За конкурса "Най- чаровна бременна" на списане "Моето бебе и аз"

  • 4 518
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Искам да споделя с вас какво ми се случи ...
Участвах в този конкурс и не спечелих (не че има значение), но нали за всяка участничка има по- едно шише на чико, от тези анатомичните против колики, мина повече от месец, а аз не получавам нищо ...  newsm78 Обаждам се в редакцията те ме пращат в пощата  #Crazy отивам в пощата те казват нямаме колет за вас  #Crazy Пак в редакцията, а те казаха, че имат срок и като се върне шишето ще ми се обадят, а на мен ми иде да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire всички
Кажете има ли някой със същия проблем... или съм си карък по- рождение  Embarassed

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Искам да споделя с вас какво ми се случи ...
Участвах в този конкурс и не спечелих (не че има значение), но нали за всяка участничка има по- едно шише на чико, от тези анатомичните против колики, мина повече от месец, а аз не получавам нищо ...  newsm78 Обаждам се в редакцията те ме пращат в пощата  #Crazy отивам в пощата те казват нямаме колет за вас  #Crazy Пак в редакцията, а те казаха, че имат срок и като се върне шишето ще ми се обадят, а на мен ми иде да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire всички
Кажете има ли някой със същия проблем... или съм си карък по- рождение  Embarassed
Същата съм и аз.Аз обаче чакам не месец,а цели 3.Отказах се вече.Освен шише имам и подарък от Мустела,ама туй за унуй е тяхната работа,и вече не купувам това списание. Naughty Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 622

 Ей, жалко, че не съм участвала. Щях да спечеля  Crazy

# 3
  • Мнения: 3 569
Аз искам да оплюя шишетата на чико против колики. Гола вода са !

# 4
  • Мнения: 5 622

 Аз искам да дам глас в защита на шишетата на Чико п-в колики. Доволна съм.

 rotfImbo

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

# 6
  • Мнения: 5 622
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 3 569
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses




На снимката от аватара бременна ли си ?

# 8
  • Мнения: 5 622
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses






На снимката от аватара бременна ли си ?


Как ш'съм бременна бре!  Crazy

Година и 5 месеца съм там след раждането  Joy

Що пък на аватара точно питаш дали съм бременна?

Аз си имам други- бременски снимки, с тях щях да участвам, ако не мразех конКУРси

# 9
  • Мнения: 3 569
Базикам се. Иронично ми беше питането.  Peace

# 10
  • Мнения: 5 622

 Ааа, сори. Пак не загрях  Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 425
Не е за сефте. Аз съм печелила няколко пъти награди от това списание, а само веднъж пристигна. Затова спрях да го купувам и чета. Без това те крадат много статий от БГ МАММА  #Cussing out

# 12
  • Мнения: 644
Моята етърва беше участвала също,но си получи шишето NaughtyИ сега си храни малкия с него
Даже лично по куриер си го получи-в тях Hug

# 13
  • Мнения: 7 837
Освен да ти пратя едно шише, за да спреш да се разстройваш излишно  newsm78

# 14
  • Мнения: 3 569
Освен да ти пратя едно шише, за да спреш да се разстройваш излишно  newsm78

Твойто сигурно е няк'во вибриращо шише, а ?  Joy

# 15
  • Мнения: 9 990
Е, голяма работа-едно шише...ще си го набавиш от друго място...нали се продава по магазините или е някакво специално? newsm78

# 16
  • Мнения: 46 572
Освен да ти пратя едно шише, за да спреш да се разстройваш излишно  newsm78

Може ли и за мен едно шише ... ракия  smile3506

# 17
  • Мнения: 9 990
А на мен боза-ама резлива...вече слагат некви консерванти, та не прокисва така вкусно, както навремето

# 18
  • Мнения: 7 837
Никол, откъде да ти го извадя това шише ракия, отпред или от зад щанда   Grinning
Обърни се към Пере-то. Той е на странни вибрации днес и обича всички, със сигурност ще бъде дащен  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 116
Освен да ти пратя едно шише, за да спреш да се разстройваш излишно  newsm78

Може ли и за мен едно шише ... ракия  smile3506

 smile3501 rotfImbo newsm65

# 20
  • Мнения: 5 622
А на мен боза-ама резлива...вече слагат некви консерванти, та не прокисва така вкусно, както навремето

Eй..верно. кога беше дето от кранчетата по сладкарниците течеше бозичка  Wink

И аз я обичах резливка  Crazy

# 21
  • Мнения: 46 572
... Обърни се към Пере-то. Той е на странни вибрации днес и обича всички ...

 Joy Сега видях за какво говориш  Joy

# 22
  • Мнения: 5 468
Хайде да не споменавам имена на списания, но .......... така процедират - Обявяват конкурс и награди. Фирмата, която рекламират на бартер, им доставя наградите. Те жизнерадостно се хвърлят на кашона... редактори, шефове /най-вече/, рекламни агенти - целия персонал. Като отдЕлят за бати, за мама, за племенника, за стринка си Гюрка. Остава някой и друг брой от "наградите", който седи за всеки случай. Има ли РД, например на някой, слагат едно "подаръче" в торбичка и ето.
Пишат спечелилите в броя, но не им изпращат нищо.
Някои ги е срам да звънят в редакцията и така си остават - без награда. Други звънят и ги лъжат, че наградата е изпратена вече... всеки момент ще я получат. Трети вдигат луди скандали и след 2 дена наградата тръгва към тях.
Та такива ми ти работи...

# 23
  • Мнения: 5 622
Хайде да не споменавам имена на списания, но .......... така процедират - Обявяват конкурс и награди. Фирмата, която рекламират на бартер, им доставя наградите. Те жизнерадостно се хвърлят на кашона... редактори, шефове /най-вече/, рекламни агенти - целия персонал. Като отдЕлят за бати, за мама, за племенника, за стринка си Гюрка. Остава някой и друг брой от "наградите", който седи за всеки случай. Има ли РД, например на някой, слагат едно "подаръче" в торбичка и ето.
Пишат спечелилите в броя, но не им изпращат нищо.
Някои ги е срам да звънят в редакцията и така си остават - без награда. Други звънят и ги лъжат, че наградата е изпратена вече... всеки момент ще я получат. Трети вдигат луди скандали и след 2 дена наградата тръгва към тях.
Та такива ми ти работи...

  Дали?  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 457
аз съм участвала в конкурси на списание "МАМА"и всичко съм си получила Peace

# 25
  • Мнения: 115
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses



Пише се следующий раз  Wink

А против колики нищо не помага, единствено ако се кърми детето, то те са по-слаби.

# 26
  • Мнения: 903
Благодаря на всички сериозни и несериозни отговори  Wink Идеята ми беше да проверя дали съм единствената прее....ана  #Cussing out
Не ми пука общо взето просто за информация имам си други неща на главата в момента  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 9 990
Естествено, че не си сама.Редовно някой се оплаква от някой конкурс за нещо си.Ами научете се бе хора-участвайте за спорта, вещите, които обещават за награда в 99.9% не си заслужават усилията. ooooh!

# 28
  • Мнения: 46 572
Благодаря на всички сериозни и несериозни отговори  Wink ...

Опитахме се да те разведрим   bouquet не обръщай внимание на подобни неща, това е практика на списанията   Confused

# 29
  • Мнения: 1 035
аз пък още си 4акам снимките на бебка,които им пратих с плик за обратна поща....но уви Sad
колко писма им писах на майла,но нищо.....само обещават,4е ще ги пратят,а аз 4акам ли 4акам Cry

# 30
  • Мнения: 1 097
Аз спечелих конкурса за месец Март и си получих наградата едва миналата седмица.
Сеседката ми очаства и си получи шишето точно след 1 месец. Аз чаках сума ти време и се обаждах няколко пъти. Отговориха ми - "Не е моя работа, аз се заминавам с друго. Човека с наградите ще дойде след Х време, обадете се тогава"  #Cussing out
Наистина вдигнах скандал и ми я пратиха, след 2 дни беше у нас. Извиниха се, че имали проблем тези дни с наградите и "ще ви я пратим в началото на следващата седмица". Половин награда получих обаче, само помпата за кърма. А трябваше да има и козметика на Чико. Бях я отписала, но сега се ядосах и утре ще си я искам  Mr. Green

# 31
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кви борби, кво нещо. Липсва ми спортна злоба, за да се явявам по таквиз неща или да пращам детето, ще спечеля и после по джентълменски няма да се кахъря за наградата, само да  си разваля самочувствието  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 097
Калина, благодаряние на вашата отчетна тема ( Сиско -   bouquet ) и още един форум го спечелих  Peace Добре, че бяха майетата от МАЙ 2005  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 550
Калина, благодаряние на вашата отчетна тема ( Сиско -   bouquet ) и още един форум го спечелих  Peace Добре, че бяха майетата от МАЙ 2005  Mr. Green

Мола, мола...и аз гласувах за теб, не само МАЙ 2005  Crossing Arms

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз от църна завист и принципи отпреди два века и не гласувам  Mr. Green

# 35
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Калина, благодаряние на вашата отчетна тема ( Сиско -   bouquet ) и още един форум го спечелих  Peace Добре, че бяха майетата от МАЙ 2005  Mr. Green
Ааа,а другата отчетна къде я забрави Crossing Arms?И мойто Жоре и то за теб гласува......искаме си специалните благодарности Mr. Green!
А ние първо гласувахме,след това се запознахме с теб,най-безпристрастно си те харесахме и избрахме Heart Eyes!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 64
Сестра ми след 3 месеца си получи шишето така че има надежда нали тя умира последна Joy

# 37
  • Мнения: 5 622
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses



Пише се следующий раз  Wink



Мдааа... не твърдя, че руския ми е на ниво. Гледам най-напред Българския аз.......  Peace

# 38
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен.Аз също участвах във въпросния конкурс и още си чакам шишето.

