Отговори
# 75
  • Мнения: 69 061
Аууууу..кака Лява шия довечера на вашите екрани ще бъде...дано не й се обажда жлъчката. Шъ следя да не готви мазничко...

# 76
  • Мнения: 5 450
Привет и благодаря! Чак сега ви открих, че сте подхванали нова тема. Та да попитам- кога ще е финалът? Иначе снощи Гъмов наблюдавах специално как се буташе напред и пред всяка камера. Ставаше да помаха с ръце в къщата само ако подозира , че го снимат. Крайно дегенератски ми е...поне съм благодарна, че не влюбените спечелиха.

# 77
  • Мнения: 19 027
Време е малко да пипнат продукцията, като почнем от архивния водещ до  студиото, което  изглежда като от преди 15 години

Сега пуснах малко италианския, финалистите са на сцената пред публиката и там им казват кой печели, сцената е като за концерт...
https://www.grandefratello.mediaset.it/video/walter-nudo-vince-i … gfvip_12607.shtml

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 7 893
То и нащо беше по едно време като концерт на Пайнер.
Едва се изтрая.

# 80
  • Мнения: 5 113
А Наргиле бей защо не падна на коляно?! Ъъъ??

# 81
  • Мнения: 15 375
А Наргиле бей защо не падна на коляно?! Ъъъ??
Aми нямa победa, нямa пръстен. Тежкa е звезднaтa коронa. Ееех...

# 82
  • Мнения: 372
Снимки от партито.
https://www.facebook.com/pg/nightflightsofia/photos/?tab=album&a … 31135&__xts__
  • =68.ARD9a3lzplUnbxfqJzbOwCQm_WC3UJwwFv4pOLnsWRNtaV03VgQoalUq7BPue8-Ot63SmYmySb53-lOzueb74DfTbg933utk5Aqb90xa_l2K03dCV_5NYUB4U28AGPTjhGEj4Kbo_Yk1T1NCuCy7F8PRqsSP8BVcEieyq1nV-JhO-Rtz2xV80A_CEcgFsYh1fVpfehRlyOgZVvJR1gTfij7AxvEeAWJPtRuDUDP9VI4lL-fFzcjHo67a05BjHD2LFJxm7MdUVWJwFJ-awIMHoA63A_IwQBA8-sQrWhZNWu4OKzvbL-H81J9L-UGZyEWu4YAbcpZSFu3AmqrJrMzRRwXGGkfUZFCLfwZhVx9b8LPMJkw3ClpKV-GDVJ-vX17Le2a2FnPRC7lwVpYH7HtFcWB5cOF8ueBWs0-vIE56qTChwP33ulOJLZDNUQua_K5k3-QOTw8HcipJT5DczPB2&__tn__=-UC-R

# 83
  • Мнения: 1 604
А Наргиле бей защо не падна на коляно?! Ъъъ??
Защото не стана онова Simple Smile)) Аз като в "На кафе" се чудя какво стана с пръстена.

# 84
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Любовчета, Гущеровото Светле се похвалило, че чакат момиченце.
Да им е жива и здрава принцесата

Скрит текст:
Грозните коментари след новината се кръстят дано не наследи видната хубост на тати Хриси и  интелекта и шавливостта на мама Светле.

# 85
  • Мнения: 19 144
Че Хриси е с по-хубави черти природно от Светлето. Дано на него да прилича детето в лицето, а ако се наложи и иска, ще отслабне.

А Хриси прилича доста на баща си и мисля, че дядото ще развърже кесията, ако внучката прилича на него.

# 86
  • Мнения: 4 936
А Наргиле бей защо не падна на коляно?! Ъъъ??
Защото не стана онова Simple Smile)) Аз като в "На кафе" се чудя какво стана с пръстена.
коментираха ли нещо в 'на ракйка' ?

# 87
  • София
  • Мнения: 5 551
Ники (на ум): Аз обичам работата си. Аз обичам работата си. Аз обичам работата си.

# 88
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Любовчета, Гущеровото Светле се похвалило, че чакат момиченце.
Да им е жива и здрава принцесата

Скрит текст:
Грозните коментари след новината се кръстят дано не наследи видната хубост на тати Хриси и  интелекта и шавливостта на мама Светле.

Да е живо и здраво!

В коментарите са пропуснали да споменат и природната "хубост" на Умното.

# 89
  • Мнения: 1 604
А Наргиле бей защо не падна на коляно?! Ъъъ??
Защото не стана онова Simple Smile)) Аз като в "На кафе" се чудя какво стана с пръстена.
коментираха ли нещо в 'на ракйка' ?
А Наргиле бей защо не падна на коляно?! Ъъъ??
Защото не стана онова Simple Smile)) Аз като в "На кафе" се чудя какво стана с пръстена.
коментираха ли нещо в 'на ракйка' ?
А, така ли е правилното? Хахаха.
Да, чудеха се за пръстена, ама не знам дали стигнаха до някакъв извод.

Общи условия

Активация на акаунт