НОВА седми4на тема 19/25.06.06

  • 7 115
  • 203
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 476
Лека нощ , момичета!  Hug
Хубава неделя!   bouquet

# 181
  • Мнения: 2 959
Мамо Щтрумпф, благодаря за линка, наистина добре са го написали. Вдига настроението! Hug

...тя предпочита Европа,аз също...така,че може би е време окончателно да докажем  избора си!...
Джорджа, Масимо го заслужава, след всичко което прочетох досега. Дано и занапред се разбирате така добре с него, и скоро да стигнете до единодушие по въпроса за бебче! Hug А за снимките, си много хубава булка. Роклята е разкошна, много стилна- по поръчка ли е, или готова, като изваяна си в нея. А за Борянка, Ели е права, красиво е нашето БГ момиче, да се пазят холандците и италианците. Peace

Зайченце, а на Теб оправиха ли Ти се очите? От умора ли беше? Hug А дядото Ви сам ли живее, нали е пенсионер, с какво е зает та се съмняваш че може да гледа Криси и др. седмица? newsm78

Елито, явно за сводница не ставаш. Горкият Мартин, той е май по емоционалният и романтичен партьор във вашата връзка? Hug А за баскетбола, явно си висока за да играеш в отбора, оттук Ти идва елегантната фигура. Аз съм се съзтезавала само на къси разстояния, а баскетбола нещо ми беше трудничък. А за сьомгата, я предпочитам само на скара, като предварително я държи Татито ни малко в марина. Peace

Светле, как е в Тулуза? От отдавна не си писала, някъде от студените зимни седмички? Излезе ли във ваканция вече или още си на работа? Hug






# 182
  • Мнения: 5 476
Калида свекърва ми е работила 16 год.като моделиер-шивач в една от най-известните къщи за булчински рокли тук!

http://www.le-spose-di-gio.it/

  Flutter Така,че роклята е шита специално за мен и по бюстието и тюления шал има Сваровски...около 20 -тина имах и по косата...за съжаление снимките не могат да предадат истински ефекта. 
    Хайде лека от мен...че  след малко става утре при нас!  Embarassed

# 183
  • Мнения: 2 959
...Така,че роклята е шита специално за мен ...
Джорджа, така си и знаех. Така хубаво изпипана е и добре Ти стой. Hug Лека и приятна нощ, мила! И хубава неделя Ви желая с Масимо! Peace А Борянка, все още свири ли на пиано или си е било детска страст? newsm78

Татянка, как сте с Миленката? Казвай кога си пак на тез упражнения, усещаш ли вече някакъв резултат? Hug

# 184
  • Мнения: 6 390
Гери
мерси за рецептата  Wink
но тук скара нямаме  Crazy това при Мартин ще пробвам май  newsm78

потърсих в готварския .... доста рецепти изчетох, една я хвалят по всички теми за риба, а то тази
СЬОМГA С МЕД
ЗА 6 порции:
6 филета от сьомга се нареждат в суха тава и се намазват със смес от 6 чаени лъжички майонеза, 3 чаени лъжички горчица (най-добре такава на зрънца),1- 1 1/2 чаени лъжички мед. Пече се на силна фурна 15 минути.
Не се притеснявай от меда, не става сладка 


та мисля нея да пробвам  newsm78
Майка видях има няколко теми с риби  Party дано се вклУчи до утре да сподели най успешните рецепти  Wink Grinning


Калида
ама ти спринтьорка ли си била  Party

# 185
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Джорджа, изпуснала съм линка със снимките, сега няма да мога да заспя, да му се не види  Wink  Joy
Зай4е, ама дядото не е ли имал поне един 4адър за Крис?
Калида, и на мен ми харесаха фразите, има някои много то4ни попадения  Laughing
Ели, зна4и Мартин е у4ил в БГ, така ли?