# 39
Здравейте!
Като че ли е редно да получите и отговор от сп. "Моето бебе и аз". Благодарение на наша съвестна читателка разбрахме за обсъждания тук проблем. Първо, за наградата на дамата, отворила темата - свързахме се лично с нея и след като се установи, че наградата й е пратена (преди дори да се е наложило да се "разправя" за това) получихме извиненията й. Разбира се, лично - публично е малко по-трудно. А сега относно "ровенето" в получените "на бартер" награди от страна на екипа - количеството на продуктите, които реални рекламодатели дават за читателите ни е достатъчно за няколко детски отделения с целите им семейства. За жалост, не познаваме чак толкова много семейства лично. Не на последно място остава въпросът с авторството на статиите в нашето списание. Със създателката на този сайт сме в прекрасни отношения и самата тя не е забелязала да заимстваме от преведените тук чужди материали. Ако ви е удобно, ще е добре да цитирате кое е "преписано" от БГ мама, за да му обърнем по-специално внимание.
Наградите, които списанието дава на читателите си, са доброволен жест от наша страна и ако ги крием от някого, това би било равносилно да крием от самите себе си, в което няма особена логика. Факт е, че радваме достатъчно много наши читатели и ще продължаваме да го правим.
Поздрави и приятен ден!
Силвия Пенева,
отговорен редактор


# 40
  • Мнения: 9 990
" А сега относно "ровенето" в получените "на бартер" награди от страна на екипа - количеството на продуктите, които реални рекламодатели дават за читателите ни е достатъчно за няколко детски отделения с целите им семейства. За жалост, не познаваме чак толкова много семейства лично."
Това не ми стана ясно-бихте ли обяснили пак, моля Peace

# 41
  • Мнения: 5 622
Благодарение на наша съвестна читателка разбрахме за ....




Имаме предател между нас  Crazy

П.С. Не се обиждайте, моля  Peace Майтап да става. Както гледам сте приели твърде навътре отправените към вас и списанието упреци. Недейте  Peace Тук си говорим какво ли не, по-голяма част от което е за чесане на клавиатурите  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 371
Хайде да не споменавам имена на списания, но .......... така процедират - Обявяват конкурс и награди. Фирмата, която рекламират на бартер, им доставя наградите. Те жизнерадостно се хвърлят на кашона... редактори, шефове /най-вече/, рекламни агенти - целия персонал. Като отдЕлят за бати, за мама, за племенника, за стринка си Гюрка. Остава някой и друг брой от "наградите", който седи за всеки случай. Има ли РД, например на някой, слагат едно "подаръче" в торбичка и ето.
Пишат спечелилите в броя, но не им изпращат нищо.
Някои ги е срам да звънят в редакцията и така си остават - без награда. Други звънят и ги лъжат, че наградата е изпратена вече... всеки момент ще я получат. Трети вдигат луди скандали и след 2 дена наградата тръгва към тях.
Та такива ми ти работи...
Мисля, че собствениците или както там е думата на фирмата, представляваща Чико и сп. Моето бебе и аз, са едни и същи, така че това не важи за тях. Ако наистина е така, де newsm78

# 43
  • Мнения: 1 097
абе квото ще да става, мен ми е много кеф, че спечелих  Mr. Green
Марчето , мама Мери, всички от отчетната ПАЗАРДЖИК, техите съпрузи и всички, за които не се сетих да благодаря лично - искрени благодарности   bouquet Много цунки мунки от мен, хихи  Flutter Почнах много да се вживявам  Mr. Green

Обаче спор няма - стана ми много по-приятно, когато от списанието пише човек и каже какво е положението. Тук наистина не се влага много умисъл в някои теми, но когато хората са отговорни и сериозни си личи.
Лично мнение   Peace

# 44
  • Мнения: 5 468
Мисля, че собствениците или както там е думата на фирмата, представляваща Чико и сп. Моето бебе и аз, са едни и същи, така че това не важи за тях. Ако наистина е така, де newsm78
Не става въпрос за тях. Не съм работила в тази редакция, за да знам, какво става в нея. Дори ми харесва списанието им.
Дуци, за да не гадаеш, мога да ти кажа на лични, за кои говоря. Ама, само ако те яде любопитство...
Иначе, един ден, като издам мемоарите си, ще упомена и този период от живота ми Mr. Green.

