Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 576
  • 493
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 113
Здравейте, момичета!
Я да ви почна аз - какви са тези страхове от преглед или от тест! Не одобрявам Naughty
Я се вземете в ръце и давайте по-смело, тук се подкрепяме, споделяме си, но ... не лекуваме и нямаме право да поставяме диагнози! Така че, марш на праглед, а после тук - на отчет Grinning
green_dawn и LiletoYa, много се радвам за страхотните емоции, които сте изживяли на концерта!  Hug
Моята микробиология е готова - открили са ми някаква бактерия (стрептокок) и от другата седмица ще съм на АБ. Цитонамазката ми още не е излязла, докторката, която ги работи отсъствала няколко дни, та ще е готова в понеделник.
Довечера ще стягам багажа за морето и сега ми е едно морскоооо  Nature Sunny

# 331
  • Мнения: 191
Как сте момичета??? Sunglasses
Safo мила разбирам те и мойта микробиология ми докара 10 дневно лечение ама не е страшно ние жените в това отношение сме наказани Crossing Arms Сигурна съм, че ще се оправиш бързо Grinning
А ако знаеш колко ти завиждам за морето (благородно де) Hug Да си изкараш супер и да си починеш добре, ще ни подготвиш с впечатления преди да сме отишли ние Wink

# 332
  • UK
  • Мнения: 1 351
Как сте момичета??? Sunglasses


 Еми... аз май няма да се нервя повече... БТ ми е ниска и ще чакам да ми дойде лелката а и започнаха да ме болят гърдите newsm61

# 333
Аз изгубих надежда за този месец, ама живи и здрави - другия!

# 334
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз изгубих надежда за този месец, ама живи и здрави - другия!


 да не ти дойде лелката???

# 335
  • Мнения: 4 546
 и аз този месец няма да се отчета  Sad нещо мъжо е много уморен и пропуснахме момента. е, има още ден-два, ама като гледам колко работа му се задава в тия дни, не ми се вярва да се възползваме  Sad

# 336
Още не ми е дошла, обаче усещам, че ще ми дойде. Някакъв инстинкт, че не е станало този месец!

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета!Радвам се че концерта ви е харесал-това са положителни емоции от които всички имаме нужда.
Даре според теб кога трябва да се тествам?

# 338
  • Мнения: 191
Не се ядосвайте момичета иде друг месец, май наистина трябва да се поотпуснете Hug Мисля, че може и психически да се тормозите, а имате нужди от спокойствие Wink Повечето момичета споделят, че става точно когато не го очакваш недейте да се натоварвате с разни мисли Hug
МЕГИ аз те съветвам да се тестваш след една седмица закъснение от личен опит Hug От друга страна всеки организъм е различен при теб може и по-рано да отчете, но за да се избегне неприятното чувство от отрицателен тест си мисля да изчакаш, а иначе графиката ти е супер а дано дай Боже Hug  bouquet Е решението си е твое разбира се................ Simple Smile

# 339
  • Мнения: 1 117
Здравейте скъпи момичета Simple Smile
Доста сте писали вчера, че до сега се постарах да изчета всичко Wink
Acca, Lileto Ya , Ivalex, благодаря ви много за подкрепада
Вчера не ме навести лелята , днес още нищо , но то с моя цикъл шантав не знам какво да мисля.
Довечера пътьом за дома ще си купя тест и утре сутрин " Ще имаме новина "  Wink
Иначе днес ми е много заспало и тъпо , а и сутринта се ядосах с госпожите в детската градина на сина ми Sad 
А на балкона ни лястовички си свили гнездо- снощи го видях и забраних на майсторите / нали вкъщи правим ремонт / да го доближават  Naughty

# 340
  • Мнения: 9 990
Меги-графиката наистина ти е много добра-дано.Както прецениш за теста, дори и да е -, повтаряш.....
Херелина-не се измъчвай, не минавай по моят път... ConfusedАз така се тръшках, че пропуснахме златна възможност и да се повтори такава скоро няма...Но умората си казва думата, наистина.Гледам, че вече си нанесла кремообразна ЦС-обикновено тя се появава след овулацията и в нея спермитата немогат да се придвижват.Но не се мъчи и не се насилвайте-минало-заминало.
Сафо-с малката ли тръгвате-Ех, да доживея и аз този момент.....още малко остана.

Аз вчера записах официално моята малка госпожица в градината, че тя досега беше в ясла.И ми стана мъчно много, цяла вечер съм си мислила-как беше бебе-две педи, как пуснах тук едно малко бебе с памперс и биберон, не говореше....а сега си взимам госпожица, устата неможеш да и затвориш-все нарежда нещо... Crazy
Момичета-невероятно е това усещане-да дадеш Живот и после, след година две да гледаш как този Живот поема своят път...Искрено се моля-нека всички тук го изпитат и видят с очите си и чуят със сърцето си!На момичетата, които чакат още първото им бебче да се случи, на тези, които искат и след това и още и още-НЕКА!Понякога има препядствия по пътя, но нека ги прескачаме с лекота тези препядствия!
Извинете за Лиричното Отклонение Blush

# 341
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Меги като гледам днес ти е 14 ден след ову, нали така? Значи утре си чакаш лелката? Може утре да го направиш, може да чакаш и закъснение...

Пенелопа шЪ мЪ разревеш бре дуШа  Hug

# 342
Защо се извиняваш за отклонението???
Много хубаво си го написала!!!  bouquet

# 343
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте и от мен момичета Simple Smile
За тези които са ходили на концерта благородно им завиждам,положителните емоции са задължителни Simple Smile. Аз съм под такова напрежение ама не се давам.Мотото ми е - ТОЧНО ДНЕС НЯМА ДА СЕ ЯДОСВАМ!!! И така всеки ден. Едвам чакам да си иде лелката за да ходя на лекар и да започваме пак с опитите  Crazy Simple Smile.
Приятен ден на всички   bouquet

# 344
  • Мнения: 9 990
А моята реплика е на Скарлет О"Хара-
И утре е ден!

А, нИ давам да рИвете....само радостни сълзи вече, че аман.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт