Фермата 4 - Съединение - тема 14 - ФИНАЛ (10.12. - .....)

  • 67 010
  • 2 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 745
Аз му писах в Инстаграм на Симо, много приятно впечатление ми направи. Отговори ми почти веднага.
Мисля, че е по-активен с фенове и симпатизанти в Инстаграм, а Фейсбук си му е лична територия- за близки и познати.

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 38 243
Някой питаше за Амулета и Сашка- мисля, че за последните дуели амулетът не важи Simple Smile

Мерси за темата!

Относно фб - аз само един път съм пращала и ме прие-Тодор от Фермата две Grinning

Имам и един , двама от екс факторите Simple Smile

Пак се сетих за мин.година и Каролев дето ми праща съобщение в месинджъра за един мой коментар Grinning Grinning

# 62
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да, амулетът важи само за първия дуел, за полуфиналните два - не.
Тя Миленка затова се направи на много благородна, че спасява Сашка един вид - да се спаси от дуел преди полуфинала с амулета.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 324
Обявили ли са кога ще е финалът?

# 64
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да, тази неделя, 16.12.'18 г.

# 65
  • Мнения: 66
Може ли някой да снапшот-не защитните коментари на Миуена, защото всички публикации, които я касаят, са задръстени с хиляди коментари Joy

# 66
  • Мнения: X
И това не значи, автоматично, че изглеждам противно и затова не иска да ме приеме, нали?
Олеле, ти всяко нещо ако го приемаш толкова лично, лошо ти се пише.
Според мен просто не те познава момчето и затова не те приема. Още повече, че не се знае и какви са му настройките на ФБ. На мен например хора, с които нямаме общи приятели, не могат да ми изпращат покани за приятелство. Така, че не си мисли, че непременно не си привлекателна, а че да речем вече му е писнало от фенки.
Ти го видя по какъв тип жени си пада - такива русички, слабички и синеоки като Радка. Така че, на база само някакви снимки без за нещп друго да сте контактували преди, ако не си от този типаж, може би не намира смисъл да те приема.
Виж, на Жоро, ако му пратиш снимка на задник, може и да те приеме Simple Smile))

# 67
  • Вестерос
  • Мнения: 38 243
Milena Plamenova Zareva Благодаря на всички за прекрасните етикети, които ми лепите! Явно ме познавате по- добре от мен самата! 🤔😘

Katia Mıtkova Milena Plamenova Zareva Искрено се зарадвах, че виждаш как изглеждаш в очите на хората! 😆😆😆
22

    Харесване
     · Отговор · 12 ч.

Milena Plamenova Zareva
Milena Plamenova Zareva Katia Mıtkova Всички имат право на мнение. Не мисля, че съм нагрубила някой от вас, но щом мислите, че съм " мърша , пачавра" и т.н. Така да бъде

# 68
  • Мнения: 1 729
Мъжът  и също се беше включил по едно време Grinning

# 69
  • Мнения: 66
Milena Plamenova Zareva Благодаря на всички за прекрасните етикети, които ми лепите! Явно ме познавате по- добре от мен самата! 🤔😘

Хахахах Joy Както казва в рекламата онзи пуФКаФ аптекар на възрастна двойка, интересуваща се от цената на хапче за сърце - "Но моля ви...." Joy

# 70
  • London
  • Мнения: 6 732
Някой питаше за Амулета и Сашка- мисля, че за последните дуели амулетът не важи Simple Smile

Мерси за темата!

Относно фб - аз само един път съм пращала и ме прие-Тодор от Фермата две Grinning

Имам и един , двама от екс факторите Simple Smile

Пак се сетих за мин.година и Каролев дето ми праща съобщение в месинджъра за един мой коментар Grinning Grinning
Този пергиш Каролев да не е искал свалка?😂

И аз я нахраних културно преди малко под коментара й. Написах, че няма как 90% от зрителите да не те харесват без причина, да си пусне записи и да се запознае със себе си, защото очевидно няма ясна преценка за особата си.

# 71
  • Вестерос
  • Мнения: 38 243
Обясняваше ми защо се държи гадно с Дарина Grinning И че ще стои до когато си иска във Фермата Grinning

Допълних коментарите на Милена.

Отдолу отговаря на всички Grinning

# 72
  • Мнения: 31 160
Хубаво е, че Милена отпадна.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 959
Аз му писах в Инстаграм на Симо, много приятно впечатление ми направи. Отговори ми почти веднага.
Мисля, че е по-активен с фенове и симпатизанти в Инстаграм, а Фейсбук си му е лична територия- за близки и познати.

Симо има фен група във Фейсбук. Ако искаш може да се включиш в нея. Сайтът ми е предложи, защото от време на време посещавам страницата на Фермата във ФБ, за да чета коментарите.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 554
Не знам как ви се занимава да се пишете с непознати хора във фейсбук, че чак да им обяснявате какви са. Какво ви пука всъщност? Нито живеете с Милена, нито ще я промените. На тези години човек не се променя. Гледайте си Фермата, разнообразявайте се, ама чак толкова вътрешно да го приемате...странно.

Общи условия

Активация на акаунт