# 45
  • Мнения: 4 371
Aaaa, Ню, аз помня къде работи ти Laughing

# 46
  • Мнения: 1 462
До другарката отговорен редактор,

Ни съ връзвайти на всичкуту дет го пише тука.  Убу че сте дали некво криво скъпо безплатно шише на момичето, ама дай да видим дали на бебенцето ще му и по-дубре.  Мен мъ съмнява.  И убу че читети тука форум.  Бравос.  Ма що сте "moeto bebe", а не "Силвия Пенева" ?  Я да са разпишити и в други теми...

Поздрави и приятна вечер.

П.П.  Май трябва повече да внимаваме какво пишем тук...  Ние нямаме проблем да дискутираме аналните продукти, надуваемите предмети и броя на любовниците, ама някои го приемат на сериозно.  И нещата вече не са същите. Laughing

# 47
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ама аз все пак не разбрах, каква е причината толкова момичета да не си получават наградите  newsm78

# 48
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ама аз все пак не разбрах, каква е причината толкова момичета да не си получават наградите  newsm78
Ей туй и аз не го разбрах.

# 49
  • Мнения: 903
Здравейте!
Като че ли е редно да получите и отговор от сп. "Моето бебе и аз". Благодарение на наша съвестна читателка разбрахме за обсъждания тук проблем. Първо, за наградата на дамата, отворила темата - свързахме се лично с нея и след като се установи, че наградата й е пратена (преди дори да се е наложило да се "разправя" за това) получихме извиненията й. Разбира се, лично - публично е малко по-трудно. А сега относно "ровенето" в получените "на бартер" награди от страна на екипа - количеството на продуктите, които реални рекламодатели дават за читателите ни е достатъчно за няколко детски отделения с целите им семейства. За жалост, не познаваме чак толкова много семейства лично. Не на последно място остава въпросът с авторството на статиите в нашето списание. Със създателката на този сайт сме в прекрасни отношения и самата тя не е забелязала да заимстваме от преведените тук чужди материали. Ако ви е удобно, ще е добре да цитирате кое е "преписано" от БГ мама, за да му обърнем по-специално внимание.
Наградите, които списанието дава на читателите си, са доброволен жест от наша страна и ако ги крием от някого, това би било равносилно да крием от самите себе си, в което няма особена логика. Факт е, че радваме достатъчно много наши читатели и ще продължаваме да го правим.
Поздрави и приятен ден!
Силвия Пенева,
отговорен редактор



Много се радвам, че въпросното списание си е направило труда да отговори и сега аз искам за последно да кажа нещо и това се надявам да бъде прочетено от "съвестната читателка на списанието", за да им бъде предадено, за да не се налага да се обаждам пак в редакцията...
Първо не съм се извинявала на никой за нищо...
Второ- въпросната госпожа или госпожица (се тая) след прочитане на написаното от мен решава да се обади по телефона в къщи... моята свекърва решава, че е някоя приятелка и й съобщава, че съм закарана в болница за раждане... дамата обаче решава да ми звъни на мобилния телефон и аз естествено вдигам лежейки на леглото с контракции на 5 минути (само жена която не е жардала не знае за какво става въпрос и предполагам, че тя е от тези)... започва някакъв разговор и тя ми казва, че било некоректно от моя страна да пиша такива неща  newsm78 Чакайте бре хора това не е ли демокрацията "да изразяваш мнението си свободно"... аз естествено казвам, че мисля, че не съм направила нищо лошо и, че момента не е подходящ, а тя продължава да ми говори...  Sick Sick Sick ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ  ooooh!
Въпреки това имам обаждане преди време, че ще ми се изпрати ново шише и ВЧЕРА НА 12.07.2006 Г. АЗ СИ ПОЛУЧИХ ПРОСЛОВУТОТО ШИШЕ... така че мили дами очаквайте включване ЕВЕНТУАЛНО..................
НА СПИСАНИЕ "МОЕТО БЕБЕ И АЗ" ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО ... 

# 50
  • Мнения: 18
аз спечелих приз за мама-пътешественичка, но уви нищо не ми изпратиха. Писах им писмо и ми казаха да чакам  Thinking ....... е чакам вече 11 месеца #Cussing out

# 51
  • out of space
  • Мнения: 8 574
аз спечелих приз за мама-пътешественичка, но уви нищо не ми изпратиха. Писах им писмо и ми казаха да чакам  Thinking ....... е чакам вече 11 месеца #Cussing out

11 месеца?!  Shocked

Добре че не участвам в конкурси...щото си знам, че няма да спечеля. Твойто си е за яд! Спечелила и неполучила!  Rolling Eyes

# 52
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ха, ха .... май доста читателки са прелъстени и изоставени от това списание....

# 53
  • Мнения: 1 462
Толкоз по въпроса, явно.  Печалбата е усмивка по радиото.  Добре, че за моето бебе и аз не ми трябва списание.

Общи условия

Активация на акаунт