GoT 32 - Not today..

  • 41 447
  • 728
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 466
Всъщност от реакцията на Клептън не се разбира рибешки или драконови люспи са. Rolling Eyes


1. Люспите показват връзката с дом Тъли - Family, Duty, Honor . Ако Клептън е търсила тази връзка, това потвърждава казаното от Софи, че Санса в 8 сезон е защитна , а теорията въз основа на тийзъра в криптите, че тя е тази, която ще защити и предпази Джон политически, след като излезе наяве произхода му. Като добавим, че думите the pack survives  в сериала ги дадоха на Санса, докато в книгите се свързват с Аря, картинката започва да се избистря.



2. Люспите обаче не са подредени ритмично, както би изглеждала истинската рибешка кожа, по-хаотично стоят. Могат да бъдат обсидиан и това да е бронирата черна рокля, за която говореше Софи.

Иначе изглежда прекрасно. Много женствена и красива.

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 09:52 от irena681

# 181
  • Мнения: 8 578
Санса е най-добре изглеждащата според мен на тази постери.Някои са много фотошопнати, а други не ми харесват като стойка или облекло.

# 182
  • Мнения: 1 196
На мен всички са ми толкова обработени, че ми приличат направо на компютърно създадени изображения. Джайм ми е много странен в лице, не знам защо. Нямам търпение вече за трейлъра, кога ще го пускат, само трохи подхвърлят.

# 183
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, не ми харесват тия постери, повечето не приличат на себе си. Докарали са ги кривогледи със странично падащата светлина.
Жените са или като фолкзвезди, или като Лили Иванова за плейбой, загладени и напудрени.
Тирион е като току-що излязъл от салона за студено къдрене.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 18 091
Има хора, които оприличават роклята на Санса на кора от дърво. По ми е интересно защо Бран е син.
Тирион няма ръка на официалния постер/явно лош фотошоп/, но на този за испанското НВО си е с две ръце. Mr. Green

Церсей вярно е като нарисувана и интересно... няма корона.  Wink

# 185
  • Мнения: 1 961
Някой е написал, че роклята на Санса напомня на рибени люспи и създателката на костюмите е лайкнала мнението. Wink

Така ли..наистина ми заприлича и на мен на люспи без да съм чела тук ги видях за първи път снимките.
За Церсей и на мен ми направи впечатление, че няма корона.
Бран най-величествено изглежда, синьото всеки го свързва с лед, сигурно затова е със синьо..
За Джон, че единствен не е позициониран на постера като другите обсъжда ли се нищо?

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 15:05 от Lino

# 186
  • София
  • Мнения: 5 884
На предната страница - Че е позициониран като Нед на постера от първи сезон.

# 187
  • Мнения: 1 466
Има една много интересна тенденция на тройките в "Песен за огън и лед"/ГоТ - нещо го има три пъти, но третият път приключва различно. В случая:
1. Нед - провал в "играта на тронове"
2. Роб - провал в "играта на тронове"
3. Джон няма да се провали.
Бонус - Нед отдаваше голямо значение на честта и морала (не би могъл да изложи деца на смъртна опасност, но изложи своите на такава, надценявайки морала на противника)
BookРоб се ожени за неподходяща политически девойка, воден от чувството за чест.
Джон няма да отдава голямо значение на морала и честта, щом се налага да защити хората, които обича и това, в което вярва. Готов е да играе мръсно.
Скрит текст:
И той вече го прави. 
.

# 188
  • Варна
  • Мнения: 18 091
Нед и Роб са баща и син.
Джон е племенник и е Таргариен. Mr. Green Таргариените по принцип си играят мръсно. Справка - танца на драконите.

# 189
  • Мнения: 1 466
Джон е отгледан и възпитан от Нед Старк и околните го възприемат като синът на Нед Старк. Церсей каза, че знае, че може да се вярва на думата на сина на Нед Старк. Съответно публиката разбра, че тя всъщност смята Джон за глупав. Джайм също го подценява, като го нарича глупав. Всички си мислят, че си имат работа с Нед2.
Огромната част от публиката също е заблудена.

# 190
  • Вестерос
  • Мнения: 38 378
И точно затова ще се изненадат като Джон направи нещо неочаквано за Нед

# 191
  • Мнения: 1 466
Трима от героите са снимани с изражение, наречено Kubrick Stare (1. Tilt head down 2.Look up beneath eyebrows 3.Instant super-creepy look
 
 Любопитното е, че това са Нощния крал, когото всички възприемат за голямото зло:
Скрит текст:
Юрон Грейджой, който в сериала досега не е показал кой знае какво, но в книгите Рамзи е нищо пред неговите зверства.
Скрит текст:
И самата Денерис.
Скрит текст:
Джон също вади особен поглед, но различното при него е,че тялото му е наведено към меча, а не седи удобно на ЖТ както Нощния крал, Юрон и Дани.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 17:31 от irena681

# 192
  • HH
  • Мнения: 3 267
Джон изглежда така, все едно е ранен и нещо го боли. На мен ми е интересно защо той и Аря седят по един и същи начин.
Церсей мисля, че не носи корона, защото би се приело като намек, че тя ще е кралица след като всичко приключи.
Мисанден не виждам с какво заслужи собствен постер.

# 193
  • Мнения: 1 469
Нещо много яко се объркаха от ХБО със слогана на този сезон.
За какъв трон като битката е живи с/у мъртви. Колкото пъти го видя това и нещо в главата ми дава на късо.

Джон на тоя постер прилича на Роб.
Иначе чист маркетинг който няма да има връзка с действителноста.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 18 091
Мисандей не виждам с какво заслужи собствен постер.

Тя и Сив червей запълват цветнокожата квота.

П.П. Макар че трима евнуси с постери ми идват твърде много. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт