Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 518
  • 493
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 546
пенелопа,много хубаво си го написала   bouquet

а иначе, аз моята ЦС на мога да я определям точно каква е, защото си имам и гъби в добавка  Close но вчера също имах положителен ову тест и си мисля, че може би  днес ще ми е ову-то  newsm78 макар че вчера цял ден много ме болеше корема, а теста го направих вечерта  Thinking ама нещо ме е обсебила мисълта за бебе, трябва да се взема в ръце вече, че само си тровя нервите така  smile3537 smile3538

# 346
  • Мнения: 4 806
Пенелопа, хубаво си го написала... много хубаво.
Аз нали също съм за второ, момичецето ми е на 1г8м. И потресващо бързо лети времето. И така искам още едно чудо, че не ми се говори/пише. Обаче има толкова причини да се укротявам мечтите.
От все сърце, след като знам какво е, пожелавам ви да изпитате онова, за което пише пенелопа. И колкото и странно да звучи, момичета, уверявам ви, че желанието за второ или трето даже дете, в някои случаи е по - силно и по - драматично от първото.

# 347
  • Мнения: 9 990
Херелина-добре дошла в отбора тогава Confused
Обаче да ти кажа-лекувай първо гъбите, махни ги и започнете на чисто-така хем ще третираш този месец като почивак и няма да се ядосваш за пропуска, хем ще се излекуваш.Корем може да те боли при пукането на фоликула и ден два след това.При някои момичета е силна болка, други-въобще не усещат.Аз смятам съм златната среда-което ми дава голямо предимство-хем да си знам овулацията, хем да не изпитвам чак дискомфорт.Определено само последните два месеца имах много ЦС, та чак ме подразни.

# 348
  • Мнения: 515
Здравейте момичета колко много сте изписали #Crazy #Crazy #Crazy трябва да си взема почивен ден за да прочета всичко.
Херелина той и моя мъж така много уморен беше снощи аз също ужасно ми се спеше но все пак продължаваме по плана ми през ден бебеправене и няма начин викам му то лесно бебе не става Wink Wink Wink пък и то после ти идва настроението и ти е едно готино.......... Embarassed днес ще почива.
Пенелопа  искрено се надявам всички тук да изпитаме това чувство което си описала много дообре си го написала. Hug  bouquet
Е аз отивам сега на работа Бопси мила не се ядосвай на госпожите в детската градина и на нас не ни е лесно много обичам всичките си деца в групата но понякого е доста трудно мила. Simple Smile

# 349
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Ох на мен мъжото вече ми се скара че сам толкова изнервена и вика че така нямалко да сстане нищо и май е прав Embarassed... сега сам много по спокойна но да видим до кога ше е така  Hug

# 350
  • Мнения: 1 117
Е аз отивам сега на работа Бопси мила не се ядосвай на госпожите в детската градина и на нас не ни е лесно много обичам всичките си деца в групата но понякого е доста трудно мила. Simple Smile
[/quote]

Нямам лоши чувства към учителките HugМоята майка и тя е била детска учителка и не само заради това ги уважам . На мен самата понякога ми е трудно да се справя с 4 годишен палавник , хем че е само един , ами ако са 25  Crazy, но това което ме вбеси сутринта е , че направили списъците за сборната група за лятото без да ни уведомят Shocked, защото от 100 деца от градината , приемали само 25 дечица за таз сборна група!
И сега ще ходя да се разправям с директора на градината Sad

А Лиричното Отклонение на Пенелопа ме зареди с голяма енергия !Благодаря ти, Пенелопа ,  Hug

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 11:44 от bopsi

# 351
  • Мнения: 2 120
Меги, аз съм 90 процента сигурна, че е станало при теб. Можеш да се тестваш утре сутрин с първа урина. Wink

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Благодаря ти Даре дано.Твоето мнение е много важно за мен. Heart Eyes

# 353
  • Мнения: 4 806
Меги, като погледнах графиката и аз това си помислих (дето ти е писала Дара)
Дано, мила, ама да не бързаме... Simple Smile

# 354
  • Мнения: 1 113
Сафо-с малката ли тръгвате-Ех, да доживея и аз този момент.....още малко остана.
С малката ще ходим (нали уш заради нея Laughing), но само за два дни - в неделя следобед ще пътуваме обатно. А голямата почивка сме я планували за август.
И като се върна да видя повече усмивки тук. Дано Меги да ни зарадва!

# 355
  • UK
  • Мнения: 1 351
gladness как сме днес???

# 356
  • Мнения: 1 169


добре съм благодаря че попита   bouquet . Сутринта си направин тест отрицателен е и малко по късно ми текна нещо кафеникаво но малко сега нямам .

# 357
  • UK
  • Мнения: 1 351


добре съм благодаря че попита   bouquet . Сутринта си направин тест отрицателен е и малко по късно ми текна нещо кафеникаво но малко сега нямам .

 Еми време е за чичко доктор... аз не сам много веща в тези неща но моя колежка е бременна и имаше замо зацапване и я хванаха чак 2-ри месец...

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Садоледке къде си?Имаш време до 1-ви да си стегнеш багажа WinkКакво става с теб спотайваш се нещо кога трябва да не ти дойде -май за морето беше.Пожелавам ти го

# 359
  • Мнения: 2 120
Гладнес, може и да си бременна, марш на лекар.  Mr. GreenНе е хубаво да зацапваш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт