Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧"Навсякъде ти/Her Yerde Sen"❧Т.1

  • 65 301
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Лучия Hands Plus1
И популярност търсят : )
Ако не качват нови неща и хората ще спрат да им гледат сайтовете.

Сега този сериал пуска много снимки, което е добре за зрителите.

# 466
  • Мнения: 5 723
    На мен ми се стори,че с любов към майка му бяха детските спомени..Може би после се е случило нещо с нея..Но че има някакво безспокойство,свързано с миналото му е явно..Вероятно и затова е отишъл в чужбина..
[/quote]
Отлага  или не  иска изобщо да се срещне с баща ли е този  или близък ,за който говори цветаря ????
Да , баща му е  Атила бей ............

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 18:20 от sofia26

# 467
  • Мнения: 28 077
Фрагман 1 за еп. 3, рус. суб.

https://vk.com/video-43403807_456240228?list=f6d6e1e59c7c379690

В първа серия Демир си спомняше дете и жена в дома, който преди време е продал и след връщането си от Япония купи отново - вероятно това е родният му дом. По някаква причина не желае да се срещне с баща си, но защо му е обиден, ще разберем в някоя от следващите серии.
Със сълзи се смях на Питър Пан във втората серия Joy

# 468
  • Мнения: 1 732
Доколкото разбрах  това е бил неговият дом преди да замине,свързан е с детството му,затова го купи, макар и половината де, и затова толкова държи да остане в него...И на мен ми допадна моментът с Питър Пан..Харесва ми сериалчето , с удоволствие го гледам,та дори  искам да го дават всеки ден..Демир вече е влюбен , мисля ,харесват ми моментите с неговата ревност,която още е неосъзната..От фрага разбрах,че Селин ще провали сделката  на господина,който им направи партито.
 

# 469
  • Мнения: 5 647
Здравейте Blush
Изгледах първа серия на "Навсякъде ти" с Бг превод, чакам втората, да си създам мнение. Е, не съм много претенциозна, все пак е летен сериал Grinning

Айбюке от днес, не знам с кого е


Лейла Тънлар, също от днес, на сватба


Боран, от вчера, с един негов любимец. Grinning



 Снимките с това кученце обикновено са от Анкара.  Значи, както бяха писали, снимките на филма все още не са започнали или върви само някаква подготовка. Иначе филмът вече го има в IMDb, даже се знае как ще се казва героят на Боран- Емрах.

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 15:07 от bubanka

# 470
  • Мнения: 28 077
Привет! Hug

Онче, снимките на филма "Biz Böyleyiz" - "Ние сме такива" с участието на Боран започнаха на 18 юни в Урла.
Тази снимка е от по - рано





Нова от Зеррин



 newsm08



Летните сериали са за забавление и лечение на зрителите от тежките травми, които получават от драмите през сезона. Mr. Green Пак има сълзи, но от смях. На мен двойката Айбюке - Фуркан ми харесва, добра спойка се получи между двамата. И аз като Вили искам серии всеки ден - по - кратки, но да не чакам цяла седмица Wink

# 471
  • Мнения: 5 647
Да, Лу, знам, нали следя всичко, свързано с Боран Grinning
Бирсен първо написа, че снимките на "Ние сме такива" започват след изборите. После режисьорът  пусна  снимката  от твоя пост.  
Т.е. започнали са нещо, но не знам колко от актьорите са  Урла. Боран така или иначе не гласува в Истанбул, той подкрепи опозиционния кандидат в Анкара още през март.
А другите и да са били в Урла, днес са в Истанбул Hands V
Ето публикация  в Инстаграм на Бурак Алтай от днес.



Рано- рано е гласувал Hands V
Ще следя и другите, да действат и да тръгват към морето, че ги чакам с нетърпение вече Smiley

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 11:34 от oncee

# 472
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета, въобще не съм ви забравила, и пристигам! Revolving Hearts
Просто нямах време да седна и да гледам сериите, та и да коментирам. Вчера изгледах всичките серии на летните сериали този сезон и никак даже не съм разочарована, имайки предвид, че не съм особен фен на турските ром-комчета.

Сериалчето на Айбюке е много сладко! Animal Hatched Chick Знаете, че не съм кой знае какъв фен на Фуркан, обаче, от всичките му роли досега, тази като че ли най му пасва. И именно партньорството с Айбюке най-много му пасва. Sparkling Heart А нейният позитивизъм и непринудеността й личат именно от ролята на Селин. Да, както и вие сте отбелязали - на моменти е пресилена, но във всички летни сериали е така. Тъй като изгледах и останалите три, които се въртят в момента - ами Бурджу Йозберк в Afili Aşk е даже още по-пресилена в играта на героинята си. При Айбюке дори пресиленото изглежда някак естествено. Relaxed
Обаче най-много в сериала ми харесва, че няма обичайните махленски драми, наистина. Всички са млади, работещи, усмихнати, и сериалчето минава къде-къде по-леко. Единствено двете квачки-сестри ми идват излишни, ама няма как да се избяга от такъв тип откачалки в летен турски сериал, уви. И потенциално пак се заражда семеен проблем, покрай бащата на Демир, но да се надяваме комедията да надделее над типично турската драма. Hands Pray

А, и да не пропусна. Много ми е сладичка историята за Питър Пан. Heart Да се надяваме да я разгърнат още повече сценаристите и да не ни разочароват.

Интересен фрагман. Демир бей вече сдава багажа постепенно. То ревност, то погледи... Nerd
И другата сладка двойка - Ибо и Айда. Като дечица са, много са ми сладурести. Heart Eyes

И, да не забравя - любимият ми момент от втори епизод: Sweat Smile



(Ето това имах предвид под "при Айбюке дори пресиленото изглежда някак естествено".Innocent)

# 473
  • Мнения: 28 077
Тине, Селин разбра, че се издаде като заговори "жените не се интересуват от мускули...", затова се тръшка... hahaha

Още една хубава сцена сцена - в две клипчета

https://www.instagram.com/p/BzDRjbeA3cR/

# 474
  • Мнения: 1 732
Много са ми сладки..За пръв път гледам и двамата,но ми допадат..
Скрит текст:
💢Селин и побочное действие
обезболивающего 💢

— Селин? Селин. Селин. Селин!
— Питер?
— Кто?
— Добро пожаловать!
— Это тебе добро пожаловать. Как ты? Тебя не тошнит?
— Я так долго ждала тебя, Питер Пэн!
— Питер Пэн?! Я - Демир! Эээй? Как тогда тебя зовут?
— Венди! Шутка, шутка. Я - Селин.
— Ну-ка, открой глаз. Селин? Ты в порядке?
— Оой..
— Проследи за моим пальцем. Ладно-ладно, вроде всё в норме, но...Мы всё же поедем в больницу. Давай.
— Нет, нет. Не надо в больницу, Питер! Давай останемся здесь. В нашем доме.
— Друг, разве можно пить больше 2-ух таблеток обезболивающего? Я предупреждал, говорил, но нет. И шарики совсем за ролики зашли...
— Ооф, у меня очень болит плечо, Питер!
•••••••••••••••••••
— Селин!
— Помнишь, мы убегали от Капитана Крюка?
— Не шевелись!
— Ты так свой...ооой!
— Селин!
— Ты вытащил меч: «Защищайся, Крюк!». «Я пришёл накормить крокодилов!»
— Селин, ты можешь спокойно сидеть?
— Потом мы до самого утра танцевали в полёте...
— Ммм...
— Ооо, Питер, какие у тебя мягкие волосы...
— Селин, контролируй свои руки!
— Вскоре Капитан Крюк нашёл наше место! Потом мы убежали...
— Я не стану убегать! Я переломаю ему нос и сброшу на съедение крокодилам!
— Йааа..

# 475
  • Мнения: 5 647
И Айбюке вече изпълни дълга си към демокрацията и кемализма.Hands V
Призовава и другите от Инстаграм и Туитър.Hands Punch



https://twitter.com/aybukepusat/status/1142741150559801344

Актьорите от "Ние сме такива" също съобщават, че са гласували, последно видях стори на Йозге Йозпиринджи. Хайде, дадохте гласа си за промяната, тръгвайте вече за Урла, че чакаме филм да снимате Grinning

# 476
  • Мнения: 13 432
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover

Благодаря на руските фенове за преведения еп. 2 и трейлъра на еп.3. Hands Plus1



За съжаление, все още няма галерия с кадри от еп.3. Disappointed

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 15:04 от bubanka

# 477
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, момичета!


И аз гледам летните сериали, затова се "прикалъпвам" към вас, да си споделяме мнения.
Повечето се знаем от други теми,което прави темата уютна и "своя".

Навсякъде ти ми харесва, особено Айбуке - много сладка, много модерноизглеждаща, много жива и истинска. Фуркан ми е малко дървен още, но се надявам,че тя ще го завихри около себе си, има енергията за това. Още не ги усещам като двойка, но се надявам, че ще се получи.
Важното е сценаристите да ги бива, да им пишат остроумни диалози и да измислят комични ситуации.

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 15:06 от bubanka

# 478
  • Мнения: 28 077
Привет! Hug
Светле, радвам се, че си тук bouquet
Не казват кога, но ще има втори фрагман, лелите научили първия наизуст Laughing



И аз го научих, но не разбрах - това килия ли е hahaha





Озет

Селин и Демир возвращаются с вечеринки, в доме их ждет гость. Успеет ли скрыться Бурак или Демир его поймает? Сестрицы хотят влюбить Демира и Селин, они подсыпают какое-то вещество в печенье, и присылают нашей парочке! Йылдырым очень зол, он хочет закрыть компанию Артемин. Есть один выход из ситуации, чтобы спасти компанию, необходимо уволить Селин.. Сможет ли Демир спасти компанию? Будет ли уволена Селин?

Непоказан вариант на сцената с Питър Пан, няма превод











# 479
  • София
  • Мнения: 3 434
Привет!
С голям интерес и желание гледах "Соколовият хълм" и много съжалявам, че необяснимо за мен спряха великолепния сериал. Много харесвах двойката Боран и Айбюке и поради тази причина започнах да гледам "Навсякъде ти". Харесва ми и очаквам следващия епизод. Хубав ден на всички и до скоро.



Общи условия

Активация на акаунт