Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"-Шоу тв /&"Искрите на отмъщението"/- тема 78

  • 52 843
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 19 817
Привет отново, дружки - Айре, Поли, Ани, Кате, Себи  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ви за всичко споделено!  bouquet Ехе, ще си имаме фрагман тази вечер, супер!  Peace
Айре  Heart Eyes благодаря за колажа, супер е!  bouquet И на мен Киво и Елка са ми екстра  Peace  Ама какво пък искат някои от Кадир и Зейнеп ? На тях раните им в душите още не са заздравели, каква любов си мечтаят да гледат още от сега ? Те добре, че поне започнаха да се усмихват  ooooh! А любовта си е с тях, все някога ще ни я покажат, няма само да говорят за нея , търпение Peace Обратното би било странно, сега всичко си е тамам  Peace
Поли  Hug " В днешния бездушен и жесток свят се радвам, че хората като Къванч успяват да запазват в синхрон красотата на лицето и на сърцето си. Малките неща са показателни."   newsm10 smile3521 newsm51
Кате  Hug Нали ?  #Cussing out Намерил и този точно кой да обвинява, нещастника с нещастник, вбеси  ми момчето не на шега  newsm66
Цитат
ПЕРЕВОД https://vk.com/kivancoyku (Роман Ахмедов)
💥Обвинение, которое свело с ума Кыванча Татлытуга!
Кыванч Татлытуг, который, по слухам, ради красоты порезал ушки своей собаки Марса, увидев данные обвинения, чуть не сошел с ума от злости.
Совсем недавно Мурат Оздемир, который причинил вред попугаю и опубликовал кадры данного насилия в социальных сетях, был взят под стражу, а теперь в подобном пытаются обвинить Кыванча Татлытуга.
Татлытуг выразил свою реакцию по этому поводу в социальных сетях: «Когда мы взяли к себе Марса и Парса, их ушки уже были порезаны (купированы - ред.). Мы не занимаемся тайными делами, тем более являясь людьми, которые всегда на виду. Пусть найдётся тот, кто докажет, что это я порезал им ушки. Если кто-то это докажет, то я сегодня же оставлю актерское дело и перейду к другим делам ».

Себи  Heart Eyes за теб - двама любимци  bouquet

Много харесах и аз Алперен, но любимец ми е само този Heart Eyes

Много е готин Бурак с дълга коса ! След Киво той  е най-красив от турските актьори според моя вкус  Peace
Айре  Heart Eyes ууу, супер фрагман!  bouquet Пак ще е много интересно  Peace
Диве  Hug Да, че Кадир няма да стане лош е ясно. Ясно е, че ще надмине учителя си, доброто би трябвало да победи. Само не съм сигурна дали Вели има намерение изобщо да се променя. В интервюто нямам спомен Онур да е намеквал нищо такова, каза, че героят му заслужава именно това определение - отрицателен герой. Ще видим  Peace
Скрит текст:
И моето куче имаше чип и му плащахме данък всяка година, обезпаразитявахме го най-редовно. Грижехме се с голяма любов за него и за това живя цели 13 години, нещо рядко за такава огромна порода / каракачанка / И сигурно още щеше да е жив, ако не му се беше появил тумор, два пъти го оперираха, но ... Всичко си зависи от хората, не толкова от закона, някои не знаят за какво си взимат животно просто  ooooh! Душичката ми красива, още ми липсва ужасно, нищо, че ни изяде къщата, много мразеше да остава сам  Cry



Тони  Hug  bouquet
Отивам да си гледам Север Юг  Peace

# 466
# 467
  • Мнения: 19 875
Синан , Благодаря!!!! bouquet

Фенче Heart Eyes
Цитат
И на мен Киво и Елка са ми екстра  Peace  Ама какво пък искат някои от Кадир и Зейнеп ? На тях раните им в душите още не са заздравели, каква любов си мечтаят да гледат още от сега ? Те добре, че поне започнаха да се усмихват  ooooh! А любовта си е с тях, все някога ще ни я покажат, няма само да говорят за нея , търпение Peace Обратното би било странно, сега всичко си е тамам  Peace

в случая е така Peace...ама хората, които гледат дизита искат да гледат и ашк Mr. Green
е не става от 1, 2 серия в нашия случай Whistling

оххх Кузей е толкова готин в момента...и изобщо втори сезон, преди му се дразнех на ужасното кожено якенце с което го обличаха, сега изобщо не му обръщам внимание Mr. Green Joy Joy Joy


Дива bouquet
ехааа за спойлера Peace ами в бяла държава живееш, много бяла Wink

Тони Hug



лека Hug

# 468
  • Мнения: 1 084
Фенче, Hug
Скрит текст:
страхотна душичка си имала! А и щом си си го гледала с толкова любов, значи си му осигурила добър живот! Знам, че като обичаш някой или нещо времето никога не е достатъчно...
Аз гледах котка 19 години и 2 месеца, бях дете като си я взех, пораснах, завърших, омъжих се и като почина все едно ми отнеха най-добрия приятел ..
..

Момичета, аз лично намирам фрагмана за доста оптимистичен.
Вели каза страшно: "Ти ще ми доведеш Галип" ! Ами, пич, нямаше нужда да се палиш, тя би ти го довела и да не го искаш (особено след предателството му и бягството в най-критичния момент).

Зейнеб си признава, че не е забравила Кадир.
Джемре решава да се довери на интуицията си и на Керем и да го измъкне от затвора....
Направо всичко изглежда супер!

Лека вечер и до утре!

# 469
  • София
  • Мнения: 1 385
Благодаря, Синан, Благодаря.
Значи Зейнеп не го е набила достатъчно Вели, щом продължава да я държи.

Сега ми  хрумна една идея. Да не вземе  да се влюби в Зейнеп, че ела да видиш каква битка ще настане мажду Кадир и него. Тя явно е измислила нещо, от което той се възхищава. Примамила е Галип. Сега очаквам да се появят и онези, на които той дължи 900 хиляди. Може да ги насъскаме едни срещу други. Ще стане забавно. Да подсетим сценариста ?


# 470
  • Мнения: 19 817
Синанджим  Hug благодаря!  bouquet
Страхотен е фрага, много ми хареса!  Peace
Цитат
Так глазами умеет играть только Кыванч
smile3521

Поли  Hug така е, времето много бързо лети и не стига ...
Фрага е супер, нямам търпение да видя серията утре  Peace Зейно ще даде Галип с удоволствие на Вели  hahaha
Кети  Hug  Joy Joy Joy Joy ставаш за сценаристка джанъм Peace
Айре  Heart Eyes е, ще гледат ашк де, ама още е рано  Laughing Ама ако и Вели си падне по Зейно, както предлага Кети  Laughing ще стане интересно  hahaha
Този какво ли ще направи  newsm78 Някой го е пребил и него  Thinking

Кузей е много готин, да  Heart Eyes Пък и вече се разхожда с костюм повече, отколкото с якенцето  Wink Ама аз си го харесвах и с него  hahaha
Лекинка!  Hug

# 471
  • AMS
  • Мнения: 7 049




 Дано ви е лека нощта, дружки!!!
 Тони, разбрах за "Пази насреща си"
 Гледах много пъти откъсите.
 Не винаги обаче пасва на български да е така израза.
 По-скоро  зависи от контекста на диалога.
 Има някаква "игра на думи".
 За сцената преди акцията, според мен, смисълът е -
 "Пази се от този, който е насреща ти.",
 защото Кадир каза преди това - "Не заставай на среща ми."
 А в сцената с акцията, Вели насочва оръжието към Кадир
 и казва пак Karşını Kolla Adalı, но тук по пасва  -
 "Пази отпред, Адалъ". "Пази отсреща." "Пази този, който е насреща ти."
 Нататък и действието съответства на думите, защото в следващия момент,
 първо Кадир отстрани този, който беше пред него и зад гърба на Вели,
 а после Вели отстрани този, който беше пред него и зад гърба на Кадир.
 И така идва израза на Вели - Arkanı kolla -
 "Пазеше ми гърба." "Опази ми гърба."
 Та Karşını Kolla по-добре ми звучи -   "Пази се отпред."  "Пази отпред." Пази отсреща."
 Не знам дали ме разбрахте, но така става, като съм се филмирала.
 А и на този израз са акцентирали в канала на сериала >>>





 Приключих с 4-ти епизод за n-ти път.
 Mного моля, всичките ми глупости, дето написах,
 да не се вземат под внимание от екипа за превод!!!
 Благодаря най-сърдечно за труда им!!!


Скрит текст:
Сега ще ви разкажа, че научих нещо за друг израз.
Скоро го чух в сериал и за това се сетих.
Та на турски fırça - фърча е четка.
Има израз, в който се  употребява -
Ще го извикам и ще му "направя четка".
Или - Направили ти началникът четка?
Не, това не е, както на български, комплимент.
Напротив означава, че са ти се скарали, смъмрили са те яко.

