Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 549
  • 493
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 9 990
Страчи- черпя те един сладолед в жегите HugСтеф ти е казала-не си си взела направление-нали?Признай си!Иначе нямаше да ти вземат таквиз пари!Иначе- аз започнах така с температура-ми изнервих се много да ти кажа...А теста ме ловна веднага този цикъл.Значи принципът е следният-взимаш си най-късият цикъл и започваш...идеята е обаче, че ако не ти стигнат наистина 5 тестчета/ ако закъснее овулацията/ може да се наложи още толкова да правиш.А струват по 10 кинта кутийката...ей туй е кофти вече.А ти да имаш случайно някакви признаци-ЦС, болчици.Аз по тях се ориентирам, с температурата и теста исках да си потвърдя само усещанията...
И как го бориш Фотошопеца, аз не се оправям, честно, май ми трябват курсове......или ЕГН-то вече ме довършва и не ставам за ученичка... Crazy

# 391
  • Мнения: 1 925
На мен идеята ми не е да почвам с тестовете, ами че док въобще не отчете фокта, който му казах за цикълът ми, че дефакто напоследък не е редовен, а тези тестове са за що-годе редовен цикъл. Пък и аз въобще не мисля да се задълбавам с мерене на БТ и тестове... поне за сега, дано не се стигне до там  Praynig А иначе аз горе-долу по ЦС мога да си определя и понякога ме боли десния яйчник, сигурно, когато той уволира.  Thinking
Не съм си взела направление, до сега никога не съм си взимала, защото ми взимаха най-много 30 лв., но нали се сещаш 50 кинта да те изръсят едва ли не за "Добър ден" ... пък и съм голяма скръндзи ( така казва мъжо  Mr. Green ) и направо не спах снощи.  #Crazy
пенелопке, връщам ти черпенето с beer и да дадеш едно кръгче
  newsm39 Joy

# 392
  • Мнения: 3 154
Правилно! Нема мЪ ядосвате, щот съм зла тия дни! Чакам да ми дойде, а мъж ми го няма. Отиде на Слънчев бряг на семинар. Обади ми се днес и помежду другото ми каза, че си топнал гъза в морето, а аз тука... краставици поливам Close Ама ша си дойде той smile3508

Ууу, забравих да ви се похваля! То вече новина на една седмица, ама.. изкуфяла съм и не помня много Crazy Взех си изпита по копютУрна грамотност - единствена отличничка от цялата група bowuu Сега си чакам дипломата Party

Страчи, приятно учене на Фотошопа и успех с тестовете. Момичетата правилно са те посъветвали. И не мЪ бъзикай с туй "Лека нощ" smile3534

П.П. Ако ви е скучно, що не влезете в чата? Whistling

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 23:22 от Сънчи - Пънчи

# 393
  • Мнения: 2 120
Здравейте мацки.
Wish, като вземаш кръвния тест поискай референтни стойности.
Страчи на тетовете пише кога да започнеш, аз те съветвам да започнеш на 10 ден , по едно и също време всеки ден, като 3 часа не си пила течности.
Меги, бременна си, направи го най-сетне този тест. Wink
Хайде на всички най-хубавия петък и на `лошата` Сънчи също Mr. Green

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 08:45 от Дара

# 394
  • Мнения: 4 806
добро утро, момичета!
успешен петък ви пожелавам.
Дано днес да имаме добри новини - стискам палци на Меги, Wish и gladness. Успех, момичета !

А на мен не ми идва М. Имам вече 8 дена закъснение. Но, нямам основание за каквито и да било надежди - за да имам трябва да е имало "кексене", а такова никак нямаше този месец. Момичета, дали да ходя на лекар? С времето променя ли се дължината на цикъла? В последната половин година ми е за втори път. И се чудя, какво да предприема.

# 395
  • Мнения: 9 990
Честит петък на работещитеееееее!!!!
Меги-чакаме те с добри новини.
Асса-знам ли-я виж това време какво е станало-може да е от резките промени.И друго-малкото кексене не значи, че нямаш шанс.За пореден път ще кажа-един спермчо е достатъчен да е в точното време и на точното място.Я препикай едно тестче евентуално?След резултатите ще го мъдрим?А да си имала и ти късна овулация?Миналият цикъл бях с 10 дена закъсняла овулация аз и от там-10 дена закъснял цикъл съответно.
Чакам момичетата с лекарите и тестовете да си кажат какво е дереджето. Hug
Аз си мисля все повече и повече за морето.Вчера изкоментирахме отпуските и аз ща не ща-пак намазвам дългичка ваканцийка.Нямам друг избор просто-яслата разпуска децата на 15 юли...И като си представя, че и колело ще ми докарат днес-направо се виждам как въртя сутрин....до припадък.... Crazy
Хайде....чакам включване...

