GoT 32 - Not today..

  • 41 345
  • 728
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 469
Аз за това не гледам нищо, нито интервюта нито разни ютубър анализатори дето разкостват всичко дето излиза като emergency awesome. В началото го гледах, но от както се комерсиализира почти не.

Друго се чудех сега, Джейми ще каже ли за плановете на Церсей или ще трябва Бран да го прави. Церсей трябва да е изненаданата накрая, но да видим как ще го реализират.

# 301
  • София
  • Мнения: 27 175
Церсей я искам 2 метра под земята. Моето момиче ще се погрижи за нея.
Иначе и аз се пазя много и много внимателно подбирам кои постове да чета, да не говорим за линкове със спойлери.

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Аз пиша рядко, ако не въобще, но пък си имам теория Simple Smile и да си я споделя.
Смятам, че битката при Зимен хребет ще приключи с отстъпление. Т.е. няма да се справят с мъртвите. И ще отстъпят.
За да успеят да се справят ще се наложи да се бият заедно с Церсей и да се съгласят да я приемат за кралица. Поне това ми идва на ум от трейлъра с гоящите лъвове. Лъвовете няма как да горят, но пък ако си имат дракони може.
Така ще се справят с мъртвите и ще се спази онзи горчив вкус на сериала до сега. Как ще приключи играта за трона, след като мъртвите бъдат победени идея нямам.

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 16:32 от MeMyselfI

# 303
  • Мнения: 1 961
Да, големи приказки колко щели да са дълги, увеличили с 20 мин последните два епизода..голямо чудо

# 304
  • Дивата природа
  • Мнения: 269

Entertainment Weekly - 15th of March 2019 # ALL Got pages:
Скрит текст:
UpDate: HQ + coverS & doubleD





























































Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 11:04 от Gloripeace

# 305
  • Мнения: 9 876
Кога започва?

# 306
  • Мнения: 381
На 14 април.

# 307
  • Мнения: 9 876
Малко остана Simple Smile

# 308
  • Мнения: 403
Остават точно 4 седмици... чак не мога да повярвам. Ще дойде и ще свърши за нула време...

# 309
  • България
  • Мнения: 6 211
Чудя се дали да започвам маратона на досегашните сезони?
За един месец май ще е ОК да ги изгледам.

# 310
  • Мнения: 9 876
Снощи стоях до 5 часа, много са яки. Но днес децата стават в 9 сутринта, и съм зомби цял ден

# 311
  • София
  • Мнения: 5 883
Аз ги гледам по hbo, по две на ден са и няма опасност да седиш до 4 през нощта чак. От понеделник почват пети сезон.
Сега тепърва да започваш, прекалено ми се струва...Grinning

# 312
  • Мнения: 6 448
Да, и аз по НВО си ги повтарям. Имам позабравени неща, добре ми идват повторенията.

# 313
  • България
  • Мнения: 6 211
Мисля сега да започна от първи сезон и до финала на последния сезон да съм готова да гледам новите серии. По принцип изчаквах финала на всеки сезон и гледах епизодите наведнъж.
Сцените с Денерис след смъртта на Хал Дрого ще ги превъртам обаче. Не можа да ми стане симпатична.
Но пък по-внимателно ще гледам тия със Санса. Все повече ми харесва.

# 314
  • Мнения: 1 460
Мисля сега да започна от първи сезон и до финала на последния сезон да съм готова да гледам новите серии. По принцип изчаквах финала на всеки сезон и гледах епизодите наведнъж.
Сцените с Денерис след смъртта на Хал Дрого ще ги превъртам обаче. Не можа да ми стане симпатична.
Но пък по-внимателно ще гледам тия със Санса. Все повече ми харесва.

Не ги превъртай, а наблюдавай бавната, но методична промяна в нея и как колкото повече власт придобива, толкова по-арогантна става - "Аз не съм политик, аз съм кралица." Wink
Скриптовете от 6 сезон,10 еп. са доста красноречиви за това в какво се превръща Дани след пленничеството си при дотраките. И това обяснява поведението й в 7 сезон.
Скрит текст:



Общи условия

Активация на акаунт