кажа,че жената вече знае кое лекарство как и на коя действа и е много по лесно.

# 97
  • София
  • Мнения: 10 642
Високите стойности на АST са следствие на честите ангини, а не обратното. Ако стойността е много висока трябв да се вземат мерки, защото крие риск от артрит. При мен около 15 годишна възраст след няколко поредни гнойни ангини се наложи терапия с Ретарпен, за да се свалят титрите и да се предпази сърцето.
Точно това щях да кажа и аз. И по-точно ß-хемолитичния стрептокок е причината да се повишат нивата на АST

# 98
  • Мнения: 7 488
Никога не са влизали в тоалетната или банята, нищо няма да им стане за 5 мин. За събличането също съм на мнение, че не е много хубаво да гледат майка си гола. Къпя ги на душа с дълга фанелка и гащи. Малкия особенно сега проявява голям интерес към бюста ми. Има ли сгоден случай ме обарва Joy

# 99
  • Бг
  • Мнения: 846
Aleks-a, на каква възраст е детето?

Моме, почти на 4 е.

Aleks-a, аз ще се повтаря, но с този проблем се справихме заедно с Петко от Хера. Ама не знам колко си склонна да пробваш, че не всеки  е ок с хомеопатията, но просто това беше нашият начин.
Сега се поддържаме с продукти на Health Aid и тримата. Английска компания за добавки и си поръчваме разни вълшебства от там.


Лутиен, аз не съм от София, та няма как да стане с Петко. Благодаря.

А снощи бях в див екшън. Сложих го да спи, и по едно време като ревна, че го сърбят стъпалата. Хайде по спешност посред нощите да го видят. Докторката изказа предположение за коксаки и изобщо приказка.
И за капак на всичко снощи са ми разбили колата и са ми откраднали акумулатора и столчето на детето.

# 100
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414

А снощи бях в див екшън. Сложих го да спи, и по едно време като ревна, че го сърбят стъпалата. Хайде по спешност посред нощите да го видят. Докторката изказа предположение за коксаки и изобщо приказка.
И за капак на всичко снощи са ми разбили колата и са ми откраднали акумулатора и столчето на детето.
Много неприятна вечер сте имали Sad
Как е детето сега?
Подобни кражби за мен са върха на мизерията, заедно с краденето на детски колички. Трябва да ти липсва всякакъв морал, за да вземеш нещо на дете.

# 101
  • София
  • Мнения: 10 642

А снощи бях в див екшън. Сложих го да спи, и по едно време като ревна, че го сърбят стъпалата. Хайде по спешност посред нощите да го видят. Докторката изказа предположение за коксаки и изобщо приказка.
И за капак на всичко снощи са ми разбили колата и са ми откраднали акумулатора и столчето на детето.
Много неприятна вечер сте имали Sad
Как е детето сега?
Подобни кражби за мен са върха на мизерията, заедно с краденето на детски колички. Трябва да ти липсва всякакъв морал, за да вземеш нещо на дете.
Обикновено такива кражби са дело на наркомани. За тях е важно да вземе някой лев и да си вземе дозата, друга мисъл няма

# 102
  • Мнения: 3 191
Алекса - много кофти за разбитата кола.... идват празници и даже цветята от пред къщата крадат.... Бързо да се оправи малчо!

Пънчи - браво за мерките на бебка! Мен вече ме е леко срам да обяснявам, че Борис няма навършени три години, при неговите размери - 102 см, 17,7 кг и 27-ми номер крак.....а, не е дебел - върнах се вчера да гледам бебешки снимки - ми бил си е пухкав и огромни бузи, приличаше на човечето от рекламата на Мишлен


Оеси - не се вкарвай във филми, явно с ТМ имате някаква криза, но ще отмине. Предложи му да заведете заедно детето на психолог и психиатър, но както Сигма каза, диагнозите рядко се слагат преди 3г възраст. ММ също имаше притеснения относно говора при Борис, успя по едно време и мен да вкара във филма. Само ме разпитваше някакви деца по улицата на колко години са според мен, щото дрънкали повече от Боби на 2 г. Имам приятелка психолог - викнах я вкъщи. Още при разговора по телефона като и казах за какео ми е, ме обяви за луда, защото всъщност се познаваме покрай децата и е виждала Борис почти ежедневно в рамките на една година. Записах час и при детски психиатър, даже в петък бяхме на контролен преглед, предишния е бил юни месец. Следващият ще е през март. Четох нейните записки от преди 6 месеца - ми промяната е грандиозна, но понеже е ежедневна и ежеминутна, не се вижда чак толкова лесно и се забравя бързо какво е било.  Сега основно ще се работи за фина моторика, която да доразвие говора, както и фазата “ не, няма”. Оплаках и се и за сагата с гърнето, даде инструкции. Снощи даже успях да го накарам да седне, не че свърши нещо, но поне седна, което не се е случвало от 3-4 месеца.

От вчера следобяд пак се боря с ларингит. След следобедния сън проехтя, ай бързо Пулмикорт и Ериус, вечерта Пулмикорт и Демефан. И сопол някакъв се точи, ама то вече аман....

# 103
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз също ще говоря с една детска психоложка, но за тръшкането и поставянето на граници, защото Йоан няма никакъв респект нито от мен, нито на моменти от баща му. Освен това не мога да махна бибата и с гърнето сме на никъде, отказва да седне на него. С говора е назад с активната реч, иначе прави изречения от 3 до 4 думи с наличните около 30-40, които казва, разбира и изпълнява сложни задачи и е наясно с някои причинно-следствени връзки, но

# 104
  • Мнения: 3 191
Пънче - и при Боби проблема с гърнето е същият. Имам подозрения, че се дължи на страх и инат, защото в началото като тръгна на градина сядаше, даже сам искаше. После дойде отказ, питах в градината - единият ден не искал да сяда и те го държали насила Sad  Вече 4 месеца се мъча да го прикоткам....

Общи условия

Активация на акаунт