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 08:52 от пенелопа

# 396
  • Мнения: 2 120
Пенелопке, бравос за моренцето. И ние ще ходим,, но от 1 септември. А от вторник съм на Боровец.
И за протокола още се мотая без зъбки, чак в понеделник ще ги слагат, та си съскам, фъфкам, а мъжа ми постоянно ме кара да му казвам думата `пастичка`. Звучи като от устата на олигфрен, хи-хи. Смешно му е на него, а аз не се понасям и по този повод си купих бял панталон и туника. Mr. Green

# 397
  • Мнения: 4 806
пенелопа, като казах, че хич е нямало кексене, разбирай го напълно буквално - ХИЧ, нито веднъж за целия цикъл. Затова съм сигурна. Иначе, и един път да е имало, тестът вече да е факт. И не един... Simple Smile
Няма да говорим за непорочни зачатия, че не е това темата на форума, друго измерение е Simple Smile

Ами винаги съм имала що годе нормален цикъл, такива закъснения не съм имала. След раждането ми се поразмести. Но се стабилизира на 28 дни. И така: преди един цикъл 34 дни, сега пак... а с лекарите съм жив зян - работя в град с отчайващо медицинско обслужване. Вредно е да се ходи на докторите. В СОфия не съм ходила от много време. А и не ми се идва, че много кофти... Та така.
От една седмица ме понаболва корема, като да идва. Търчя до ВЦ-то и нищо.

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит петък!
Даре нямах време да взема тест.Ще го отложа за утре сутрин.Вече съм спокойна квото стане.

# 399
  • Мнения: 9 990
Меги, душко-ПУ ПУ ПУ, ама си знаеш май вече!
Асса- а овулацията следиш ли-ако е закъсняла?Тогава е нормално.
Даре-ша ма скъсаш с тез зъби!Фъфлела била...Да покажеш обаче новите зъбки после-няма не искам!!!

# 400
  • Мнения: 4 806
пенелопа, следя я само по телесни симптоми - ЦС, пробождане на яйчника - ей такива неща.
Не искам и няма да меря Т, нито тестове ще правя, че много се вманиачавам по такива работи.
А този месец, щото не я гонех овуто, изобщо нямам идея кога е била.
Но друго ме мъчи, с годините променя ли се цикълът? Дали да търся доктор или просто да си оставя нещата на самотек...

# 401
  • Мнения: 9 990
Да, с годините се променя.С намаляването на яйчниковия резерв.Обаче в обратна посока се променя-става по къс...дано не греша де, сега ще се поровя малко да намеря нещо.
Та значи има много неща, които може да са повлияли при теб.Аз си мисля,че си с късна овулация и от рязкото затопляне...изчакай още малко-на 10 дневно закъснение-ходи да те погледнат има ли изгледи да ти дойде...

# 402
  • Мнения: 2 120
Асса, променя се, но ти май не си на тези години/за промяна говоря/.
Моят цикъл след 33 стана от 28 дни на 25, но си имам нормално ову. И имам по два фоликула, които узряват, а не по един, и още няколко, които регресират. Не се притеснявай, ами проследи 2-3 цикъла като мериш Т., ако не ти се ходи на фоликулометрия разбира се.

А зъбките и да не искате пак ще ги покажа. Те са ПЕРФЕКТОС/само им хвърлих едно око вчера при зъботехничката/. Laughing

# 403
  • Мнения: 4 806
благодаря, Дара, ше се опитам да го сторя, но... не обещавам.
е, за възрастта - прехвърлих 34, не съм съвсем младичка, може и да е време на промени вече Simple Smile
за фоликулометрия и реч не може да иде. Много се съмнявам, че в този прованс изобщо е възможно Simple Smile

# 404
  • Мнения: 2 120
Тогава Асса, мери Т. поне един месец и ти препоръчвам в Д-то, по добри са за разчитане на двуфазност стойностите. Просто го направи в един и същи час, като избереш между 5 и 7 сутринта.
Не са за пренебрегване 34 години.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт