Фермата 4 - Съединение - тема 14 - ФИНАЛ (10.12. - .....)

  • 67 076
  • 2 239
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 17 623
конкретно за този случай смятам че точно песента сто години е подходяща като заглавие. връщането на фермерите сто години назад. ала бала. връзва се. иначе и аз не им знам новото творчество.

# 2 116
  • Мнения: 5 180
Явно новото им творчество е толкова впечатляващо,че на никого не е направило впечатление
Grinning

# 2 117
  • Мнения: 64
Откакто взеха Дидо за вокалист през 2005 г., имат само една по-известна песен, издадена 2006 г. Иначе с Дичо имаха много хитове преди това. Не е само "100 години", която изпяха на финала заради тематичната връзка, както и Holden отбеляза.

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 04:13 от Бела Суон

# 2 118
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Явно новото им творчество е толкова впечатляващо,че на никого не е направило впечатление
Grinning

Дам, както и новият им вокалист😉 ( сори, не се сдържах)

Майтапа на страна. Дано сега им потръгне.

Друго ми направи впечатление на мен, тук романи се изписаха за вербалното насилие над Роси от Роман, а в "Преди обед" темата се подмина. Нямаше пряк въпрос към Роман, дали мисли, че правилно е постъпил с Росица и дали й се е извинил извън кадър. Нямаше пряк въпрос й към Роска за случая. Напоследък в предаването си личеше, че са се разбрали някак, но така и не се разбра как. Гледам, че тук пишещите си интерпретират нещата, но защо не им беше зададен въпроса ребром, а ги питаха всякакви други неща се чудя. И това след като напоследък по медиите не веднъж се говори за насилието.

# 2 119
  • Мнения: X
Ами какво да й се извинява, като тя великодушно му прости, че даже и гласува човекът. То и аз на негово място ще си мисля, че в такъв случай дори и да съм направил някой гаф, всичко е забравено.
Пък и вече след дъжд качулка да се извинява....той поне много държеше на това като има да казва нещо, да го казва право в Очи. Хич не ми е в негов стил да я моли за прошка в някакво предаване. Той вече е Фанал господ за шлифера човекът.

# 2 120
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Никой ли не допуска, че проблемите между Роска и Роман, и не само Роман, са част от сценария? И защо всъщност не са ни показвали какво е предизвикало подобно отношение към "горката" Росица? Сценарният екип не спи, а чете какви са настроенията сред публиката,  ако ни покажат всичко, "ореола ѝ на мъченица" нямаше да го има според мен. Продукцията вижда по някое време коя е потенциалната им златна кокошка, след Дидо, разбира се, и действа, СМС-ите са им в кърпа вързани, ако успеят да предизвикат съжаление/съпричастност у публиката към даден участник.
Ако реално Росица се е чувствала жертва на Роман, а и на Гошко, защо ѝ беше да подкрепя толкова пламенно втория на дуела с Нури, както и да прощава тъй великодушно на "насилника" Роман...
Или идеята ѝ е била да се хареса още повече на публиката - "вижте колко съм великодушна, как умея да прощавам" Simple Smile ....

# 2 121
  • Мнения: 1 804
За мен зорлем ѝ ДОналожиха образа на "Росица-мъченица". На кастингите е "проплакала", че не я оценяват вкъщи и че слугува от 14-годишна от хоп - ето ти жертва за съжаляване. Заплахите, че ще съди Цецо бяха пълен смях, защото "скандалът" между тях беше като разходка в парка на фона на панаирите ѝ с Роман и Хриса. Ако е сценарий - разбирам, но ако не е - Роска много ми олеква.

# 2 122
  • Вестерос
  • Мнения: 38 267
Писала е това към всички зрители и към тези, коментирали под анонса за Преди обед

Rosi Yoncheva
Rosi Yoncheva Благодаря на всички за подкрепата ,милите думи,упреците,пожеланията!
Желая на всички Ви весели празници!Бъдете здрави и щастливи!
Правете каквото трябва,а нека става каквото ще!Мечтайте и сбъдвайте мечтите си без да пестите усилия,нерви,средства и правете добро!

# 2 123
# 2 124
  • Другата България
  • Мнения: 37 428
Аз нямам време да гледам, някоя добра душа ако може да резюмира. Praynig

# 2 125
  • Мнения: 550
Интервюто на Росица е много скучно, драни ме как постоянно гледа в камерата. Нищо съществено не каза... Общи приказки. Много гримасничи и това я състарява.

# 2 126
  • Мнения: 6 193
Скучно беше интервюто с Нури,разказва за онзи спор с Георги относно наградата ,където се караха  341uu После дадоха дъщеря му и там каза някой неща за обучението и и това беше

# 2 127
  • Мнения: 111
"скучните" образи на Нури и Роси по телевизията, са нормалните образи на почти всички наши познати. Няма как да ви изненадат с нещо кой знае какво, защото хората са си заети с ежеднвните дела, както повечето от нас. Естественно има време и за приключения, но когато минеш 30-те и си с едно-две деца, опитите за приключенията леко поспадат Simple Smile По важното е, че хората се държат естественно и няма някакво разминаване в образите, които видяхме по време на сезона.

# 2 128
  • Мнения: 1 866
Някой смелчага от форума ще се пуска ли на кастинга? Grinning

# 2 129
  • Мнения: 8 817
Имам желание,ама не искам!

Общи условия

Активация на акаунт