Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 11

  • 53 262
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Има ли още някои, които могат да съберат и да ни шокират : )))))



Модерните бракове по сметка : )))) После Ендер ще ми разправя кой си правил сметката и преследвал пари - хахаахах. Значи, ако имаш пари и го правиш - може, а ако нямаш пари - не може да го правиш?!

Злати wavey

Hands Plus1 За снимката с откраднатата целувка. Толкова емоция има като я гледам  - хем колебание, хем желание - Зейнеп се разкъсва между това ,че иска Алихан , а трябва да постъпи "правилно" и да не го доближава.
Той си призна ,че не може да не я вижда, ама според мен и тя не може да не го вижда. За това прие да е под носа му. Само, че Алихан иска всичко и даже и да не са съвместими нещата пак иска да получи всичко. Краен и максималист  : )))))

Първи сезон, когато се обясняваха за заминаването й и това магаре не й каза да остане : ))))


И 28 епизод, Зейнеп, когато му каза: "Трябва да  умееш да оставиш всичко." Rolling Eyes


Фили wavey
: ))) историята им е много интересна. Мен ме яде любопитството какво ще се случи.

# 721
  • Мнения: 1 570
Честита Нова Година!
Нека да е успешна за сериала и за актьорите!
С нетърпение очаквам 21.01.Много ми харесват сценариите, които Фили и Боби предсказват. Без да засягам другите момичета в темата.

# 722
  • Мнения: 41 686
Добро утроо! Wink Hug



Боби Hug Ивман Hug

Ендер не може да погледне себе си тръгнала на другите да държи сметка! Peace Да я видя сега какво ще направи за разглезения си син си, който без книжка кара кола и направи катастрофа!Пак ще обвинява Халит! Peace

Като няма епизод и рускините са измислили с какво да си запълваме времето...
Промо фото, которые будоражили наши сердца Часть 1.




от Сарп в НюЙорк-в парка дава храна на катеричка....
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240836%2F4f363bd … l_wall_-158229374

и нов клип от вчера....
Бывало и хуже... или тактика выживания, когда хотцо (Сериал "Запретный плод"/'Yasak Elma')


Нека денят ви е щастлив! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 723
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет Ябълкова тема : ))) Hands Hand
Ивман Hug благодаря.  Опитвам се да хвана ритъма на СЦ и да позная какво са ни забъркали , а и да има настроение в темата, да се забавляваме. Само ,че СЦ са склонни да ни тормозят заради рейтинга.
Този брак на Алихан с Ендер - просто беше върха на тормоза : )))))
Сега с Кемал и Зехра - малко по-малко, ама пак ни забиха : ))))
Всъщност тя пак Зехра почна тази линия с хахавите бракове като се омъжи за Синан - голям удар им направи Joy

Как хитро обаче ни поднесоха брака на Алихан и Ендер - да го съобщи пред всички - първо си спестиха 100 сцени, където трябваше да съобщават на всеки по отделно. После натрупаха още черни точки на главата на Алихан, Зейнеп пак я направиха на жертва и пак унижена. И имат сега СЦ какво да разтягат : )))) Хитри Кума Лиси Joy

Тази двойка Ирем-Хакан е много сладка:





Злати Hug

Да се върна на рейтинга - на 11-то място сме , но много за малко ни минаха. 10-то и 9-то място са ни много близки. Така ,че има шансове да се изкачат. Да дават повече Алихан/Онур и Зейнеп/Севда - това е разковничето. Даже и по отделно. Алихан-Ендер също е голям майтап JoyJoyJoy Кой ще надделее? Онази се е заела да го опитомява. Дано не се поддаде Алихандро, че ще има да се ядосваме.

# 724
  • Мнения: 4 872
 И сега много неща ни спестиха - очаквам да ни ги разкажат в следващия епизод.
 
 Моята любимка Зехра Simple Smile - какво е виновна като се влюбва все в неподходящи мъже. В мен остава все още една нагласа, че Кемал не я използва. Просто не е такъв.

Боби
Цитат
Има ли още някои, които могат да съберат и да ни шокират : )))))

Зерин и Курбан Joy

# 725
  • Мнения: 41 686
Привет! Hug

Боби Hug,надявам се да продължат по този начин СЦ и  да дават повече ЗейАл...независимо, че са разделени!С появата на Дюндар става по-весело! Laughing Но Джанер пак започна неговите СЦ!Как ловко извади печелившия номер от томболата и сега очакваме Зейнеп да приготви вечеря!Алихан веднага изревнува,но Зейно напук прие! Laughing
За седмичния рейтинг съм на същото мнение като теб! newsm10

Цитат
Зерин и Курбан Joy
Марсия Hug Wink Laughing

Промо фото, которые будоражили наши сердца Часть 2.






от страницата на сериала
«Эндер не признает, что они с Алиханом женаты лишь на бумаге».
- Я твоя жена!

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 15:31 от Zlatina3

# 726
  • Мнения: 21 201
 wavey

Вместо да ни пуснат някое трейлърче те продължават да ни занимават с тъпотии.
http://teammy.ru/2019/01/03/5236/

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Марси Hands Plus1  хахаха Зерин+Курбан - това ще е най-дивото : ))))

Злати Hands Plus1  Дюндар е такова дърво : )))) Като сравняваш  с Алихан колко е галантен , джентълмен направо Зейнеп с кой акъл реши да се занимава с него. Да вземе Дюндю да се захване с Ендер : )))) да я видя колко е оправна тогава.

Нейджал Hands Plus1 Явно имат пари и време за губене : )))) То бива зрели хора да изглупяват, но чак толкова вече не знам какво се казва на това.

Пордължават серията с надписите, само дето не мога да разбера какво искат да ни кажат.

Йълдъз - селф мейд Rolling Eyes какво ще рече - каквото сам си си направил , никой друг не може да ти го направи Joy



По-интересното е при Алихан:

"Банковата сметка е празна като душата ми." - е това го мисля от както излезе серията и не мога да го разбера това послание : )))) Добре пусто му е на душата , но какво общо има банковата сметка и то точно пък при Алихан, където парите не са от значение. Ако някой има идеи - да споделя Stuck Out Tongue Winking Eye

# 728
  • Мнения: 9 530
Хелоу гърлс , за надписите - мисля ,че са по-скоро противоположни на героите ,
Йълдъз - self made нали се използва за хора дето са ппстигнали сами успех или кариера , а тя само се фръцка и даже не успя да завладее дъртия коцкар.
Алихан - нито душата му е празна ( там бушува болка , жажда за отмъщение и любов ) , нито банковата му сметка , а и както казва Боби за него парите не са най-важните .
И за рейтинга - без ЗейАл пада , ами пак да ги събират ( не знам как , май сега е ред Зейнеп да е на косъм от смъртта ) от СЦ зависи Confused Cold Sweat

# 729
  • Мнения: 1 570
Здравейте! Flowers Green Apple
Вместо да ни пуснат някое трейлърче те продължават да ни занимават с тъпотии.
http://teammy.ru/2019/01/03/5236/
А може би там ще бъде разковничето - един от двамата в сериала ще трябва да си отиде.
И за рейтинга - без ЗейАл пада , ами пак да ги събират ( не знам как , май сега е ред Зейнеп да е на косъм от смъртта ) от СЦ зависи
И това трябва да стане. Или обратното - Алихан отново на косъм от смъртта.
Фили е права! Този път е ред на Зейнеп.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Клипчето, където Йълдъз си представяше как танцува с Кемал. Много ми харесва и музиката и как играят двамата. Hands ClapHands ClapHands Clap
https://www.instagram.com/p/BryAxSyjgRL/




hahaha hahaha hahaha липсва Джанер в групичката



А това нямам спомен да сме го качвали:
Текстът е: Зехра като партньор в плановете на баща си, седна на сватбената маса с Кемал.

# 731
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, ябълчици! Hug

Благодаря ви за хубавите снимки и коментари! Hug

Злате, Hug
Скрит текст:
Припомни ми историята с преследването на Туба. Къде ли не отидох, че чак и до турското посолство стигнах, в един студ, болна, на антибиотици, ама като не става, не става. То затова и доза късмет си трябва.

Ехааа, минах си серийката с огромно удоволствие. Heart Eyes Ми то било много хубаво да си я изгледаш направо с превода. Че иначе разбрала – недоразбрала и само им се ядосвам. На преводачите едно огромно БЛАГОДАРЯ!!! Gift HeartА сега да ви кажа всичко си ми беше тамам. Ами на никой не се ядосах. Дори и на Джанер. Даже добре че е той. Човекът осъзнато, или неосъзнато, уж заради сестра си, ама добре ги подреди нещата  с томболата. Hands Clap Ревност у Алихан трябва да има! Нищо че уж не ревнувал от типове като Дюндар. Айде де, то се видя… WinkТрябва да се стресне малко този човек. Че ако оставим на Зейнош, нещата няма да мръднат на сантиметър. То е ясно, че тя никога няма да обърне внимание на Дюндю и наш Алихандро спокойно ще си нарежда картите на отмъщението, сигурен в обичта на Зейнеп и в това, че тя никога няма да го предаде и ще го чака. Hands Point Up
Горкият Ал, да го съжалиш ли, или да го наредиш, че се губи, заслепен от омразата си, че е влюбен, а не знае как  да изрази любовта си, че вътрешно е много добър, а външно е голям дървар.Промяната при него идва, вижда се, но мъчително бавно. Ама язе си го аресвам такъв. Blush Иначе ще ми е много предсказуем.
Любовта си я има, седи си там при Зей и Ал все същата силна, която ги изгаря и заради която вършат глупости. „Не може да свърши, няма да го позволя!” – каза Ал на Хакан и това мноооого ми хареса! Heart Хади бакалъм! И как открито си я защитава пред Ендер.

Ендер галиба си сложи таралеж в гащите с Алихан. Бая горчиви думи и крясъци и се наложи да изтърпи от него в тази серия. И не е вярно, че той ѝ мълчи. Просто не е Халит. Ама Ендер иначе още си вярва, че ще го улови в мрежете си. На какво се надява, не мога да разбера? Thinking

Имам чувството, че Алихан нарочно предизвикваше Зейнеп да каже на Халит за акциите. И после що се направи на учуден, не разбрах? Чак пък да не е очаквал, едва ли. Той си я познава Зейнеп и знае колко е принципна и най-вече ината. Пък и тя ги предупреди. Тук леко наивен ни го представиха, ама нейсе… Rolling Eyes

Дюндар според мен нарочно са го избрали такъв образ - пълна противоположност на Алихан. Никакъв шанс не са му дали – ни красота, ни обноски, ни височина, сал един пищак за самочувствие. SunglassesЕ, как да не разбереш, че Зейнеп го прави нарочно заради Алихан. Тя Джем подмина, па пред Дюндю ще се спре. Алла, алла…. Сега да видим нашият красавец как ще отговори на удара с предстоящата вечеря. Wink

Йълдъзката искам тъй с куфарчето да си я върнат обратно при Халит. Много и е рано още за Кемал. Нека се помъчи още малко в мечтания сарай. Харесвам си я много, но…, каквото си посял, това ще пожънеш е казал народът. Hands Point UpПък и тя тъкмо се нае и започна да държи полагащия му се тон на Халит. Иначе пак лесното за нея – като не става с единия богаташ, хоп при другия богаташ. Нещо и голяма обич към Кемал все още не съм усетила от нейна страна. Нека сега малко да се поизмъчи, да поревнува, да си даде сметка най-накрая какво и кого иска. Ама да е сигурна. Щот досега в нищо не ме е убедила.

Интересно ми е Зехра как е реагирала на този брак по сметка? И изобщо дали е разбрала, че е брак по сметките на баща ѝ? Но иначе пък защо ще е това бързане и криене от останалите членове на семейството? Какво са ѝ обещали и на каква изгода се надява? Тя не е толкова глупава, че да не върже елементарни неща… Thinking

Спирам!
Малеее, кога ще минат тези три седмици… Head Band
Лека ви вечер, дружки! Hug

# 732
  • Мнения: 9 530
Мами Hug , добре си го написала ( но мен най-много ме издразни Джанер , макар че наистина неговите действия ще раздрусат Синеочко - дали яд , дали гняв или ревност , важното е да мисли повече за Зейно от колкото за омразата си ! ), а що се отнася до Зехра , тя по-далеч от носа си не вижда , горката Satisfied Smiling Imp

# 733
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Мамси Hands Clap
и аз за акциите и Алихан го усетих така, сякаш тика Зейно да каже на Халит. Да видим ще изскочи ли нещо или сме се заблудили.
И дали Кемал не играе двойна игра Smirk

Зехра ще направи всичко да угоди на баща си и да му се хареса. Пък сега даже си е по нейна мярка, защото тя си хареса Кемал. То не , че беше трудно да й завърти главата. Малко й обърна внимание като жена и тя излетя в космоса : ))))
Но Кемал си е на Йълдъз. Сега дали и той ще търчи по дире й да й вика - това е фиктивен брак Joy
Ще бъде голям купон - Халит с Йълдъз на гости на младоженците : )))))
Но е голям майтап както бяхте писали - Зехра все с бившите на мащехите си Joy

Фили wavey

Ето ги тия двамата красавци.


От първи сезон, в кабинета на Алихан,  преди да замине Зейнеп:

# 734
  • Мнения: 9 530
Добро утро заспали Ябълки Coffee Donut - ставайте , макар да има затишие от новини Grinning
Едно клипче за събуждане - много добре играят нашите сладури !

Общи условия

Активация на акаунт