 Извинете още веднъж за отклоненията.

 Синан, благодаря за превода на фрага!!!
 Ама какъв ашк, бе? Те не могат да се опомнят къде са.
 2002г. Зайнеп заминава.
 2007г. се вижда с Аслъ и казва, че няма да се върне.
 Срещат се с Кадир 2018г., след ужасна трагедия, след бракове, ...
 И за един месец ашка трябва да е на лице. Е, как да стане?
 Доволна съм от чувствата, който показват един към друг Кадир и Зайнеп.
 Доверието също е любов.
 Тепърва има да водят много разговори само двамата.
 А, този изрусения да ти е кеф да го гръмнеш в десетката.
 Кадир разпореди да го потърсят.



# 472
  • Мнения: 600
Добро утро, мили момичета! По случай новата серия, кафенце с нещо по-специално Wink!



Тони, Кети, Себи, благодаря ви Hug!

Поли, супер си го казала Flowers Hibiscus!
В днешния безушен и жесток свят се радвам, че хората като Къванч успяват да запазват в синхрон красотата на лицето и на сърцето си. Малките неща са показателни.
И аз много пъти съм си мислила точно същото за Киво Heart EyesHug !!! Да е жив и здрав, затова се гордеем с него и му се радваме:)!  

Аз също гледах с удоволствие ЧБЛ и много харесах двойката Бирдже и Ибо - имаха страст и химия Simple Smile. Не си представям Бирдже с Киво, но никога не се знае Wink.

Фенче, точно мислите ми си изказала, благодаря Simple Smile Flowers Hibiscus !
И на мен Киво и Елка са ми екстра  Peace  Ама какво пък искат някои от Кадир и Зейнеп ? На тях раните им в душите още не са заздравели, каква любов си мечтаят да гледат още от сега ? Те добре, че поне започнаха да се усмихват  ooooh! А любовта си е с тях, все някога ще ни я покажат, няма само да говорят за нея , търпение Peace Обратното би било странно, сега всичко си е тамам  Peace

Айре, точно HugFlowers Hibiscus
...и на мен Киво и Елка са ми екстра Peace
но се замислям, че някои са очаквали повече от сериала.... за сега няма Ашк/любов Tired
предпочитам да ми е смислен и по-нестандартен сюжета-от колкото да гледам банални и изтъркани любовни истории с много химия Mr. Green
Аз виждам много любов (не знам, може би съм пристрастна, защото толкова много ги обичам и двамата Wink). Но това е една дълбока, незабравима, изстрадана, истинска любов, неизменна част от същността им!!! Любов, която не толкова се вижда, колкото се усеща...!

Диве, отново много детайлни анализи за играта на думи, с голямо удоволствие ги чета Hug Grinning!
Гледах много пъти откъсите.
 Не винаги обаче пасва на български да е така израза.
 По-скоро  зависи от контекста на диалога.
 Има някаква "игра на думи".
Да си призная, че и аз гледах епизода за n-ти път и не ми омръзва Wink! Подсещаш ме за началото на епизода, когато Вели каза на Кадир "sen iyisin". Аз това си го преведох като "добре си" (а не "добър си"). Целта на Вели е да измъчва Кадир, да го накара да бъде като него, т.е. да е нещастен и да страда силно като него (да се "влачиш, докато се смачкаш под краката на хората"), а не да бъде "добре".  "Каквото и да е това, което те държи на крака, първо него трябва да премахнем." Вели познава Кадир много добре и знае: "ти си тук, но главата ти не е тук" и ще направи всичко възможно да разбере кой е в главата на Кадир и  да го премахне.  

Синан, благодаря за експресния превод на фрага Simple Smile!!!

Фенче Heart Eyes
Страхотен е фрага, много ми хареса!  Peace
Цитат
Так глазами умеет играть только Кыванч
smile3521

Огнен фраг, огнен !!! И епизодът ще бъде такъв, убедена съм Wink!

Извинете ме за дългия пост - пак се увлякох Wink. Хубав и успешен ден на всички Simple Smile!