# 186
  • Мнения: 6 390
Ей Гери
ти си много бърза  ooooh! Grinning

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 21:42 от Eli cz

# 187
  • Мнения: 2 959
Джорджа, изпуснала съм линка със снимките, сега няма да мога да заспя, да му се не види  ...
Мамо Щтрумпф, наистина има за какво да съжаляваш. Страхотни са, дано Джорджа склони да ги пусне пак за приятелките си! Hug

...ама ти спринтьорка ли си била  ...
Елито, бях едно време на младини. Успех със медената сьомга. А Мартин вече за българин си го приемаме, да знаеш?! Hug

# 188
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95

Светле, как е в Тулуза? От отдавна не си писала, някъде от студените зимни седмички? Излезе ли във ваканция вече или още си на работа? Hug
Здравейте моми4ета, Embarassed засрами ме Калида наистина не съм писала от доста време, но за сметка на това 4ета редовно. Голяма ваканция скоро няма да има за мен, по някой друг ден тук там поне до септември съм предвидила и това ще е май . Ина4е идния петък няма да съм на работа, а също и на 3 и 4 юли, заминавам на съзтезание по ролери, 24 4аса кънки щафета в отбор от 10 4овека, самото съзтезание не е кой знае колко тежко, но е дале4 от Тулуза, на 10ина 4аса път с автобус, заминавам в петък, съзтезанието трае от събота 16 4аса до неделя 16 4аса и хоп обратно в Тулуза, мъжът ми трябваше и той да у4аства, но в4ера падна от мотора и си навехна глезена та сега куцука с патерици и се тръшка как можа то4но една седмица преди съзтезанието да се контузи, цяла години се готвим, но какво да се прави, не е тежко контузен след 20 дни е пак на крак. Хайде лека нощ на европейките.

# 189
  • Мнения: 7 430
Здравейте малки и големи  Hug
Тук съм - все още жива и здрава от опиянението на трима мъЖе ooooh!

Другата седмица като тръгне ВикО на ясла (от вторник започна на новата исе надявам и този път да няма проблеми Praynig Praynig Praynig) и ще ви разкажа за мен и "случката" Wink

Много Ви обичам ...ами това е

...малкия дЗвер сега спинка, баткото хапва и е "закован" на масичката, а най-големия мъЖ е на РС-то...
Ех, живОт ли е да го опишеш

# 190
  • Мнения: 7 914
Бандитке-е-е   love001 Наслаждавай се на всеки миг от опиянението! Hug Ще те чакаме с нетърпение и дано Вики свикне много лесно с новата  ясла -  и за нея искаме да ни разправиш!  bouquet

Момичета , снощи тук е бил голям разговорник  Hug Че и рецепти са се раздавали Joy аз си ги 'копнах" да си ги имам

Giorgia , аз снимки не успях да видя... Rolling Eyes Много романтична история... Heart Eyes Дано романтиката, щастието и любовта де не се отървете! Hug  bouquet


# 191
  • Мнения: 1 049

Зайченце, а на Теб оправиха ли Ти се очите? От умора ли беше? Hug А дядото Ви сам ли живее, нали е пенсионер, с какво е зает та се съмняваш че може да гледа Криси и др. седмица? newsm78

нашия дядо е пенсионер и е с активен любовен живот и като си намери дружка за нас време няма  #2gunfire само като е сам се сеща за нас  #Cussing out
очите се оправиха ама гледам да не седя пред компа много, че от време ва време ме дразни  #Crazy
 

Зай4е, ама дядото не е ли имал поне един 4адър за Крис?

бяха на платен плаж и уж седели под чадъра  #2gunfire


Зайченце
ама верно не са добре - ако жегата е като тук - към 30.градуса  Crazy ooooh! и бременната и тя  ooooh! намешай се и ги строй във две редици докато е време  Wink така повече да не правят Naughty

по добре да не се меся , че лелята на Крис и дядо му много се разбират щото са едни особняци хич не обичат да им се меси човек  все те са прави Whistling ooooh!
Здравейте малки и големи  Hug
Тук съм - все още жива и здрава от опиянението на трима мъЖе ooooh!

