Фермата 4 - Съединение - тема 14 - ФИНАЛ (10.12. - .....)

  • 67 108
  • 2 239
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 5 285
Хора, ма какъв е тоя съд дето го спрягате? Вие по български съдилища ходили ли сте? Ще ги осъди,ама в друг живот! То на убийци се разминава съвсем или просто символично. 20 години съм била в тази система и ми е пределно ясно.
Не знам какво си работила 20 години в системата, но за подобни неща се съдят хората всеки ден. Дела за обиди колкото да искаш.
Мда, и все успешни. То не е въпроса до количеството.  

# 2 101
  • Мнения: 11 555
Абе даже и да не го осъдят, достатъчно е да му запари под опашката.

# 2 102
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Възможно е, аз също си помислих, че е решила да не го съди прекалено строго, предвид обстоятелствата.
С Цецо не помня за какво се скараха, за мястото на  жените   ли беше, нещо такова ми се върти из главата.
Обаче- при скандала с Цецо, Росица веднага го заплаши със съд. Докато за майката на Роман се разбра доста след онази случка, а тя тогава не реагира.
Правилно ти се върти из главата. И аз имам същите спомени. Избухна бомбата, когато Цецо реши като на синджир да връзва жените до печките, а Роси му опонира... нищо че така или иначе винаги си стоеше до печката жената... кой най-вкусничко им готвеше на готованците, а!?! (нужда нЕмаше да се прави на диригент, те самички си се бяха подредили... или поне тия около печките и котлоните) Разбирам мненията И на двамата между другото. Цецо малко патриархално го раздаваше, Росица не му се нагъзи и контрира и беше в правото си жената. Мъж, който нито ме е хранил, нито поил, нито ме е носил на ръце или лекарствата ми е осигурявал и да ми излиза с мнение къде ми било мястото знаЙш колко ще го търпя при положение, че сама мога да си осигуря горе изброеното? Ще го сдъвча и изплюя и ако видя, че си е взел поука може пък и шанс да му дам за втори опит. Аз Роси наистина така я виждам като аура, възпитание, характер...

# 2 103
  • Мнения: 1 872
https://www.youtube.com/watch?v=1l38pMn_4a0&feature=youtu.be … evxRa08v4_59Nvzx8

Лили - облаче ле бяло, просто уникално. Много се радвам, че Фермата й даде сцената, от която се нуждаеше. Даже има участие в моя роден град в едно заведение.

# 2 104
  • Варна
  • Мнения: 1 685
https://www.youtube.com/watch?v=1l38pMn_4a0&feature=yout … evxRa08v4_59Nvzx8

Лили - облаче ле бяло, просто уникално. Много се радвам, че Фермата й даде сцената, от която се нуждаеше. Даже има участие в моя роден град в едно заведение.

shokomen, благодаря за споделеното. Лилинце винаги ми е била симпатична дори и на моменти дразнеща с постъпки и нелогични гласувания... тя си е просто нашата мила, симпатична Лили - облаче ле бяяяяяло. Grinning

Я кажи къде е твоят роден град, че да дойдем да я видим и чуем на живо. Днес или утре участие "в едно заведение", други ден що пък не участие и "на един препълнен стадион". Направи ли ви впечатление на финала какъв аранжимент поднесоха Д2 с Лили? Беше много красиво и хармонично поне според мен... Колко много храна има в ангелските гласове на България... За спечелените Грами сте чували повечето, но някои не подозират дори, че крадат от нас яко всякакви нотописци... във филмова музика има от нашите народни песни, в рок и метъл албуми, в саундтраци на 3D игри...