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 07:17 от AniMae

# 473
  • Мнения: 19 817
Добро утро в четвъртък, нашият ден!  Hug Hug Hug


Ани  Hug благодаря за кафенцето и баклавичката, ммм ...!  bouquet
Благодаря ти и за чудесния пост, много ми хареса  bouquet
Серията обещава да е бомба, нямам търпение!  Peace

Хубав ден!  Hug

# 474
  • Мнения: 600
Фенче, мерси! Аз и твоето кафенце ще изпия с удоволствие (и кексче) Simple Smile Kissing Heart!

# 475
  • Мнения: 4 966
Добро утро
Благодаря за превода и коментарите   bouquet bouquet

https://1001dizi.net/haber-Velinin-yeni-hamlesi-Adaliyi-cilgina- … s2mf2ZLbU.twitter







# 476
  • Мнения: 1 084
Добро утро, момичета! Тери, Тони, Диве Flowers Hibiscus

Кети, направо хвърли бомба с това предположение - ако и Вели вземе, че се влюби в Зейнеб, ще стане страшен триъгълник, че ако броим и Галип - квадрат! Grinning Тогава съвсем ще ни избяга ашък-ът. Много ашк не е на ашк са казали хората. Joy GrinningТо от трепане няма да остане време за друго Joy

Айре, ми аз си виждам много любов, като си хвърлят по един огнен поглед и имам чувството, че ще ми запалят лаптопа....Е, верно, не са се награбили още, но и това ще стане!

Ани, Hug ами така си е! И аз я усещам!

Аз виждам много любов (не знам, може би съм пристрастна, защото толкова много ги обичам и двамата Wink). Но това е една дълбока, незабравима, изстрадана, истинска любов, неизменна част от същността им!!! Любов, която не толкова се вижда, колкото се усеща...!


Фенче, хубаво си се сетила за кексчето, че заслабнах тези дни! Ама компанията с кафенцето май със сегашната прическа ми е по- на сърце! Малко по-зряло изглежда, а с дълга коса ми е като момченце някак....

Айде да минава тази седмица, че искам почивка!

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 09:36 от Poli_Mircheva

# 477
# 478
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, момичета!  bouquet На този ден са започнали родилните мъки на Божията майка. На Игнажден, първият човек, който влезе в дома ви (нарича се "полазник"), определя каква ще е предстоящата ви година. Ако е добър, работлив, весел и т.н., такава ще е и вашата и обратното - ако е лош, мързелив, неприятен, ви чакат трудности. Тазгодишният ми полазник беше майка ми. Очаквам моята нова година да е наситена с труд и белязана с перфекционизъм.  Joy  

Благодаря за аналитичните постове! Аз мисля, че Вели вече е влюбен в Зейнеп и очаквам "битка" и на този фронт.

Любовта между Кадир и Зейнеп не е пресъхвала, има я и сега. Въпрос на време е да си отворят сърцата един за друг. Мисля, че това ще стане, когато изяснят постъпките си в миналото и признаят чувствата си. Без подсказки, без увъртане, без страх от отхвърляне. Досега, аз да съм го направила... Не бих мълчала нито миг.



Лек ден! Аз си чакам ваканцията...

# 479
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет,момичета и от мен в нашия ден!
Днес е Игнажден!

Първи гост в дома ви и в нашата виртуална къщичка да е ЗДРАВЕТО!
Втори гост да е КЪСМЕТЪТ!
Трети гост да е ЛЮБОВТА!

Благополучие и берекет за всички!

Благодаря за всичко споделено! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

От Вели не очаквам нищо месийско.
Има причини,поради които е “записал сметката” на Кадир. Ние видяхме само нещастния случай,при който убиват семейството му. След това обаче се е случило нещо,което води до ареста му и престой в затвора. Престой от 4 години,който е недостатъчен за престъплението,в което е обвинен, според Кадир.
Не съм сигурна вече за коя сметка търси възмездие Вели. Той мъст не търси.
“Ти си добър” тълкувам така:“ти си добър, но нека те видя смачкан,влачен като фас в краката на хората,дали би запазил добрата си същност,дали би останал чист,извън мръсотията”. Може и да греша,разбира се,но това е моята интерпретация на нещата за момента.
Мисля,че разковничето е именно в събитията след убийството.

Колкото до любовта-носят я в сърцето и двамата-Зейнеп и Кадир,безспорно,но аз очаквам това,което ще има между тях,да бъде нещо ново.
Осъзната,безусловна любов,такава,за която да се бори и брани при Зейнеп.
Както и преди бях писала,да приеме,че любовта има силата да излекува раните,които всеки от тях двамата носи в душата от детството си.
Пътят на Кадир е още по-дълъг. Първо той трябва да си прости. После да си даде шанс да бъде щастлив,да има семейство,да бъде част от живота на някого.
Дълъг път,който имам търпение да извървят,тъй като ми се ще да видя стъпките им,да бъда част от трепетите в душите им.


Хубав ден в очакване на срещата с нашите любимци!

Общи условия

Активация на акаунт