[/img]
[/size]
Наслаждавай се на всеки миг дано и аз догодина за съм тъй ама и нашия тати да се спре да пътува толкоз много Praynig

# 192
  • Мнения: 7 914
Zai4enze,
Цитат
по добре да не се меся , че лелята на Крис и дядо му много се разбират щото са едни особняци хич не обичат да им се меси човек  все те са прави
олеле  ooooh! с такива хора да си нямаш работа...късат ти нервите до припадък а те Whistling


svety , а ти от кога караш ролери? Можеш ли после да ни пуснеш малко снимки? newsm78 Аз по едно време( преди месец  Mr. Green ) така се бях навила да се пробвам за ролери, курсове търсих... и таман да се запиша и ме достраша  no cry

# 193
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Добро утро от френско мои4ета, тук цяла нощ валя дъжд и сега е свежо и хладно,а ние потегляме на гости у свеки



svety , а ти от кога караш ролери? Можеш ли после да ни пуснеш малко снимки? newsm78 Аз по едно време( преди месец  Mr. Green ) така се бях навила да се пробвам за ролери, курсове търсих... и таман да се запиша и ме достраша  no cry
Звездичке,   аз ролери карам от 7 години, но по сериозно от 2 години и половина, всеки петък вечер в Тулуза има обиколка на града с кънки, която трае 3 часа, отделно карам в сряда пак около 3 часа вечер, но е лесно и бързо се научава човек, слагай каска, наколенки, налакатници и предпазители за китки и няма от какво да те е страх Grinning, снимки Ще пусна следобяд обеЩавам, лек ден на вси4ки

# 194
  • Мнения: 5 183
[
Майка, аз избягвам да давам лакарства свалящи температурата на първо време, защото така организма се бори с болестта. 4ак когато продължи много дълго или превиши 39°С тогава.

Ми то хубаво, ама какво им давате тогава на децата, като са настинали? А и вие какво пиете?!  newsm78 Нашите докторЯ тук само това знаят и повтарят - Парацетамол. Отивам, казавам 4е сме зле ... и те - Парацетамол. Ако загрубее работата, тогава и нещо друго, ина4е Парацетамол на всеки 4 часа. Нер иде ре4 за температура, а изобщо...  newsm78

Ехей, имаме си и Дидка сред нас ве4е, 4е и Амейката си дойде. Кеееееф!!!
Айде 4акаме разказите ви, моми4ета, не се ослушвайте.

Дидка, иде ми да те затрупам с въпроси, ама ... те щадя, нали си супер заета мама сега  Hug А снимката ти от аватара е толкова хубава... нямам думи!  Hug

Джорджи, искам ПЪК и аз сним4ици  Cry Скрила си ги, гледам. Прати ми на ли4ни, плийз!!!  Blush Историята ви с Масимо много ме впе4атли.

Ели, ама и вие сте за филм. Много сте ми сладки  Hug Heart Eyes
А като спомена баскетбол, наши познати тук./ българи/ са и двамата баскетболисти/. Дали не се знаете? newsm78 Не 4е о4аквам вси4ки Бг баскетболисти да се познават, но знае ли 4овек... Те са от Плевен. Поне единия от тях най е от там... Милен и Добринка. Ам,а то зависи и кой набор си ти, щото те са по-големи...
А за рибата да кажа - риба тон и сьомга най-оби4аме на скара или в тава, но предватително омазана и накисната в каши4ка от мед, соев сос и с4укан 4есън. Мммммммм, става разкошно!   chef

Нана не се е появявала. Какво ли става с тях? Дано да е влязла в контакт с дядото и бабата бна Габи. Ако са свестни хора, няма на4ин да не помогнат  Praynig





Общи условия

Активация на акаунт