# 2 105
  • Мнения: 6 236
Във В.Търново скоро Лили имаше едно участие в механа Хъшове.  Grinning Роси днес ще гостува в Преди обед след малко

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 09:49 от elpi

# 2 106
  • Варна
  • Мнения: 10 655
След малко ще дават интервюто с Роси.

# 2 107
  • Мнения: 14 837
Напишете какво е казала, моля.




# 2 108
  • Мнения: 4 833
Хайде започва Simple Smile

За Фермата почти не коментираха. Каза само, че е била себе си и си е знаела силите и е била готова да е на финал, това ѝ била целта. Най-голямата награда бил вотът на хората отвън. Каза, че си слага един вид защитна маска с това поведение, защото е много ранима и емоционална, но попринцип се опитвала , когато някой агресора към нея да победи лошото с добро. Явно визираше ситуацията с Роман.
Питаха я за мъжа ѝ и проблемите с него каза, че явно заради рутината я е приел за даденост и не ѝ е обръщал внимание, той пък каза(имаше скайп връзка), че много я обича и че ще се постарае да ѝ го показва и доказва. Заедно са от над 20 години, живеели в един блок и така се загаджили. Явно същината на проблема при тях е точно рутината. Тя не се е чувствала щастлива, защото там животът е затворен и явно нищо интересно не ѝ се е случвало - работа, деца, домакинство, имала е нужда малко от почивка и Фермата била глътка въздух. Сега връзката с Цецо( мъжът ѝ) била, като в началото , преоткрили се.
Разказа и как е попаднала в Англия. Най-напред няколко години на студентски бригади и после, като завършила се решили и заминали.
Каза, още че у тях тя е тарторът, но го била наследила от баща си, който бил военен 22 години и е израснала в семейство със строга дисциплина.
За празниците ще са си в бг.

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 11:08 от BaDBluEeYeS

# 2 109
  • Мнения: 6 236
Интервюто с Роси не беше интересно ,разказва за мъжа си повечето и за работата си в чужбина  Sly

# 2 110
  • Мнения: 9 123
Добро или лошо говори за мъжа си, нали се оплакваше нещо от него?

# 2 111
  • Мнения: 4 833
Редактирах си последното мнение и разказах г/д интервюто.

Говори добре за мъжа си, но сякаш ѝ е липсвало някакво разтърсващо изживяване с такова впечатление останах.

# 2 112
  • Варна
  • Мнения: 1 685
BaDBluEeYeS, мда... Роси хубави думи изговори за мъжа си (елементарното и възпитание не позволяваше друго), но и някак си с носталгия ги изговори... което ме кара да си мисля, че е имала нужда не точно от "приключения", а по-скоро да се изяви като жената, в която се е влюбил едно време тоя съвременен ПЪН, да го събуди, да си спомни и да му светне най-после лампичката що за жена го обича. Достойнството му опази, че даже и, че се е решила деца да му ражда сподели... и му ги е родила, че и сама възпитала така като гледам... не са останали просто едни безпочвени обещания от нейна страна... а от колко малко има нужда една жена за всичкото това... едно "Добро утро" с целувка, една препечена филийка, едно топло кафенце или чайче, готова обелена мандарина.... Чак пък толкова ли изискваме валкириите!? Може да сме груби, стоически изглеждащи, мачкащи, но си имаме и тънка струна, по която да се налага от време на време да се посвири.
За мен мъжът на Роси наистина се оказа абсолютен ПЪН. Добронамерен, но 100% ПЪН. Дано успее жената да му събуди заспалата чувствителност...

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 11:56 от Spirit Crusher

# 2 113
  • Мнения: 8 927
   Гледах и аз Росито.Харесвам я,не се прави на супер жена,неправеща никакви компромиси.Напротив,мисля че зад маската на Хитлер се крие абсолютно нормална съпруга и майка,която си има върхове и спадове и имаща смелостта да потърси адреналин и приключение в среда,различна от деца и мъж.И усмихната широко!Крива,незнамсикаква,но усмихната.Каза,че съпругът й иска или трето дете или куче,ама тя е желязна-НЕ!

# 2 114
  • London
  • Мнения: 6 732
А защо Д2 си пее само една песен откак бях ученичка още? Толкова ли нямат нови текстове и идеи? Говоря за песента, която пяха на финала....

Общи условия

Активация на акаунт